БЯЛ СПИСЪК за майстори по всякакви ремонти

  • 1 028 649
  • 4 992
  •   1
Отговори
# 4 965
  • София
  • Мнения: 1 743
Здравейте, търся добър водопроводчик от Пловдив за вграждане на душ и основен ВИК ремонт за баня.
Благодаря!

+359893320112 Виктор
0888995082 Ремзи Бошак

# 4 966
  • Мнения: 1
Добър ден! Някой може ли да ми препоръча фирма за всички дейности по усвояване на тераса (дограма, полагане на нова настилка, изолация и т.н.)? Става дума за град София.

# 4 967
  • Мнения: 15
Препоръки за фирма за естествен паркет-паркета, поставяне, циклене, лакиране? За София.

Наскоро правихме основен ремонт на стар апартамент , но с паркет. Скърцаше и се пренареди , залепи и всички там дейности. Допълнително за стая (която беше с плочки ) ни сложи ламинат и первази навсякъде. Доволни сме. Свенлив и работлив е човека.
Боил +359888358058

Последна редакция: ср, 06 мар 2024, 18:24 от IvAng29

# 4 968
  • Мнения: 23
Здравейте,

Не знам дали тук е мястото да питам, но ще се пробвам, дано да има някой с опит в тази област Simple Smile

Асансьора ни е спрян, след наводнение на етаж от съседите ни. Според фирмата, която поддържа асансьора ни (Евролифт ООД), трябва да се подмени честотен реяулатор на врата, като първоначално казаха, че проблема е само на етажа, на който е било наводняването. Попитахме ги дали може да заключат проблемната врата и да пуснат асаньора, за да се ползва от останалите етажи, казаха че не можело, защото повредата била в кабинната врата.

Много съм мнителна, не им вярвам, вече 4-ти ден сме без асансьор, бременна съм в 5-ти месец и живеем на 6-ти етаж! Не се знае кога ще се отстрани проблема и това ме изнервя още повече.

Някой имал ли е подобрен проблем в ежедневието си и как сте се справили? Имам ли основание да се съмнявам.

# 4 969
  • Бургас
  • Мнения: 90
Здравейте, може ли да споделите контакти за полагане на подова замазка на баня и коридор, за гр. Бургас
Благофаря!

# 4 970
  • София
  • Мнения: 3 920
PB88, намерете телефон на асансьорни техници и ги питайте тях. Доста тясно специализиран ви в проблемът. Опитайте сервиза на Борвас /те поддържат асансьора при нас/.

# 4 971
  • Мнения: 4
За цялостни ремонти горещо препоръчвам едно момче , Илиян се казва . Телефон 0899178490 . Много съвестно работи и качествено. Личи си , че влага сърце и мисъл в работата си.

# 4 972
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 295
Моля,когато препоръчвате майстори или фирми,пишете за кой град става въпрос.

# 4 973
  • Мнения: 2 917
А ако показвате и снимки на извършените ремонтни дейности ще е безценно и в помощ на всички останали потребители във форума Simple Smile!

# 4 974
  • Мнения: 4


Цялата стая от окачения таван до ламината . Телефонът е 0899178490. Работи в София.Wink

# 4 975
  • Мнения: 76
Здравейте моля препоръчайте ми човек да шпакловки и боядисване за София.

# 4 976
  • Мнения: 12
Здравейте,
 Някой може ли да ми препоръча човек, който да смени от дървена дограма маджуна със силикон? За Варна.
petiaivanov , погледнах 1-ва страница, но не открих и за това потърсих помощ.

Последна редакция: вт, 12 мар 2024, 06:42 от Elimn

# 4 977
  • Мнения: 11 681
Тези, които искат препоръки, погледнахте ли преди това първа страница на темата?

# 4 978
  • Мнения: 3 026
Здравейте моля препоръчайте ми човек да шпакловки и боядисване за София.
За съжаление, 1-ва страница е от 2007 г., след това имаше обновяване на няколко пъти с по-актуална информация, но на кои страници са, не знам.

За шпакловка и боядисване /за София/, аз съм препоръчала Венци - тел. 089 948 0900. Пол звах услугите му през 2022 г. за 2 апартамента, 1 стая и 2 тераси. Доволна съм от работата му - чисто, ако види проблем предлага варианти за остраняване. Но, аз бях опаковала всички мебели и открити повърхности, стъкла, облепяне където трябва, найлони на подове - просто от практика знам, че така е по-добре за мен впоследствие.

# 4 979
  • София
  • Мнения: 1 424
Списъкът в първия пост на темата е от 2022 г., така че си е съвсем актуален.

На 2 януари т.г. му пуснах актуализация - ето я ТУК.

Като се натрупат още препоръки, пак ще го актуализирам. Може пък и да пуснем нова тема, ако прецените - тази скоро ще удари 5000 мнения.

Общи условия

Активация на акаунт