Панталон от Stella Belcheva ?

  • 57 617
  • 256
  •   1
Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 2 271
Мацки, ето ви сайта на фирмата...още топъл, топъл  Laughing
http://stella-belcheva.com/

Може да разгледате дрешките, а съвсем скоро явно ще обявят и къде са им магазините в страната  Wink
smile3508


Eeee, много хубави неща са показали на сайта... Ще го проверявам редовно за обновления и ако кажат, че са открили магазин в София, съм първа писта там...

# 166
  • Мнения: 1 733
Иха, супер!!!!!!!!

# 167
  • Мнения: 619
Къпих си 4ернвена права рокля  за носене с ризка.
Хубав цвят е ама на едно рпане с почти хладка вода колко боя пусна....

# 168
  • Мнения: 136
Мразя сайтове със снимки на Флаш... а никой не каза какво разбира под "хубави материи" - % какво и по колко...

# 169
  • Мнения: 1 733
В новата им колекция има много хубави панталони.

# 170
  • Мнения: 6 642
Мразя сайтове със снимки на Флаш... а никой не каза какво разбира под "хубави материи" - % какво и по колко...
И какво да направим ние  newsm78

# 171
  • Пловдив
  • Мнения: 4 778
Аз открих тази марка съвсем наскоро. Преди това не бях я чувала дори. Много ми харесаха дрехите - хубави модели в делови стил, перфектно ушити. Купих си една блуза, тип риза - страхотна е.

# 172
  • София
  • Мнения: 11 802
Преди месец бях в Русе и отидох във фирмения им магазин.Нямаше нищо,което да ми хване окото.А тук бях чела само суперлативи за дрехите с тази марка.
Иначе имам ризка от Стела Белчева.

# 173
  • Мнения: 743
Като гледам от май месец все още не са си изградили изцяло сайта.

# 174
  • Бургас
  • Мнения: 445
Миналата седмица попрегледах новите панталони и костюми,които бяха получили в едно магазинче-еми много кофти материи,направо избягах панически.

# 175
  • Мнения: 2 035
Мразя сайтове със снимки на Флаш... а никой не каза какво разбира под "хубави материи" - % какво и по колко...
И какво да направим ние  newsm78

Абсолютно  Peace
И не мога да си обясня кво ти пречи флаша  ooooh!

# 176
  • Мнения: 619
За материите незнам.
Но моделите са уникални.Новите ризи всичките са.... Crazy

# 177
  • Варна
  • Мнения: 672
В Русе нищо не остава, всичко се изнася за другите градове и чужбина предполагам.

# 178
  • Мнения: 456
Въобще не ми харесват нещата.Много евтини материи,а за качество да не говорим. Naughty

# 179
  • Мнения: 2 035
Въобще не ми харесват нещата.Много евтини материи,а за качество да не говорим. Naughty

Готова съм да споря за качеството, освен ако си нямат ментета  Crazy
Иначе въпрос на вкус, аз им харесвам официалните неща и всичко тяхно което имам ми е като ново - не е мръднало...макар да ги "скъсвам" от носене  Peace

Общи условия

Активация на акаунт