~ Лунна диета за къси полета и секси дупета! # 6 ~

  • 2 568
  • 56
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 958
Тц много слабо тази седмица...  Whistling

Някой продължава ли и днес? Аз хапнах малко диня ей сега, иначе нищо целия ден  Crazy

# 46
  • Мнения: 346
аз съм забелязала,че на пълнолуние отслабвам най-много smile3521
tedy2 дано си права, защото този път луната малко ме разочарова, но на пълнолуние съм с вас - три дни  Peace

# 47
  • Мнения: 621
Тъй, днес се награждавам с варени картофи (без мазнина, де Mr. Green) и домати, щото кантара показа 65,100 - това са точно -3 кила за 3 дни, не съм сигурна точно от къде съм ги свалила ама са цифром и словом толкова, може да е щото в двете седмици отпуска много добре си хапвах, и явно много ми се е раздвижил метаболизма Mr. Green, доволна съм че си догоних линийката Party

# 48
  • Мнения: 1 092
Да се отчета и аз - макар,че ме е срам Embarassed,вчера не можах да лунувам т.е. хапнах една праскова и филия черен хляб със салатка.......днес съм на изходна позиция от преди лунуването Mr. Green.Чакам с нетърпение ПЪЛНОЛУНИЕ / на предното свалих трайно 2.8 кг/ - надявам се насъщия успех Praynig

# 49
  • Мнения: 6 958
След вчера, резултата бе нулев при мен  #2gunfire

# 50
  • Мнения: 1 092
нищо ще наваксаме на пълнолуние Peace

# 51
  • Мнения: 6 958
Хей лунатички, стягате ли се за пълнолунието?  Laughing

# 52
  • София
  • Мнения: 462
От колко часа започва? newsm78
Мн ми се иска да го спазя,а днес заминавам на море.
Ще се опитам да устискам на вода и фреш.

# 53
  • Мнения: 1 092
Хей лунатички, стягате ли се за пълнолунието?  Laughing
ОООоо, и питаш....чакам го с ОГРОМНО нетърпение Mr. Green.Снощи имахме повод и се събрахме с приятели на кръчма.....не е за разправяне......кантара сутринта ме закова :+900гр.

# 54
  • Мнения: 2 199
Хей лунатички, стягате ли се за пълнолунието?  Laughing

 Flutter Да , а ти   bouquet

# 55
  • Мнения: 890

Здравейте Simple Smile

Ще има ли нова лунна тема за пълнолунието, че тази луна от няколко дни ми се блещи  hahaha

# 56

Общи условия

Активация на акаунт