Германската Нова Медицина на д-р Хамер

  • 127 878
  • 884
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 549
Амарена, опитах се да изпратя лс, но кутията ти е пълна

# 616
  • Мнения: 4 392
Разчистих.  Grinning Бяха се посъбрали доста наистина..Цял ден не  мога да стана от леглото. Вчера паднах в банята и се понатъртих. Sad И една хрема и гърлобол ме гонят напоследък..
Добре, че малката ми е самостоятелна и се оправя сама.
Крис, каква шефка съм?  hahaha Направо ме разсмя. Joy
Сега и аз мъдрувам тук:  ПОнеже гърлото напоследък все ме боли уж безпричинно, т.е. не съм го преохлаждала или раздразвала с агресивни храни или студени и газирани напитки, но пък винаги имаше психологична причина, сега ми е интересно да видя, дали н е се дължи на някаква обида, н а нещо, което не мога да преглътна, защото болката е точно при преглъщане..

П.П. Рени, не съм превеждала нищо ново. Нямах никакво време..Тези преводи са от немски на английски от сайта на Марколин. Christian  ми обърна внимание за тях. Просто английскоговорящите са повече, затова качвам и такива.

# 617
  • Виена
  • Мнения: 1 247
П.П. Рени, не съм превеждала нищо ново. Нямах никакво време..Тези преводи са от немски на английски от сайта на Марколин. Christian  ми обърна внимание за тях. Просто английскоговорящите са повече, затова качвам и такива.

Mr. Green Да, сега видях...  Mr. Green Одеве много бързах да тръгвам и ми е убегнало. Е, аз ще се опитвам да сричам на немски с цел да се боря с него, че моето невежество на нищо не прилича. Ще стана като разни госпожи, с които сме заедно в един курс по немски, които от 17 години живеят във Виена и си стоят на ниво А2  Crazy

# 618
  • Мнения: 4 392


 Mr. Green Да, сега видях...  Mr. Green Одеве много бързах да тръгвам и ми е убегнало. Е, аз ще се опитвам да сричам на немски с цел да се боря с него, че моето невежество на нищо не прилича. Ще стана като разни госпожи, с които сме заедно в един курс по немски, които от 17 години живеят във Виена и си стоят на ниво А2  Crazy
Ще се справиш, спокойно! Познавам хора, които не са говорили грам немски и след няколко години говорят без акцент.  Grinning С желание всичко става. Peace
Ще наваксам с преводите  през новата година, надявам се.

# 619
  • Мнения: 230
Ами къде е ролята на здравословното хранене? В поддържане на добра имунна система ли? Ами ако си прекалено емоционален и изживяваш драматично конфликтите си, това как се храниш има ли значение?

# 620
  • Мнения: 3 506
Мога да ти кажа как аз го разбирам, не знам дали е точно така.
Ако изживяваш драматично конфликтите, здравословното хранене няма да ти помогне.
В същото време обаче, ако не се храниш здравословно, след време тялото ти може да претърпи "механични" повреди, защото е изложено на вредно въздействие. Тогава пак ще имаш проблеми - дори и да си най-спокойната личност.

# 621
  • Мнения: 1 080
Включвам се да пожелая на всички весело посрещане на празниците. Бъдете здрави и щастливи....

# 622
  • Мнения: 2 761
Ами къде е ролята на здравословното хранене? В поддържане на добра имунна система ли? Ами ако си прекалено емоционален и изживяваш драматично конфликтите си, това как се храниш има ли значение?

АМи нали уж "Здрав дух в здраво тяло"?! newsm78

# 623
  • Мнения: 4 414
за храненето... както казваше един мой учител "тялото е храмът на душата. само дето вашето не е храм, а кочина"  Wink човек не е само физика или само психика. нещата са свързани и връзките са двупосочни.
мисля, че Мария го е обяснила доста добре... поне моето мнение съвпада с нейното.
Пожелавам на всички весели и спокойни празници  bouquet
Нека да сме здрави, а всичко друго се нарежда някакси Hug

# 624
  • Мнения: 230
Весела коледа! здраве и успех на всички!

# 625
# 626
  • Мнения: 5 500
Весела Коледа, любов и мир във всеки дом!
Искам да знам има ли връзка кариеса при децата със захарта, каква е причината според ГНМ?
Преживявания, стрес в ДГ? Какво трябва да направя? Как да не лекувам детски млечен зъб?
Изобщо такава ми е кажа, че така си зададох и въпросите!

# 627
  • Мнения: 2 673
Четох съвсем малко, но ми беше достатъчно , за да ме заразите ..... Доста пъти от собствен опит, и скромен професионален съм мислила, че не вървим по правилен път в медицината ..

СПЕЦИАЛНО БЛАГОДАРЯ НА КРИСТИЯН!!! Доста неща още преди доста месеци се промениха в съзнанието ми - НЕОБРАТИМО и в ПРАВИЛНАТА ПОСОКА, след като ми беше дал няколко съвета, и след като бях прочела негови публикации.

Дано имам малко повече време, за да прочета и преведените статии...И да намеря книгите препоръчани тук.

# 628
  • Мнения: 4 150
Весела Нова Година на всички  bouquet

Афродита,
И аz чакам с нетьрпение да иzляzат таблиците и други материали zа zьбите.
Детски млечен zьб Ще падне Mr. Green
Врьzка кариес/zахар е минимална.Други са факторите zа кариес.

# 629
  • у дома
  • Мнения: 708
Честита Нова Година ! Да е мирна и щастлива!

Снощи бяхме на гости на едно семейство с бебе на което му се сменяше косичката от раждането.
Замислих се - има ли връзка с някакъв конфликт този косопад? Чела съм, че е нещо нормално за бебе, но при моята щерка например изобщо нямаше и следа от подобно явление.
Бебчетата териториален конфликт ли изживяват като напускат коремчето на майката? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт