мислите ли къде ще посрещнете новата 2008 година?

  • 3 817
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 884
майчета,може би ви е смешно,че е твърде рано,но вече попаднах на няколко оферти за посрещане на новата 2008 г. и се поразмислих.
става въпрос за чужбина.
Въобще не е рано!Ако искаш да намериш добри цени за самолетни билите по празниците,особено далечните дестинации, сега му е времето да се поръчва. Ние вече за догодина февруари планираме почивка . Аз лично мразя да пътувам по празниците,винаги е ужас с транспорт,летищата,хотелите са натъпкани до краен предел...отщява ми се.Ние сме  винаги преди и след НГ  Mr. Green По Коледа също е по-спокойно из Карибите.
А Куба ми е мечта....еех!! Но не може,засега.

# 16
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Не е рано.
На аз все още не съм мислила.
Както е казала Малена НГ в чужбина и за мен не е добра идея.
Още повече, че дните преди и след ще съм на работа. Иначе по принцип не харесвам Коледа и НГ. Една суетня настава все едно е свършекът на света и ако не се наядеш и напиеш тъкмо тогава, значи изобщо не си празнувал. Няма да споменавам блудкаво-захаросанато изкуствено настроение, което отвсякъде те залива.
Великден по ме кефи. Mr. Green

# 17
  • Мнения: 2 768
Та хвърляме по едно око към Австрия.
Хареса ми, Ета! Simple Smile

И на мен!!! Прекарахме чудесно и ако не излезе по-интересно предложение, възможно е да повторим  Grinning

# 18
  • Мнения: 2 309
Силно се надявам да заминем за Виена за НГ, раздвоена съм между желанието да си прекарам празника с детето и това да отида там. Варианта е да си взема детето с мен  Rolling Eyes Винаги съм мечтала да видя Виенската коледна и новогодишна украса  Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 1 336
Мислим за Йордания или Италия, някой да е бил по нова година там  newsm78
Миналата година бяхме в Египет, малко попретупват самата вечеря, но ако сте хубава компания може да си изкарате супер  Peace обаче там хотели 5 звезди само !!! Има какво да се види, ние сме доволни  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 2 108
Мислим за Дубай.
Споделете нещо ако сте били там по Нова година. Знам ,че някъде след Нова година започва там някаква седмица или  месец или не знам и аз какво на разпродажбите и било хубаво за шопинг...

# 21
  • Мнения: 6 039
Силно се надявам да заминем за Виена за НГ, раздвоена съм между желанието да си прекарам празника с детето и това да отида там. Варианта е да си взема детето с мен  Rolling Eyes Винаги съм мечтала да видя Виенската коледна и новогодишна украса  Rolling Eyes

не храни големи надежди за виенската коледна украса. Била съм там по Коледа и много се разочровах. Обясниха ми, че с влизането в ЕС, се наложили някои икономии.

# 22
  • Мнения: 4 916
Мисля си за Куба и аз. Ама май само аз. На мъжа ми не му се връща там.
...


Моят ако стигне до Куба, няма да му се връща ОТ там. Ще ме пусне сама обратно.

# 23
  • Мнения: 265
НИЕ СЪЩО МИСЛИМ ЗА ДУБАЙ.
РАЗБРАХ,ЧЕ СКОРО ЗАПОЧВАТ ТАМ ГОЛЕМИ ИЗЛОЖЕНИЯ.
ЧУДИМ СЕ МЕЖДУ ЕГИПЕТ,ДУБАЙ ИЛИ КРУИЗ-КАРИБИ.НО ЗА КРУИЗА  СЕ ПРИТЕСНЯВАМ КАК ЩЕ СЕ ОПРАВИМ САМИ КАТО НЯМА ЕКСКУРЗОВОД.
МОЛЯ ВИ ДАВАЙТЕ ИНФО,КОЙТО Е БИЛ ПО ТИЯ ДЕСТИНАЦИИ.

# 24
  • Мнения: 2 768
не храни големи надежди за виенската коледна украса. Била съм там по Коледа и много се разочровах. Обясниха ми, че с влизането в ЕС, се наложили някои икономии.

Абе и на мен миналата година нещо не ме впечатли коледната украса в Залцбург  Thinking

Особено след варненската ми се стори доста постна Laughing тук чак се бяха престарали с лампите...

# 25
  • Мнения: 2 309
Брей, как се разочаровах, е нищо ще трябва да се задоволим със самата Виена  Rolling Eyes а как стоеше въпроса със снега - имаше ли, нямаше ли...

# 26
  • Мнения: 4 916
Брей, как се разочаровах, е нищо ще трябва да се задоволим със самата Виена  Rolling Eyes а как стоеше въпроса със снега - имаше ли, нямаше ли...

Не се разочаровай от сега. Била съм предколедно във Виена и на мен ми хареса ама МНОГО!!! Украсата беше супер, имаше страхотни намаления (по улиците имаше много пазаруващи българки), а и атмосферата на града беше някак си... празнична.

# 27
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Ох-х-х-х, Тайланд-Тайланд!!! Каква красота, какво спокойствие, какви плажове!!!!Бих искала всяка НГ да съм там " поне" за две седмици!!Па нека ми е зле!!!!! newsm78

# 28
  • Мнения: 11 747
Ох-х-х-х, Тайланд-Тайланд!!! Каква красота, какво спокойствие, какви плажове!!!!Бих искала всяка НГ да съм там " поне" за две седмици!!Па нека ми е зле!!!!! newsm78
Ооооооох-ооох-ох!

# 29
  • Мнения: 459
Не съм фен да посрещам самата Нова година в чужбина, предпочитам да пътувам след лудницата по нова година. Ще посрещна 2008 в БГ, после ще "отскоча" до Ню Йорк

Дейзи:hug: преди около 2-3 год бях във Виена по Коледа , беше невероятно красиво украсено, валеше сняг на парцали, абе приказно просто... 

 

Общи условия

Активация на акаунт