Има ли кестенява боя за коса......

  • 28 977
  • 71
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 1 858
която след като падне, не остава червен оттенък Thinking.
Искам да си взема такава.Проблем ми е,след около две седмици/че ако не и по-малко/,цветът пада и остава гаден червен оттенък,все едно съм се боядисала в червено Close
Искам да съм кестенява,не червена Crossing Arms

# 1
  • Мнения: 13 512
разбира се, че има. Отиди в някой салон , който работи с л'Ореал и попитай.

# 2
  • Мнения: 17 546
Купих си Londa Color Naturals 13/6 защото ми хареса цвета на кичурчето в палитрата. Цвета се казва Кафяво чили и нямаш представа колко красиво и топло кафяво е! Стана хубав цвят и не червенее, даже покри остатъците от червената ми, преди това, боя. Виж я в някоя козметика, може да ти хареса.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 858
разбира се, че има. Отиди в някой салон , който работи с л'Ореал и попитай.
Hug

Рамада,ти преди това си била червенокоса,нали?И викаш покрива добре Thinking.Добре ми беше като си бях черна или на кичури,какво ми хрумна сега това кестеняво Confusedи съм си кестенява по-принцип,обаче вече имам бели косици.
Дотук пробвах Гарние и Палете.Ужас #Cussing out
И двете паднаха,след седмица.И остана Червеноооооооооо Crossing Arms

# 4
  • Мнения: 17 546
Рамада,ти преди това си била червенокоса,нали?И викаш покрива добре Thinking.
Да, и то яко червенокоса. За сега още не бие на червено, а е много хубаво кафяво. Пък на корените, където си е моя цвят е още по-хубаво кафяво. Ще кажа след ден два, че сега в жегите си мия и косата поне по веднъж на ден.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Рамада,ти преди това си била червенокоса,нали?И викаш покрива добре Thinking.
Да, и то яко червенокоса. За сега още не бие на червено, а е много хубаво кафяво. Пък на корените, където си е моя цвят е още по-хубаво кафяво. Ще кажа след ден два, че сега в жегите си мия и косата поне по веднъж на ден.
Благодаря ти ,ще чакам отзиви Hug
Аз смятам в края на другата седмица да се боядисам.дотогава ще събирам мнения Wink

# 6
  • Мнения: 2 673
бях пуснала точно такава тема преди време..
Аз също какво ли не направих ........ но червенее на слънцето...и това си е. Даже и не само на слънце. Правя се от две години с Лореал на Кастинг. ВЗех веднъж и Рецитал на Лореал - с една мулатка на кутията...АМа резултата е пак същия. Аз искам Кафяво със сив оттенък, даже ми се смееха на определението за цвят ама...това искам. има една говорителка от НоваТВ с този цвят, все нейния цвят  давам за пример..

# 7
  • Мнения: 477
Моя приятелка се прави от години кестенява с Алфа Парф, номерът е 5 или 6 от опушените цветове в каталога

# 8
  • Мнения: 2 673
Моя приятелка се прави от години кестенява с Алфа Парф, номерът е 5 или 6 от опушените цветове в каталога
за първи път чувам за такава боя ?

повече инфо - къде да я намеря???

мерси!  bouquet

# 9
  • DE
  • Мнения: 967
Аз бях червенокоса. Глолям зор беше. Купих си Гарние 100% и след две боядисвания, вече осем месеца не съм си пипала косата и ми е весе така тъмно кестенява!

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Моя приятелка се прави от години кестенява с Алфа Парф, номерът е 5 или 6 от опушените цветове в каталога
за първи път чувам за такава боя ?

повече инфо - къде да я намеря???

мерси!  bouquet

И аз искам инфо,ако може Blush

Аз бях червенокоса. Глолям зор беше. Купих си Гарние 100% и след две боядисвания, вече осем месеца не съм си пипала косата и ми е весе така тъмно кестенява!

На мен пък Гарнието,ми падна на десетия ден,и пак го имаше гадния оттенък Tired
С Лореал ли  да опитам???Като гледам Мари пък не е доволна ConfusedТо май си е до коса....

