Повече инфо за д-р Давидков, Варна????

  • 20 009
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 324
Абе, я да ви питам, щом сме се събрали все негови пациентки...
И на вас ли изписа да пиете Магнерот, Ношпа и витамини Неоксид? Confused
На мен ми ги изписа, а втория път каза да продължавам с тях, още преди да ме прегледа.
На една приятелка, която го посещава наскоро изписа същата комбинация.

И на мен също. Предполагам, че ако бях отишла по-рано /аз отидох чак в петия месец/, нямаше да пропусне и дуфастона  Laughing
Пих само Неоксид, другото си го пуснах покрай ушите.

# 31
  • Мнения: 681
Здравейте момичета.Да не се обидят тези които ходят при него.Но за мен д-р Давидков е един печалбар.Ходих в продължение на две години при него.Загубих си времето,изхабих си нервите.За парите да не говорим.За мен това не е лекар.Подробностите ще ви ги спестя.

# 32
  • Мнения: 5 539
Еее, недей така, кажи подробности де. Иначе твърденията си остават голословни.
Поне кажи за какво си го посещавала и с какво точно те е разочаровал.

# 33
  • под кривата круша
  • Мнения: 294
Аз се присъединявам съм мнението на Valivana, направи ми впечатление по-скоро на бизнесмен, отколкото на лекар. Два пъти ходих при него, първия да установи бременност, втория защото имаше проблем. Всички, които са ходили при него знаят, че той казва, че при проблем приема веднага бременните си пациентки. Да ама не-в 9 г.с. прокървих, отказа да ме приеме в същия ден/обадих се сутринта в 9/, да съм отидела на следващия. И ако няма да си ползвам часа, да проявя коректност и да се обадя. Думи нямам. Апарата хубаво, показва му нещо, но но лекарското му мнение за мен не струва. И съм убедена, че многословието му цели чисто маркетингов ефект. Реших повече да не губя време и пари, не ми вдъхва доверие.

# 34
  • Варна
  • Мнения: 1 003
Здравейте момичета.Да не се обидят тези които ходят при него.Но за мен д-р Давидков е един печалбар.Ходих в продължение на две години при него.Загубих си времето,изхабих си нервите.За парите да не говорим.За мен това не е лекар.Подробностите ще ви ги спестя.
И аз бих искала да разбера подробности, защото единствено той ми обърна голямо внимание и ми откри проблеми, за които не знаех. И не бих искала да се разочаровам и от него.

# 35
  • Мнения: 130
Здравейте момичета.Да не се обидят тези които ходят при него.Но за мен д-р Давидков е един печалбар.
За мен също,ходих при него 5 месец от бременноста,изключително надмемен и нагъл.Сядам първо за разговор той ме подхваща с едни разговори все едно съм отишла на врачка.На някой податливи на манипулиране пациентки може и да минават празните приказки като форма на компетентност но при мене не.Не бих отишла 2-ри път,но от личен опит знам че каквото и да ти отговорим на въпроса,ако си решила да пробваш ще отидеш.

# 36
Zdravejte!Na men lichno ne mi se e nalagalo da hodq pri D-r Davidkov, no edna moq priqtelka mu e stra6no blagodarna, za6toto i otkri problem s bebeto navreme, taka, che da ne i se nalaga da iznosi dete i sled tova da go izgubi den dva sled rajdaneto. Togava psihicheskiqt 6ok 6te6e da e o6te po- golqm, kogato veche sa izmislili ime i napravili detska staq. Predi tova sa q gledali 4-ma ginekolozi i nikoj ni6to ne e vidql, a problemut e bil naistina golqm i ochebien. D-r Davidkov go e razbral samo po pozata na krachetata na deteto i sled tova e tursil i e nameril. Drugite ginekolozi daje ne si i priznavat, che vsichko e nared samo kogato naistina e nared, no vsu6tnost te ne vijdat ni6to.
A taka moqta priqtelka nqkolko meseca po- kusno veche prave6e opiti za bebe s nadejda to da e veche zdravo, vmesto da rajda obrecheno i pak da se vurne v izhodna poziciq. Za pechalbarstvoto ne znam - i spored men e skupo, no predvid tova kakvo i e spestil, tq kazva i poveche bih mu dala, toj trqbva da si ceni vse pak truda.

# 37
  • Мнения: 335
Sonne76,би ли ми писала на лични?

# 38
  • Мнения: 326
Sonne76,би ли ми писала на лични?

Почисти си кутията, не можем да ти пуснем нищо на лични

Общи условия

Активация на акаунт