~ Лунна диета за къси полета и секси дупета! # 6 ~

  • 2 567
  • 56
  •   1
Отговори
  • Мнения: 685
~ Лунна диета за къси полета и секси дупета! # 6 ~

Добре дошли, Лунни красавици! ! !   bouquet

Лунна диета 21.08.07 г.

Начало :  02:54 ч. / 21.08.07 г. /
Край : 02:54 ч. / 22.08.07 г. /


Първа четвърт

Тази фаза настъпва, когато тъмната и осветена страна на Луната се изравнят. Светлината е толкова силна, колкото и тъмнината, мъжкото начало се изравнява с женското, което води до увеличаване на конфликтността и борба за надмощие. Този период трае 12 ч. преди и 12ч. след точния момент на фазата Първа четвърт. Може да се очаква повишаване на напрежението между мъжа и жената, майката и децата, правителството и народа. В човешкия организъм има свръх производство на енергия, болестните състояния могат да се обострят (т.нар. болестна криза, след която следва оздравяване). В живота на човека фазата отговаря на възрастта на пубертета. Нестабилност, конфликтност неуравновесеност. Един ден след точният аспект на фазата Първа четвърт процесите се стабилизират и периода на растеж продължава до Пълнолунието. В природата този момент отговаря на прехода между пролет и лято, а в жизнения цикъл на човека - на юношеството и младостта. Човек се намира в добро разположение на духа, организмът е наситен с енергия и сили, работоспособен, готов да разгърне максимално своя потенциал. Ако сте изпуснали третия ден след Новолунието като начален за започване на нова работа, сега периодът също е благоприятен, за да осъществите замислите си.





Всеки може да спазва Лунната диета! Не е нужно да има излишни килограми за да направи този пречистващ ден!

 Лунната диета е цикъл от 4 фази. Всяка фаза трае 24 часа или едно денонощие! Начинаещите в курса могат да спазват само една от четирите лунни фази.

 По време на прочистването може да се косумират течности. Препоръчително е те да бъдат вода, чай и горчиво кафе. Както знаем от предишните ни срещи при силен глад и неразположение може да изпиете чаша фреш или айран.


 Хубаво е да се подготви организма като деня преди започването на лунната диета приемате по-леки храни.

 Задържането на свалените килограми не е лесно, но това в никакъв случай не го прави невъзможно! Деня след лунната диета отново консумирайте лека храна.





УСПЕХ НА ВСИЧКИ! ! !


Последна редакция: пн, 20 авг 2007, 20:22 от Силвия Любенова

# 1
  • Мнения: 853
  Силве,[smilie=smile3501.gif] smile3501 smile3501за темичката!

# 2
  • Мнения: 6 958
Силвия честита нова тема  Heart Eyes

Успех на всички лунатички   bouquet

# 3
  • София
  • Мнения: 1 635
Здравейте и аз се включвам,

за първи път ще я спазвам от както забременях. Не знам дали ще издържа.
Хайде утре ще пиша как съм.

# 4
  • Мнения: 6 958
за първи път ще я спазвам от както забременях

Ако кърмиш имай в предвид, че Лунната диета е противопоказна за вас, защото се отделят токсини в кърмата!!!  Peace

# 5
  • Мнения: 1 092
здравейте и от мен Party,включвам се веднага Peace

# 6
  • Мнения: 6 958
Добро утро лунатички Coffee

Успешен лунен ден за всички ви  Hug

Последна редакция: вт, 21 авг 2007, 07:50 от Миранди

# 7
  • Мнения: 2 199
Здравейте  newsm03

Включвам се и аз  Blush

# 8
  • Мнения: 853
Добро утро и от мен и успешен лунен ден newsm10

# 9
  • Мнения: 330
Ето ме и мен в отбора!
Нещо тези дни (особено вчера) много се изложих, та сега ще поправям стореното.  Rolling Eyes Смятам днес да бъда прилежна лунатичка.
Успешно лунуване на всички.  Peace

# 10
  • Мнения: 1 092
Добро утро и от мен Joy...........не трябваше да се качвам на кантара тази сутрин........започнала съм лунуването от вчера и...........не съм помръднала дори грам Mr. Green.Дано утре кантара да е по-благосклонен към мен,че smile3511

# 11
  • Мнения: 552
Добро утро на всички лунички  Hug
Днес започвам от 66,1 кг, но за да съчетая луната с монодиетата си, освен на водичка ще я карам и на айрян.
Успешен ден, момичета  smile3525

# 12
  • Мнения: 346
И аз се записвам  Peace
Последните месеци все се дъня с лунната, но днес ще успея!
Успех  на всички  bouquet

# 13
  • София
  • Мнения: 1 635
Добро утро и от мен,

Успех на всички. Grinning Heart Eyes

# 14
  • София
  • Мнения: 461
И аз се присъединявам днес! Дано успея да изкарам, не съм лунувала от години. Успех на всички лунатички!   bouquet

# 15
  • София
  • Мнения: 2 060
Ох, чакайте че обърках номера на темичката и писах в старата "лунна" тема......

Хайде на лунната диета! 

