Кой е модният аксесоар на българката?

  • 3 692
  • 75
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 386
Чанти, чанти, чанти! Heart Eyes

Персонално - чанти, бижута и очила.

# 31
  • Мнения: 738
В последно време са (бяха) много модерни огрооомните слънчеви очила, които ти скриват половината лице. Мен много ме дразнят. Tired

Ама пък пазят перфектно от слънце.  Grinning
Също можеш да си позволиш и да излезеш без спирала,
крият и доста дефекти по лицето! Grinning

Подкрепям с 2 ръце! Зима,лято без очила не излизам  Sunglasses и затва инвестирам страшно много пари в тях...

# 32
  • Мнения: 2 005
Българките не можем да не си купим това, което си е купила съседката WinkНаправо се обличаме като комплект"ТОДОРКА" Joy Joy Joy

# 33
  • Мнения: 3 782
ivalina73, много си права, за жалост. Така ми се иска да виждам по улиците не безлични и еднообразни жени, ажени със стил и финес.Може би Бубето е много права - това е главно и заради стокота, която навсякъде е еднаква.

# 34
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 485
Моят неизменен аксесоар са слънчевите очила. Не инвестирам много пари в тях, но пък без очила не излизам нито зиме, нито лете  Simple Smile

# 35
  • Мнения: 1 250
От прочетеното до тук, мога да обобщя, че повечето от нас не излизат навън без слънчеви очила. Я тоже.
И без бижута рядко можеш да ме видиш. Нося и злато, и сребро. По отделно.

# 36
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Шапки обичам най-много. Обаче много трудно намирам. Бейзболни не харесвам, другите пък са много "лелкински".
Много ми харесва шапчицата на Фърги от последното й видео, примерно.

# 37
  • Мнения: 3 782
От прочетеното до тук, мога да обобщя, че повечето от нас не излизат навън без слънчеви очила. Я тоже.
И без бижута рядко можеш да ме видиш. Нося и злато, и сребро. По отделно.
Без слънчеви очила през лятото да-съгласна съм, ама зимата колко от нас се сещат да носят?
Ох,така ми се иска да си имаме нещо запазено като марка на нас българките?Не можем ли да си измислим?/това е майтап разбира се, все пак сме хора,а не коне с капаци Joy Joy - въпреки,че ходим еднотипно облечени/
Дамската чанта дали може да се сметне за наш не допълващ към дрехите аксесоар, а такъв който е водещ. Колко от нас започват своя тоалет именно от чантата? На мен лично ми се е случвало,имам си любими чанти и гледам въз основа на тях да съчетавам дрехите си.

# 38
  • Мнения: 189

 Колко от нас започват своя тоалет именно от чантата? На мен лично ми се е случвало,имам си любими чанти и гледам въз основа на тях да съчетавам дрехите си.
Правя го само ако съм си решила, че ще обуя точно тези обувки и ще нося точно тази чанта. Обикновено избирам чантата според облеклото.

# 39
  • Мнения: 1 733
Напоследък съм си накупила поне 6 вида диадеми и не излизам без диадема Simple Smile

# 40
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 485
Напоследък съм си накупила поне 6 вида диадеми и не излизам без диадема Simple Smile

На мен пък отдавна ми е мерак за диадема, но все още не съм си купила. Всички около мен разнасят по нещо на главите си, ще изчакам да укротят топките, тогава ще си сложа и аз  Crossing Arms

# 41
  • Мнения: 3 782
Напоследък съм си накупила поне 6 вида диадеми и не излизам без диадема Simple Smile
Аз пък диадеми от много отдавна нося. Дори не съм спирала, ама верно така е много гадно едно нещо като е модерно и хайдеееее всичси.

# 42
  • Мнения: 189
Наистина българките се обличат доста еднотипно, но може би навсякъде е така. Аз, примерно, не излизам без сребърните си бижута, злато не нося.

# 43
  • Мнения: 1 250

Колко от нас започват своя тоалет именно от чантата? На мен лично ми се е случвало,имам си любими чанти и гледам въз основа на тях да съчетавам дрехите си.
Без слънчеви очила през лятото да-съгласна съм, ама зимата колко от нас се сещат да носят?
Имам си копче, приший ми балтон. Ще излъжа, ако кажа, че не ми се е случвало.
Аз ходя със слънчеви очила зимата. Защото съм шофьор, защото очите ми се чувствителни, и защото съм гъзарКА.

# 44
  • Мнения: 2 047
    Естествено не е добре да се обобщава, но по улиците виждам еднотипно облечени млади и стари хора, сигурна съм от тях съфорумки няма. Причината я отдавам на липсата на желание за оригиналност или наклона да се купи това, което е модерно, без влагане на собствен стил и с това обличането да завърши.

Общи условия

Активация на акаунт