Домашни или готови пюрета?

  • 7 497
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Аз съм и за домашните и за готовите.Танти беше с алергия към млякото и в повечето случаи съм й правила сама пюретата,защото повечето на пазара са с мляко или с някои други съставки,които не трябваше да яде.Готвех й,защото исках да се храни по-разнообразно.Имах от къде да се снабдявам със "домашни"продукти и смятам,че от това по-добро няма.Купувала съм,когато не съм имала време да готвя.Не можех дасъм сигурна с какво са правени пюретата в магазините,защото малката веднъж се беше изринала от безмлечна каша от ябълка(към ябълката не е проявявала алергия)

# 31
  • София
  • Мнения: 6 559
готови- и оттатък така гласувах, щото тук я нямаше анкетата. от домашните само тиква ядат , другата седмица пак ще пробвам да готвя

# 32
  • София
  • Мнения: 15 219
Само домашни. С изключение на няколко рибни пюрета на Семпер.
Но правя важното уточнение, че не съм купувала продукти (плодове или зеленчуци) от пазара. Бабите се грижат за отглеждането им, така че съм спокойна, че са чисти, нямат нитрати, не са пръскани и не са опасни за даване на бебе и малко дете. Ако трябваше да купувам плодове и зеленчуци, не съм сигурна дали щях да съм много храбра.
Пробвах с готови на Ганчев-в името на разнообразието-но Иво изобщо не ги хареса.

# 33
  • Мнения: 1 567
Само домашни. Готовите манджи са против философията ми за здравословен начин на хранене. Верно врътня е, обаче аз мия, чистя, беля плодовете и зеленчуците. Знам какво слагам в пюрето.... и имам пълен контрол върху целия процес на приготвянето... Crossing Arms  Crossing Arms  Crossing Arms

# 34
  • Мнения: 3 932
Домашни и готови

# 35
  • Мнения: 5 500
Цитат на: veselinap
Само домашни. Готовите манджи са против философията ми за здравословен начин на хранене. Верно врътня е, обаче аз мия, чистя, беля плодовете и зеленчуците. Знам какво слагам в пюрето.... и имам пълен контрол върху целия процес на приготвянето... Crossing Arms  Crossing Arms  Crossing Arms


И аз така, разписвам се с две ръце под това!!! Никога не ми е идвало на ум да дам готово консервирано пюре!

# 36
  • Мнения: 3 927
Колко такива анкети има вече?! Thinking

Основно домашна храна.

Средно едим път седмично давам готово пюре за обяд - пуйката на Хип. Горе-долу и едно плодово пюре на седмица се пада - от нашите си Ам-АМ.....

Пробвах рибата на Семпер - мирише на много вмирисана риба Sick  - беба не я хареса => оставаме си на домашната....

Общи условия

Активация на акаунт