Мами в Италия - 64та среща по темата за копъра и някои други неща.

  • 16 046
  • 279
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 475
 
Добро утро! Hug

Ех,че хубаво начало на деня. Grinning
Дани ,мерси за почерпката! Hug
Да си жива и здрава и много щастлива!!!  bouquet
Лека бременност
! Hug




Ники, супер сте с малкия!  Heart Eyes Hug

Дидка,честито християнче! Hug

При нас цяла нощ гърмя и сега е мрачно и студено,като от време на време вали... Confused
В очакване съм на куриера,който трябва да ми достави компа.Гледах ,че е тръгнал насам,но кога ще дойде не се знае.. Rolling Eyes

Сончето и Тсугуми ,стискам ви палци!  Heart Eyes Hug

Дюн,добре завърнала се. Hug
Ти май доста изкара в Бг. newsm78
Аз последните дни направо не издържах вече и исках да се прибирам... Tired
Нещо ми е минала отдавна тръпката да се завръщам,моят дом е тук и тук се чувствам най-добре! Heart Eyes


Успешна седмичка на всички!   bouquet

# 31
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833


Дани, да си жива и здрава, 4естит рожден Ден!

# 32
  • София
  • Мнения: 6 798
Дани, честит Роджен ден!!!Много здраве на теб и цялото ти семейство! И едно прекрасно бебе!

# 33
  • Мнения: 3 388
Дани, честито и оттук!   bouquet Вземам си от всичко, точно закусвам  Blush

# 34
  • Мнения: 2 379
Дани, честит рожден ден Simple Smile Пожелавам ти да изкараш леко остатъка от бременността и после да родиш едно послушно бебе Wink Още: много лЮбов и здраве Hug

Соня, ами то е обедно време, бе драга Grinning

# 35
  • Мнения: 3 388
Соня, ами то е обедно време, бе драга Grinning

А пък казват колко тежко било в 9-ия, не можеш да спиш и какво ли не. Виж ме мен  Mr. Green

# 36
  • Мнения: 2 379
Не ги слушай какво казват Wink Чувствай се, както се чувстваш.

# 37
  • Мнения: 1 100
Привет дами Hug

4естит рожден ден Дани, много здраве, късмет и успехи, леко бременеене и послуШно мом4енце накрая Heart Eyes  bouquet наздраве Wink

Ники, страхотни сте ти и малкото ти голямо мом4енце Heart Eyes Ох, много си красива, фен съм ти Crazy

Калка, добре заварила Mr. Green как сте с миШлето Wink

Сонитка, Тцугуми, тез бебоци май жегата ги уплаШи, кротуват Laughing

Гер4е, два месеца бях в бг...май няма да повторя за толкова време Confused

Пиколинка, как сте с твоите мъже Simple Smile

До после
  bouquet


П.П при нас жега и гадни тигрови комари, уффф Twisted Evil

# 38
  • София
  • Мнения: 6 798
Dune, разкажи повече!
 Heart Eyes

# 39
  • Мнения: 1 100
Dune, разкажи повече!
 Heart Eyes

Клеми Heart Eyes

Ми ниЩо особено за разказване...малко се поотег4их, пък и след 2 години отсъствие трудно се свиква. С удоволствие Ще се връЩам, но за по малко време...пък и като се има предвид , 4е оЩе бръм4а, за да сложа в ред дом и градина: съвсем Joy абе, ваканцията малко през носа Whistling

Ми, я кажи ти как я карате семейно, кой къде е е сега, систър, деца мама, 4е се пообърках Blush Grinning

# 40
  • Мнения: 3 388
Тук от сутринта вали, едва сега спря, а Т е 18 градуса  Shocked Прилича на есен  Rolling Eyes Аз съм все така към разболяване, с маска ли ще ме сложат да раждам?  Shocked Mr. Green Ако пък не мога да дишам, какво ли травалъо ще бъде не знам  Confused

# 41
  • София
  • Мнения: 6 798
Ние с Дани сме в София, в края на седмицата отива до Ямбол да си вземем Никол и заминаваме дружно с всички деца на море. Разбрах, че е настанал екшън между Никол и Киката. Това е интересното, ама да разкажат от там "цветно".  Laughing

# 42
  • Мнения: 15
Chestit Rojden Den Dani  bouquet
ne te poznavam no ti jelaq zdrave kusmet i mnogo usmivki   bouquet

# 43
  • Мнения: 750
Дани 4естит рожден ден  newsm59.Пожелавам ти много любов и здраве и едно сладко малко беб4е да ви радва скоро  bouquet
Моми4ета благодаря ви за комплиментите,много сте мили Hug

# 44
  • Мнения: 3 425
Ей ме на и мен  Crazy Много съм разсеяна и заблеяна  тия  дни Crazy

Честит Рожден Ден, Дани   bouquet От Здраве и Щастие да не се Отървеш  Crazy



Ник,при мен сега се отвори снимката  Rolling Eyes беше само х-че....поздравления и от мен;)Чудесно изглеждате,а и аз кат Пиколина ще си мечтая за такъв бицепс  Crazy

Дюн, дългите ваканции са по-тежки сякаш...важното е,че сте се отчели и вече сте наясни със ситуацията  Peace

Наоколо съм  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт