Жените биологично програмирани да харесват розово???

  • 1 940
  • 48
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 782
Пускам нова тема,не знам дали ще е интересна, дали ще има терен за дискусия,но това което прочетох ме озадачи.ето публикацията http://www.netinfo.bg/?tid=40&oid=1087503
Вие какви цветове предпочитате? В гардеробът ви кой цветове преобладават или се водите по модата?
Наскоро преподреждах моят гардероб и установих , че от всеки цвят имам по две три дрешки. Това ме удовлетворява много.Иначе предпочитаните ми цветове са свежите - зелено и оранжево.

# 1
  • Мнения: 1 733
И в моя гардероб има дрехи от всички цветове, но като че ли преобладава синьо, зелено и жълто. Най - малко са ми розовите дрехи, така че явно не съм програмирана да харесвам розово Simple Smile

# 2
  • Мнения: 5 103
За зимата и есента - черно и червено.
Лятото цветно.
Розово не понасям Sick лилаво и тъмно синьо.

# 3
  • Мнения: 4 916
Тази година за първи път от почти 30 г. се захласнах по тъмно розовото. Явно програмираното се е задействало късно.

# 4
  • Мнения: 3 782
Аз без бой си признавам,че имам доста розови дрехи. Купих си ги след периода на пепел от рози,тогава на всякъде където и да се обърнеш се виждаше само това.

# 5
  • Мнения: 1 092
никога не съм си падала по розовия цвят  Mr. Green,но дъщеря ми си умира за него.
По скоро си падам по небесно синьо,но като цяло в гардерба ми има почти от всички цветове  bouquet

# 6
  • Мнения: 5 362
Дрехите ми са във всякакви цветове.Харесвам и розово PeaceНе се водя по модата,а по това кое аз си харесвам и дали ми стои добре.

# 7
  • Мнения: 401
харесвам розово,но странно нямам розови дрехи-по ми харесва цикалама като цвят-и го нося,но предпочитам зелено.

# 8
  • София
  • Мнения: 3 838
Обожавам розовото в почти всичките му нюанси и колкото да се стремя да разнообразявам с други цветове, накрая пак се улавям, че пак съм залитнала към него.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 176
Аз розово за дрехи не харесвам като цяло, имам една-две блузки, до там се изчерпвам с този цвят. Преобладава  черно, бяло, синьо  в гардероба ми ...

# 10
  • Мнения: 3 360
Не харесвам розово и синьо ,не ми приличат и по тази причина нямам такива дрехи Wink

# 11
  • Мнения: 1 941
Уф, най-накрая обяснение на тази ми любов към розовото. Мразя се, че ми харесва толкова, пък то аз де факто нямам никаква вина  hahaha Но, определено избягвам да го нося. Само тайно въздишам...

# 12
  • Мнения: 6 902
Ами честно казано имах преди син период, по-късно розов, а сега май клоня най-много към зелено и кафяво. Но в гардероба ми има всякакви цветове, като може би най-малко са червените и черните. И малко изнервящо ми действа това защото ми е трудно да съчетавам толкова много цветове с обувки и чанта в същия цвят или поне подобен, който да им отива.
И определено мога да устоявам на розовия цвят. Със зеленото обче е малко по-различно в момента Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 3 782
Не харесвам розово и синьо ,не ми приличат и по тази причина нямам такива дрехи Wink
Не мисля,че не ти отиват. Това все пак са нежни цветове,неможе да не ти отиват, а и има толкова много нюанси на синьото - светло,тъмно,коралово,небесно....

# 14
  • Мнения: 2 229
Обичам розово, въпреки че май не ми отива много. Confused
Повечето ми дрехи за в лилаво, зелено, синьо и в последно време харесвам черното. Crazy

# 15
  • Мнения: 7 723
Не ми отива розово.....еле па цикламено! ooooh!
Но- мода, кво да правиш! Flutter

# 16
  • casa dolce casa
  • Мнения: 172
Харесвам розово булчинската ми рокля е в розово,но любими цветове са ми синьо и зелено.Лилаво и червено не харесвам и нямам нито една дреха в тези два цвята.