# 11
  • Мнения: 6 017
разбира се, че има. Отиди в някой салон , който работи с л'Ореал и попитай.
Не само в салони на л'Ореал ги има, стига да се поразходи и ще намери това което търси...

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 858
разбира се, че има. Отиди в някой салон , който работи с л'Ореал и попитай.
Не само в салони на л'Ореал ги има, стига да се поразходи и ще намери това което търси...

Аз тъй като не съм запозната с марката ,мислех че monda,има предвид професионална серия на Лореал,с която работят в салоните.по магазините същата ли продават???

# 13
  • Мнения: 6 017
Дам, аз съм виждала, нале казах стига да потърсиш и ще намериш...не се бави, а тръгвай по магазините  Party

# 14
  • Мнения: 3 782
Може ли и аз да се намеся. Аз съм с кестенява коса, не искам вече да се боядисвам, ама косата ми все едно не е същата, без боя имам чувството,че го няма този жизнен блясък,тази мекота. Искам да попитам дали знаете такава боя,която само да подсили естествения цвят. От безамонячните ли трябва да е?

# 15
  • Мнения: 6 017
Може ли и аз да се намеся. Аз съм с кестенява коса, не искам вече да се боядисвам, ама косата ми все едно не е същата, без боя имам чувството,че го няма този жизнен блясък,тази мекота. Искам да попитам дали знаете такава боя,която само да подсили естествения цвят. От безамонячните ли трябва да е?
Ами може би някакви подхранващи маски, една приятелка имаше същият проблем, е не чак проблем, та си купуваше някакви подхранващи маски в капсули като течният аналгин и косата и за няколко месеца си възвърна цвета и блясъка, отиди в някои козметичен салон или аптека и попитаи, няма начин да няма....

# 16
  • Мнения: 1 111
Ако не искаш червен оттенък по-добре си вземи кафява боя, не кестенява, тъй като кестенът по принцип червенее малко.

# 17
  • Мнения: 1 092
мен ако питаш не си прави експерименти в къщи щото после много трудно ще се отървеш от червеникавия оттенък Peace

# 18
  • Мнения: 17 546
Може ли и аз да се намеся. Аз съм с кестенява коса, не искам вече да се боядисвам, ама косата ми все едно не е същата, без боя имам чувството,че го няма този жизнен блясък,тази мекота. Искам да попитам дали знаете такава боя,която само да подсили естествения цвят. От безамонячните ли трябва да е?
Защо не опиташ с леко тониращите шампоани оцветители на Палете? Само освежават цвета и се отмиват постепенно след няколко измивания на косата.

# 19
  • на село
  • Мнения: 3 916
Аз ползвам тази и съм доволна

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Ако не искаш червен оттенък по-добре си вземи кафява боя, не кестенява, тъй като кестенът по принцип червенее малко.
Да ти кажа много си права Peace

Утре ще поогледам на Лореал каталога.Ще се радвам обаче,ако Voxx се включи с малко инфо за боята Алфа Парф Hug

# 21
  • Мнения: 144
Ако не искаш червен оттенък по-добре си вземи кафява боя, не кестенява, тъй като кестенът по принцип червенее малко.
Peace

# 22
  • Мнения: 477
Ето ме !
Алфа Парф е италиянска боя, вносител е пловдивска фирма.
Приятелката ми си я купува на цена около 6 лв, номерът е 5.1 или 6.1. , какво друго.....

# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Ето ме !
Алфа Парф е италиянска боя, вносител е пловдивска фирма.
Приятелката ми си я купува на цена около 6 лв, номерът е 5.1 или 6.1. , какво друго.....

Благодаря ти  bouquet
А да знаеш къде във Варна,мога да я намеря Blush

# 24
  • Мнения: 444
Дам, аз съм виждала, нале казах стига да потърсиш и ще намериш...не се бави, а тръгвай по магазините  Party
Професионалната серия на Лореал я има само в салоните ,които работят с тая марка .... евентуално може и с поръчка в някой магазин , в който се  продава Лореал !

