Отговори
# 45
  • Мнения: 734

може ли някой щъркел вестоносец да си даде мобилния номер на лични. Бях си харесала на Морена но не мога да го намеря сега...

# 46
  • Мнения: 690
Jungle ето ги нашите птички
ani-bani ---> 0885/ 000-748
liudmila73 ---> 0887/232-673
samorasliche ---> 0887 37 69 47
bebe_to ---> 0878 20 90 41 или 0886 117 456
Morena ---> 0888 31 99 59
dudulanka ---> 0898 41 92 94

# 47
  • Кърджали, България
  • Мнения: 461
Честит син на Тик_так!!! Много радост да донесе на цялото й семейство!!!

Мутра, стискам ти палци в такъв случай  Peace

# 48
  • Мнения: 174
Честито на tic-tac - да ти е живо и здраво момченцето   bouquet
Лилеби, сгъваема кошара предполагам, че с памуче със спирт  Peace
Nanny Ogg, а имаш ли идея какво е ТВД и FL /за първото нещо не съм сигурна/ - пак някакви размери там ...

BPD - диаметър на главата
HC - обиколка на главата
AC - обиколка на корем4ето
FL - дължина на бедрената кост
GA(EDD) - гестационна възраст
GA(AUA) - гестационна възраст на база УЗ измерванията
EDD - термин
ЕDD(AUA) - термин на база УЗ измерванията
EFW - предполагаемо тегло на плода (това трябва да има друго име на бг, но не го знам)

Не знам какво е ТБД, но ако ми кажеш каква е стойността и в коя седмица, мога направя предположение...

# 49
  • София
  • Мнения: 245
Мутра, стискам ти палци за леко раждане, явно ще е скоро  Peace
Беринче, тръгнаха ли си твоите гости?

# 50
  • Мнения: 1 425
Тръгнаха си вчера и аз направо се родих Party Party Party

# 51
  • Мнения: 174

Ваня, ние такива работи като размери не знаем. Последните, които по случайност ми каза док бяха 15см до краката-смятай преди колко време. Та иначе само го слушам като съобщава седмиците на акушерката и толкоз. Не мога да го убедя, че колкото повече знам, толкова по-малко ще ме е страх. Да не говорим пък, че нещата могат да се улеснят доста. Ама... А такова означение като НС, за което споменава Нани Ок аз на снимката нямам. newsm78

Нормално е да нямаш НС на снимка (освен, ако слу4айно не е снимка то4но на обиколката на главата и Др-а не е вклю4ил машината на инфо мод). Тези размери се полу4ават на края на прегледа от т.н. инфо страница, машината сама си из4ислява вси4ко... Не е никакъв проблем да ти се изпе4ата копие на въпросната страница, особенно ако си плащаш...

# 52
  • Мнения: 368
Честито ни ново бебе! Да е жив и здрав синът на Тик-так!

Благодаря ви, момичета, за успокоението. То нали хем съм накрая, хем ми е първо и не знам какво да чакам Simple Smile

Целувки на всички  и стискам палци на тези, които сега тичат към болницата

Беринче, що не им иска билети за раждане на живо, ами си ги опущила да си ходят Simple Smile

# 53
  • Мнения: 194
ЧЕСТИТ СИН НА ТИК-ТАК,ДА Й Е ЖИВ,ЗДРАВ,МНОГО УСМИХНАТ ПОСЛУШЕН И МНОГО ДА Я РАДВА!!!бързо възстановяване на мама и скоро да си се гушкат вкъщи!!!  Praynig   bouquet

# 54
  • Мнения: 289
Абе, Беринче, ти сигурна ли си, че няма да се върнат?! Laughing То с такива хора човек никога не е сигурен. Как ги изтърпя ти се чудя, честно.  bouquet

# 55
  • Мнения: 690
Не знам какво е ТБД, но ако ми кажеш каква е стойността и в коя седмица, мога направя предположение...



 newsm78 там пише ТВД някакви 92 мм.,  стрелка 36 г.с.  ... не че е фатално, ако не го знам де, но в последствие го видях на листа и като разбрах, че имаш професионално инфо - веднага "боднах"  въпрос  Hug

# 56
  • Мнения: 79
ЧЕСТИТО СИНЧЕ НА ТИК-ТАК! Да е жив и здрав и само радости да й носи,а на нея самата желая бързо възстановяване!
Момичета и аз имам болки долу ниско от няколко дни,но само от дясната страна.Някой може ли да ми каже дали това е нормално или е повод за притеснение?

# 57
  • Мнения: 1 425
Честно казано момичета и аз чудя как ги изтърпях. ooooh!Надявам се че няма да се върнат или че няма да дойдат други. WhistlingЗнам ли,то напоследък стана като хан в къщи.Освен да взема една карантина ли да лепна на врата какво? newsm78

# 58
  • Мнения: 174
Не знам какво е ТБД, но ако ми кажеш каква е стойността и в коя седмица, мога направя предположение...



 newsm78 там пише ТВД някакви 92 мм.,  стрелка 36 г.с.  ... не че е фатално, ако не го знам де, но в последствие го видях на листа и като разбрах, че имаш професионално инфо - веднага "боднах"  въпрос  Hug

Предполагам, 4е е диамеръра на главата...защото 9.2 см е златната среда за 36та седмица (Браво на господина! бебе по у4ебник! Пу, пу, пу!)... Не знам нещо друго да е около 9 см в 36 седмица при УЗ първо ниво, а се съмнявам, 4е някой би ти направил 2ро ниво просто ей така...

Колко е ФЛ-то?

# 59
  • Мнения: 690
Предполагам, 4е е диамеръра на главата...защото 9.2 см е златната среда за 36та седмица (Браво на господина! бебе по у4ебник! Пу, пу, пу!)... Не знам нещо друго да е около 9 см в 36 седмица при УЗ първо ниво, а се съмнявам, 4е някой би ти направил 2ро ниво просто ей така...
Колко е ФЛ-то?

ми УЗ-то си беше обикновено  Mr. Green БПД - 96 мм, ТВД - 92 мм, FL - 65 това пише на листа, не на снимки

Общи условия

Активация на акаунт