# 17
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Бяло, синьо (тъмно най-вече), бордо предпочитам. Розово ми отива, но имам малко дрехи в този цвят. По време на розовата вълна носех червено. Mr. Green От проклетия.

# 18
  • Мнения: 2 197
Ненавиждам розово! Като малка съм имала една единствена розова дреха. В момента имам дрехи в  почти всички цветове. Никога не съм се водела по модата - купувам това, което ми харесва.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Единственото розово нещо, което имам е розов сутиен...иначе за дрехи, които ще ги виждат повечко хора не ми харесва...предпочитам синьо, черно, бяло и кафяво...цветове като лилаво, червено, жълто и зелено са ми чужди  Whistling ... пък и май не ми ходят много много... Blush харесвам универсални цветове и изчистени модели... Peace

# 20
  • Мнения: 674
 Черно, бежово, синьо и розово.
 Харесвам розово, но по-бледичкото, а не цикламено.

# 21
  • Мнения: 4 380
Какъв цвят дрехи предпочитаме няма нищо или почти нищо общо с това какъв цвят ПРИНЦИПНО харесваме.

Хората подбират цветовата гама на гардероба си според това какво им отива на външния вид. Всеки се ражда с някаква цветова визия, според която някои хора разделят на четири "сезонни" типа външност. Съответно това което отива на зимен тип жена, съвсем не е същото което отива на есенен. Rolling Eyes Колкото и да харесвам розово червило никога не бих сложила защото ще съм като Квазимодо.

Розовото е пастелен цвят принципно. Разбира се могат да се подберат по-топли и по-студени нюанси, но далеч от пастелното не би избягал. А пастелния цвят не отива на всеки.

Обичам всички цветове. Неравнодушна съм към огнените, вероятно влияние на зодията, но когато става дума за избор на цвят се ръководя от много различни критерии в зависимост от това за КАКВО избирам този цвят. Едно е за дома, друго за дрехи, трето за макияж и т.н.

# 22
  • Мнения: 1 234
Имам много розови дрехи в гардероба си  Wink Дори прекалено много бих казала Rolling Eyes Когато беше на мода започнах да го нося и тази розова "вълна" ме държа 2 години ooooh! От известно време се опитвам да преобразя гардероба си и розовото да не е преобладаващ цвят  Whistling
Иначе много харесвам синьото,и то един точно определен нюанс,но няма как да го опиша,също и бялото и червеното Flutter

# 23
  • Мнения: 338
Наистина дрехите ми в гардероба са в розово и бяло

# 24
  • Мнения: 526
Имам най-различни като цветове дрехи,без черно.Но розовото не ми харесва особено Confused

# 25
  • Мнения: 3 622
Харесвам розовото, но като се замисля имам много малко розови дрехи. През лятото обичам по свежите цветове но зимата май нося по - тъмни

# 26
  • София
  • Мнения: 1 231
Не знам как сме програмирани жените, но определено розовото не ми е от любимите цветове.....даже за дъщеря ми избягвам да й купувам такъв цвят дрехи, защото ме дразни факта всички момиченца да са в розово, та гледам да избягам от този стереотип. Иначе в гардероба си имам буквално от всеки цвят дрехи, като с предимство са тези с по-свежите цветове  Wink

# 27
  • по света
  • Мнения: 1 587
Нямам нито розова нито лилава дреха.Не понасям тази цветове.

# 28
  • Русе
  • Мнения: 2 354
аз май съм за тук- мн обичам розово

# 29
  • Мнения: 1 483
Не харесвам розовото и дори нямам нищо в този цвят.

# 30
  • Мнения: 893
Много обичам розовото...Имам няколко дрехи в този цвят...Даже зимното ми яке е розово   bouquet JoyНо сега тази година ще го сменя! Heart Eyes

# 31
  • София
  • Мнения: 593
Аз сьм изпуснала нещо това течение пепел от рози иначе много го харесвам имам много дрехи и особено летните CrazyНямам червени дразни ме нищо че балната ми рокля беше червена smile3511

# 32
  • София
  • Мнения: 289

Аз нямам розови дрехи. Не се харесвам с този цвят и не го нося.  Харесвам кафяв, тъмно зелен, бял  и черен. Те са преобладаващите в гардероба ми.