# 25
  • Мнения: 1 685
 PeaceМожеш да пробваш и с Елгон-винаги се получава цвета от мострата-но за кафяв номер не мога да те ориентирам-трябва да видиш каталога newsm78

# 26
  • Мнения: 1 234
Рилкен-най тъмното кестеняво  Peace С нея съм се боядисала,мислех,че за 2 седници ще опада,но седи вече 2 месеца-е,поопадала е,но не чак толкова.И не червенее.
Не претендирам,че е най-хубавата,но аз лично съм доволна  Hug

# 27
  • Мнения: 2 491
Мерси  Hug, а по въпроса за косата и моята  е тъничка и за първи път съм на бретон от 1 година и се харесвам.Моят е филиран  Wink

# 28
  • Мнения: 477


Благодаря ти  bouquet
А да знаеш къде във Варна,мога да я намеря Blush
[/quote]


Ето това е проблем !
Аз преди време пусках такава тема - къде във Варна се предлага . ...Има едно магазинче на пазара - казва се Белисима / май така беше/, там продават професионални продукти, та ми бяха казали, че с предварителна поръчка могат да я доставят. Но приятелката ми си я купува от фризьорката, даже си взима няколко бои наведнъж , там няма проблем, поръчват я днес и на следващия ден представителите я носят.
А що се отнася до кестенявия цвят - по принцип тези номера 5 и 6, съответстват и в каталозите на други марки бои, като вече се избира дали да е " опушен " или натурален нюанс , тази 1 -ца към номера е за опушената серия / това май го писах и в друга подобна тема / Hug

# 29
  • София
  • Мнения: 35 943
Ползвам вече повече от 1 година Лореал  Рецитал номер 3 Таити и съм доволна - тъмно кестенява е и няма червен оттенък дори и след месец-два /до следващото боядисване/

# 30
  • Мнения: 2 491
рецитал № 3 е Бразилия, а 4 е таити

# 31
  • Мнения: 144
Боядисвам се с Палете тъмно кафява на 3 месеца и няма червеникав отенък.Доволна съм.

# 32
# 33
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Видях я темата,но се зачудих дали ще я има боята във Варна.като тръгна да отлеждам утре,ще погледна и за нея Hug

Voxxbouquet

# 34
  • Мнения: 2 673
страхотно е това че сте пуснали линк ...не съм видяла предишната тема..Споменават именно за пепеляво лешниково, каквото ме интересува, че ми писна да се червенея на слънце ..MAIANDRA !!

за боядисване съм, ще потърся и ще дам отзиви!

# 35
  • София
  • Мнения: 35 943
рецитал № 3 е Бразилия, а 4 е таити
Опс, извинявам се - грешка.
Но както и да е едната е по-тъмна /3-Бразилията/
Моята е Таити. Grinning

# 36
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Здравейте момичета Wink
Аз на отчет Mr. Green

Купих си днес Лореала рецитал №4/таити/.Боядисах се токущо,и сега ми се струва че червенее.все пак не съм се видяла на дневна светлина,а и тя не е изсъхнала въвсем.все пак ми харесва,а мацката на опаковката е Shockedкато я видях и грабнах боята ooooh!

Утре ако успея ще се снимам, и ще се покажа Hug

# 37
  • Мнения: 2 491
Аз съм хвърлила око на 3 номер Бразилия

# 38
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Аз съм хвърлила око на 3 номер Бразилия
И на мен ми хареса,но мислех да не стане много тъмна Confusedсега съжалявам че не взех нея.
тази ми червенее Rolling Eyes

# 39
  • Мнения: 1 568
Има ,аз съм с такава! Peace
Ей сега ще погледна каква точно беше.... newsm78

Та значи :  GARNIER-color naturals   номер 4     Peace

# 40
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Има ,аз съм с такава! Peace
Ей сега ще погледна каква точно беше.... newsm78

Та значи :  GARNIER-color naturals   номер 4     Peace



Аз говоря за Loreal Recital Preference 4/Tahiti/ Peace

Е,чесно ви говоря,направо някакъв кестеняв цвят стана,с много изразен червен оттенък Shocked.Етаги Crossing Arms