Как я карате девойки?
 Аз съм само на вода от сутринта. След малко ще си направя чайче.....Само дето, май няма да я докарам докрая, защото довечера се очертава да излизаме с кумовете ни.....Ще пробвам все пак, но....да видим!

Хайде, успешно лунуване на всички!

# 16
  • София
  • Мнения: 1 635
за първи път ще я спазвам от както забременях

Ако кърмиш имай в предвид, че Лунната диета е противопоказна за вас, защото се отделят токсини в кърмата!!!  Peace

Благодаря ти, че си ми писала.   bouquet

Аз нямам проблеми за сега (един чай и доста вода).
Но откакто съм родила с голямо облекчение не ям. Предполагам, че се дължи на яденето на месо - червено, което ми бяха включили в диетата, докато бях бременна.
А кажте, как се яде свинско и телешко в майските и юнските жеги.

Блондинка в книжарницата наистина е тъпо да ходиш на кръчма и да седиш само на вода. Но понеже си в компания на близки - мисля, че ще те разберат.

# 17
  • Мнения: 1 092
дотук съм на две кафенца и водичка Peace,ще отивам на зъболекар Mr. Green-та струва ми се че днес лесно ще се справя с луната............а дано  bouquet

# 18
  • Мнения: 1 975
Ще я пропусна, защото много ми прилошава - ще карам на айрян  Peace

Успех на всички и утре с много минуси да се похвалите  Hug

# 19
  • Мнения: 6 958
Хайде аз слагам 3'то кафе да ври на ''котлона'', а вашето къде е?!? Coffee

за първи път ще я спазвам от както забременях

Ако кърмиш имай в предвид, че Лунната диета е противопоказна за вас, защото се отделят токсини в кърмата!!!  Peace

Благодаря ти, че си ми писала.   bouquet

Аз нямам проблеми за сега (един чай и доста вода).

Моля, но бъди разумна!  Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 462
Привет  Hug
 И аз съм в отбора.
Последната седмица,поради наличието на 2 последователни празника се олях малко,но мисля че на кантарното ми положение не е отрази Simple Smile
 До сега съм на едно кафе и един Аулин Sad Ужасно ме боли корема от МЦ, и съм се издула като плондир...чак лицето ми подпухна.
Успех, лунатички  Grinning

# 21
  • София
  • Мнения: 2 060
Край с лунуването - издъних се. Изядох един домат с малко сирене и една печена чушка..... Embarassed ooooh! Tired

# 22
  • Мнения: 2 123
чакайте де, то не беше ли пълнолунието  ВЕЧЕ ОТМИНАЛАТА нощ в 2? В смисъл днес след 14ч и да хапвате вече не епроблем, май... newsm78

# 23
  • Мнения: 685
Начало :  02:54 ч. / 21.08.07 г. /
Край : 02:54 ч. / 22.08.07 г. /

# 24
# 25
  • Мнения: 346
Днес съм желязна  Mr. Green, досега едно кафе, един чай и мноооого вода, дано кантара утре ме зарадва и гладуването да си е заслужавало  Praynig

# 26
  • Мнения: 1 092
Днес съм желязна  Mr. Green, досега едно кафе, един чай и мноооого вода, дано кантара утре ме зарадва и гладуването да си е заслужавало  Praynig
И аз така , но...........да видим утре какво ще каже кантара Mr. Green

# 27
  • Мнения: 6 958
Минавам да свирна, че още дишам и съм ок'  Flutter

Отивам да пийна едно кафенце, който иска почерпка от мен Coffee

# 28
  • Мнения: 1 092
Ооо, благодаря ти Миранди с удоволствие ще глътна още едно  bouquet

# 29
  • Мнения: 853
Тотален провал на лунуването днес Embarassed Embarassed Embarassed

# 30
  • Мнения: 1 558
A пък аз уж гладувам, ама пия степче студен чай, пише, че няма калории, ама знам ли  Rolling Eyes!