# 33
Нямам розови дрехи.За това пък черните ми са прекалено много Confused.

# 34
  • DE
  • Мнения: 967
Аз пък нямам нито една розова дреха, защото мразя розовото.

# 35
  • Мнения: 3 647
 newsm48 дрехите ми са предимно  червени , тук таме нещо  черно  и оранжево
 Flutter розовото за мен е нереализирано червено  Whistling и го отбягвам

# 36
  • Мнения: 2 407
Тази година не съм си купила нищо розово.Имам 2,3 неща от миналата година!
Като цветове имам от всички по 2 ,3 неща!

# 37
  • Мнения: 2 255
Обикновено съм на "цветни" периоди  Rolling Eyes периодично залитам към някой цвят и гардероба ми се оцветява в него  Joy В момента съм така на бежово-кафява вълна  hahaha
Но определено няма момент, в който да не нося синьо  Peace харесвам го във всичките му нюанси и тоналности  thumbsup
А колкото до розовото - това лято за сефре се облякох в 2 рокли с малко щампи в този цвят  Mr. Green и не било страшно  smile3556 но определно не е сред любимите ми цветове  Thinking

# 38
  • Мнения: 189
Ми не. Имам само една розова блуза, подарък. Обаче на червено не мога да устоявам, както и на тъмнозелено Rolling Eyes

# 39
  • Мнения: 1 483
Аз ужасно мнооооооого харесвам червеното Laughing

# 40
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Харесвам, но много зависи какво розово. Пепел от рози не ми харесва. Падам си по тъмнорозово, биещо към циклама.
И определено не понасям да съм цялата в розово(то това се отнася и за всеки друг цвят, де).

# 41
  • Мнения: 189
Не понасям розово, но нещо все ме влече към този цвят  Laughing.Доста дрехи съм събрала в този цвят. Всъщност цвета ми отива. А иначе любимия ми цвят за дрехи, е синия.

# 42
  • София
  • Мнения: 981
Имам само един розов потник - подарък.Може би съм го носила само веднъж.Не обичам розово,а цикламено и лилаво ненавиждам.Явно не съм програмирана правилно.
Дрехите ми са във всички други цветове,най-много харесвам бяло и синьо.
На голямата ми дъщеря повечето дрехи са розови.Тя си го харесва.

# 43
  • Мнения: 12 726
Нямам нито розова нито лилава дреха.Не понасям тази цветове.
И цикламено, освен това. За розовото са ми казвали, че ми отива, но аз като не го харесвам този цвят, не мога да се възприема с него. Ако е включен в шарка или детайл на дреха, понякога се примирявам, но много често само като видя розово и отсичам "не става!"
В розово имам едно-две червила и руж, който би могъл да се нарече розов и това е

# 44
  • София
  • Мнения: 4 588
Имам дрехи с почти всички цветове. По розово много не си падам и нямам почти нищо.
Обичам  червено и оранжево. Зелено и синьо по-малко. Simple Smile

# 45
  • Мнения: 1 800
Като цвят нямам нищо против към розовото Peace. Но на мен никак не ми отива. Единственото, което имам е кафява пижама на розови прасета. Laughing В гардероба преобладават най-много черните дрехи и  всякакви нюанси на синьото.

# 46
  • Мнения: 3 576
Много харесвам розово, особено откакто съм блондинка много ми отива този цвят и все към него залитам.  Blush

Нося розово от преди да стане модерно и много ме дразнеше периода, в който всички носеха пепел от рози, само този нюанс не си купих.

Сега се усещам, че когато има избор различни цветове от един модел, аз все към розовото гледам Simple Smile
Но като цяло гардероба ми е разнообразен, поставям си за цел и други цветове да купувам.

Лаковете ми за нокти са 90% розови, различни нюанси  Mr. Green

# 47
  • Мнения: 952
незнам дали съм от програмираните но обожавам розовото в различните му нюанси. Особено пък за лятото мисля че е доста подходящ цвят Peace още се увличам по бяло, оранжаво и червено,  отскоро по зелено. Сега за есента нещо клоня към кафявото Rolling Eyes

# 48
  • Мнения: 6 958
Мразя розовия цвят  Sick Преобладаващият цвят при мен е синия Peace

Общи условия

Активация на акаунт