# 41
  • Мнения: 1 568
О,сори мила!
Реших да ти помогна от раз!
Със лореал се боядисвах година но при моята фризьорка със професионалната боя ,доста парички е и за да съм сигурна ,че ще стане не рискувам в къщи! Peace

# 42
  • Варна
  • Мнения: 1 858
О,сори мила!
Реших да ти помогна от раз!
Със лореал се боядисвах година но при моята фризьорка със професионалната боя ,доста парички е и за да съм сигурна ,че ще стане не рискувам в къщи! Peace


Ами тази я взех за 13.50лв.Другата колко е newsm78

# 43
  • Мнения: 1 568
Моята коса е дълга,слагат ми две бои и давам около 50 лева!

# 44
  • Мнения: 477
И аз да се включа , макар че се правя руса, не кестенява , знам, че за да се избегне червеникавият отенък, боята не трябва да е от натуралните нюанси в каталога, а от опушените, тези с 1-ката към номера, то си има и такъв цвят - " опушен лешник " се води

# 45
  • София
  • Мнения: 2 035
Ако не искаш червен оттенък по-добре си вземи кафява боя, не кестенява, тъй като кестенът по принцип червенее малко.

Аз от година се боядисвам с тъмно русо и най-сетне избягах от червените отенъци, а и косата определено не ми е руса, а кафява.

# 46
  • Мнения: 2 491
Здравейте момичета боядисах се Simple Smile и съм много доволна преди си бях купувала шоколад на палете и стана едно червеникаво кафяво Thinking.И аз търсех тъмно кафяво без червеникав отенък и да не стане черно.На всичкото отгоре и имам косопад и ми се искаше нещо по-щадящо за косата и се ориентирах към Лореал кастинк,че е без амонячна Simple Smile.След хилядите ми претенции си намерих боя цвета е орех няма червено и невероятан мека и лъскава Grinning.Много съм доволна

# 47
  • Мнения: 1 483
Има на Гарниер,води се перлен кестен ,Суууупер яка е боята.

# 48
  • Мнения: 2 673
Има ,аз съм с такава! Peace
Ей сега ще погледна каква точно беше.... newsm78

Та значи :  GARNIER-color naturals   номер 4     Peace



Аз говоря за Loreal Recital Preference 4/Tahiti/ Peace

Е,чесно ви говоря,направо някакъв кестеняв цвят стана,с много изразен червен оттенък Shocked.Етаги Crossing Arms

Таити ДАВА ЧЕРВЕН ОТТЕНЪК, абсолютно вярно!!!

# 49
   аз съм много доволна от шварцкоф преди време станах червена до неузнаваемост на 2 боядисвания и то сама . Сега кичурите също ги направих кестеняви с едно боядисване .
   Е като на определен период ги боядисвам , но не по рядко от 2 месеца и то сам сама Grinning

# 50
 ............ги подържам исках да кажа .......

# 51
  кичурите - кестеняви........... Joy

# 52
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Има ,аз съм с такава! Peace
Ей сега ще погледна каква точно беше.... newsm78

Та значи :  GARNIER-color naturals   номер 4     Peace



Аз говоря за Loreal Recital Preference 4/Tahiti/ Peace

Е,чесно ви говоря,направо някакъв кестеняв цвят стана,с много изразен червен оттенък Shocked.Етаги Crossing Arms

Таити ДАВА ЧЕРВЕН ОТТЕНЪК, абсолютно вярно!!!
Като се видях на светло,съм светло кестенява с червен оттенък Sick
И аз да се включа , макар че се правя руса, не кестенява , знам, че за да се избегне червеникавият отенък, боята не трябва да е от натуралните нюанси в каталога, а от опушените, тези с 1-ката към номера, то си има и такъв цвят - " опушен лешник " се води
Другия месец ще опитам Peace