# 31
  • Мнения: 2 123
аз пък пих фрешове... иначе държа!  Peace

# 32
  • Мнения: 6 958
Таз седмица много слабо лунуването от към лунатички  Crazy

аз пък пих фрешове... иначе държа!  Peace

Само така   bouquet

Мене малко ме заболя главата, но то от друго едва ли е от глад...  baby_neutral

# 33
  • София
  • Мнения: 1 635
Добро утро.

Има ли резултати? Аз съм свалила кило, но ... едва ли ще задържа. Sunglasses
Кога е следващата фаза за да се подготвя морално.ф Joy

# 34
  • Мнения: 621
Тъй, аз прегреших с айрян и няколко кашута обаче от понеделник сутринта до вчера (вторник вечерта) съм -1,8 кг - екстра Party Днес съм на айрян и краставици, щото това ми е поредния ден от диетата и утре кантара като вземе пак да покаже 65 (щото в понеделник сутринта показа 68,100 Shocked) ще се почерпя с варени картофи и салата от домати  Laughing

# 35
  • Мнения: 330
Привет и от мен!
Аз вчера имах гости и докато им правих фрешове остана един морков и... аз го изядох  Embarassed Беше от ония големите дето все едно в Чернобил са били отглеждани  ooooh! ама иначе други прегрешения нямах.
Днес кантара показва -1кг и това е добре. Мисля днес да не продължавам с лунуването, а по-скоро да съм на нещо лекичко - салатки, някое плодче.

galateia, страхотен резултат, браво! Ще си заслужиш варените картофчета и доматената салатка  Grinning

# 36
  • Мнения: 1 092
 smile3501 smile3501 smile3501,поздравления за големите минуси момичета!Аз сигурно нещо съм се повредила кантара отсече - 400гр,това мойто вече на нищо не прилича smile3514

# 37
  • Мнения: 346
Поздравления за минусите   bouquet, вече се чудя моя кантар в ред ли е или не newsm78, след зверския глад вчера резултата е - 200 гр.  #2gunfire

# 38
  • Мнения: 6 958
Ха здравейте  Stop

Аз съм минус около 400-500 гр.  Rolling Eyes днеска пак продължавам с диня!  Peace

# 39
  • София
  • Мнения: 1 635
Браво на всички!! Hug Hug

И пак да попитам, кога е следващия ден.

# 40
  • Мнения: 1 092
пълнолуние 28.08, 13:35  bouquet

# 41
  • Мнения: 6 958
пълнолуние 28.08, 13:35  bouquet

И аз се "точа'' за него  Party дано до тогава издържа само на плод и после хайде на пълнолунието  Crazy Praynig

# 42
  • Мнения: 1 092
аз съм забелязала,че на пълнолуние отслабвам най-много smile3521

# 43
  • Мнения: 1 975
На следващото лунуване и аз съм с вас  family

# 44
  • София
  • Мнения: 462
пълнолуние 28.08, 13:35  bouquet
Уфф....на море ще съм тогава Sad Ще се пробвам поне на плод да го изкарам, и аз най- много свалям на пълнолуние.

# 45
  • Мнения: 6 958
Тц много слабо тази седмица...  Whistling

Някой продължава ли и днес? Аз хапнах малко диня ей сега, иначе нищо целия ден  Crazy

# 46
  • Мнения: 346
аз съм забелязала,че на пълнолуние отслабвам най-много smile3521
tedy2 дано си права, защото този път луната малко ме разочарова, но на пълнолуние съм с вас - три дни  Peace

# 47
  • Мнения: 621
Тъй, днес се награждавам с варени картофи (без мазнина, де Mr. Green) и домати, щото кантара показа 65,100 - това са точно -3 кила за 3 дни, не съм сигурна точно от къде съм ги свалила ама са цифром и словом толкова, може да е щото в двете седмици отпуска много добре си хапвах, и явно много ми се е раздвижил метаболизма Mr. Green, доволна съм че си догоних линийката Party

# 48
  • Мнения: 1 092
Да се отчета и аз - макар,че ме е срам Embarassed,вчера не можах да лунувам т.е. хапнах една праскова и филия черен хляб със салатка.......днес съм на изходна позиция от преди лунуването Mr. Green.Чакам с нетърпение ПЪЛНОЛУНИЕ / на предното свалих трайно 2.8 кг/ - надявам се насъщия успех Praynig

# 49
  • Мнения: 6 958
След вчера, резултата бе нулев при мен  #2gunfire

# 50
  • Мнения: 1 092
нищо ще наваксаме на пълнолуние Peace

# 51
  • Мнения: 6 958
Хей лунатички, стягате ли се за пълнолунието?  Laughing

# 52
  • София
  • Мнения: 462
От колко часа започва? newsm78
Мн ми се иска да го спазя,а днес заминавам на море.
Ще се опитам да устискам на вода и фреш.

# 53
  • Мнения: 1 092
Хей лунатички, стягате ли се за пълнолунието?  Laughing
ОООоо, и питаш....чакам го с ОГРОМНО нетърпение Mr. Green.Снощи имахме повод и се събрахме с приятели на кръчма.....не е за разправяне......кантара сутринта ме закова :+900гр.

# 54
  • Мнения: 2 199
Хей лунатички, стягате ли се за пълнолунието?  Laughing

 Flutter Да , а ти   bouquet

# 55
  • Мнения: 890

Здравейте Simple Smile

Ще има ли нова лунна тема за пълнолунието, че тази луна от няколко дни ми се блещи  hahaha

# 56

Общи условия

Активация на акаунт