# 53
  • Мнения: 2 936
малко инфо за Лореал-професионалната боя в салоните е 16 лв.

# 54
  • Варна
  • Мнения: 11 340
А тая боя - Маяндра - някой откри ли я във Варна?

# 55
  • Варна
  • Мнения: 1 858
А тая боя - Маяндра - някой откри ли я във Варна?

Аз честно казано,не я търсих.Налетях направо на Лореала.ако я видя обаче,ще пиша Hug

# 56
  • Мнения: 17 407
Аз си купувам боите от един магазин на Съборни, почти до светофара( срещу Катедралата). ТА там има различни професионални бои, но тази не съм срещала. Може да разгледате, а и чичото, дето продава е химик мисля и дава адекватни съвети за цвят, оттенък и т.н

# 57
  • Мнения: 477
Този "чичо " е такъв досадник, че ...... Stop

# 58
  • Мнения: 17 407
О.К, на мен не ми е досаждал. Някои марки бои ги намирам само там, затова препоръчах мястото.

# 59
  • Мнения: 6 017
 Shocked Къв пък е този чичо..

# 60
  • Мнения: 17 407
Ами ако си чела внимателно, щяла си да разбереш! Спирам, че стана чат вече Mr. Green

# 61
  • Мнения: 6 017
Ами ако си чела внимателно, щяла си да разбереш! Спирам, че стана чат вече Mr. Green
Аз четох внимателно, но защо въобще го намесихте.?????

# 62
  • Мнения: 477
Ами намесихме го , защото той е емблемата на това магазинче - всеки го знае, който е ходил там, хайде да не е досаден /ако е прозвучало грубо Laughing /, да кажем - колоритен  - става ли ? Laughing



" а и чичото, дето продава е химик "  - това не го знаех ....

# 63
  • Мнения: 17 407
Хехе, баш колоритен! Последно като ходих, исках определен цвят, ма нямаше- щял да поръча, бла- бла. ТА се оплакваше, че вече клиентелата му взела да намалява май Mr. Green Сори за спама, не се сдържах!

# 64
  • Мнения: 477
Е как няма да намалява - и аз така, отивам за едно, а той почва да ми дрънка за нещо друго, да ме убеждава #2gunfire
Не знам какво си купуваш от там, но в " Белисима " на пазара също са дабре заредени, и не толкова досадни Peace

# 65
  • Мнения: 17 407
Точно ти ми препоръчат този магазин, но сега с бебето ми е малко далечко. НЕ съм се отказала да го посетя де Simple Smile

# 66
  • Мнения: 126
Та влизала ли си в козметичен магазин ?????Едва ли не си забелязала колко разноцветни са сегашните бои за коси
Има всякакви пембени...каквито щеш
Та ти за кестенявото не се трявожи -Ще намериш!!!

# 67
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Мили4кото,що ли си мисля,че не си чела началото на темата и по-скоро първият ми пост newsm78
Ако беше го направила,щеше да разбереш за какво иде реч Peace
Питането ми е за Кесенява боя,след която не остава червен оттенък.Но какво ли ти обяснявам.............

Друг път като ще изказваш мнение,първо чети хубаво Wink

# 68
  • Мнения: 4 621
разбира се, че има. Отиди в някой салон , който работи с л'Ореал и попитай.
Peace

# 69
# 70
  • Мнения: 1 685
 PeaceСега да похваля една кафява боя без червени оттенъци.Отидох в магазина отново с намерение за "Елгон" или "Лореал" и като споменах на продавачката за желението ми да е без червеникав оттенък тя ми предложи "Крамер колор"-мат.Като боя я знам и от преди-не е лоша,не е и евтина-но сега са направили тази серия мат и наистина след като се боядисах стана много чисто и хубаво кафяво.Има няколко вариянта на кафявото-аз си взех 5.21-светло кафяво-с окислител 30%/основата ми е тъмна и трудно поддатлива/-14.60лв-но боята е100мл.Доволна съм newsm10

# 71
  • Мнения: 17 407
А тая боя - Маяндра - някой откри ли я във Варна?

Видях, че я има в магазин Белисима, на колхозния пазар.

Общи условия

Активация на акаунт