Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 23

  • 12 940
  • 301
  •   1
Отговори
# 45
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
Ако някоя мама от Пловдив прави поръчка скоро,може ли да ми поръча ето това:
http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=5404185& … ue&ksource=-1
и ако не съм много досадна, да попитам пак:
Има ли ограничение за бройките от един артикул и до колко?
ами аз досега съм поръчвала по два броя от артикул и не е имало проблем, повече бройки не ми се е налагало.  Thinking пробвай...

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
Аз още си чакам картата, засега само се информирам за вашите покупки, прочетох че обсъждате Пумата. Купих си същите от Италия, номер 38 и са ми добре /аз този номер си нося по принцип/, но ми направиха рани отзад на петите... Rolling Eyes, но иначе са страхотно сладки...


П.С. И цената им беше по-евтина от Редута!

# 47
  • някъде
  • Мнения: 979
Какво означава cotton bio newsm78

# 48
как поръчвате по две неща и избирате различните цветове,аз се опитах пиша там две,ама с цветовете не знам как да ги отразя и примерно ако искам и два различни номера newsm78

# 49
  • Мнения: 1 712
как поръчвате по две неща и избирате различните цветове,аз се опитах пиша там две,ама с цветовете не знам как да ги отразя и примерно ако искам и два различни номера newsm78


Отразяваш номера цвета,количество и прибавяш в кошницата.След това пак се връщаш на същия артикул и си избираш друг номер и цвят и слагаш в кошницата!  Hug

# 50
  • Русе
  • Мнения: 1 302
А каква е тази карта Кенгуру, която предлагат? Някой получи ли такова предложение?

# 51
как поръчвате по две неща и избирате различните цветове,аз се опитах пиша там две,ама с цветовете не знам как да ги отразя и примерно ако искам и два различни номера newsm78


Отразяваш номера цвета,количество и прибавяш в кошницата.След това пак се връщаш на същия артикул и си избираш друг номер и цвят и слагаш в кошницата!  Hug
благодаря ти много!не си спомням но някоя мацка беше писала тука 4е е поръчала коледни лампички за елха,може ли някой ако ги намери къде са да пусне едно линкче,опитвам се да ги намеря ,ама нъцки

# 52
  • Sofia
  • Мнения: 6 948
А каква е тази карта Кенгуру, която предлагат? Някой получи ли такова предложение?
Важи само за Франция

# 53
  • Sofia
  • Мнения: 6 948
Аз още си чакам картата, засега само се информирам за вашите покупки, прочетох че обсъждате Пумата. Купих си същите от Италия, номер 38 и са ми добре /аз този номер си нося по принцип/, но ми направиха рани отзад на петите... Rolling Eyes, но иначе са страхотно сладки...


П.С. И цената им беше по-евтина от Редута!

Сравнение с Бг ,където са 100 на намаление си е екстра Peace

# 54
  • Мнения: 73
Я кажете само с Пума ли сте имали проблеми с номерацията?
Адидас как е?

Според мен адидас също трябва да се взима с един номерпо-големи, но други момичета казаха, че не са имали проблем.
Аз нося 36 номер, от адидас си поръчах розовите сатенени маратонки 37 1/3 и са ми абсолютно по мярка.
[/quote присъединявам се към казаното мсте дойдоха вчера и аз така един номер по големи и ми заспаха

# 55
  • Мнения: 3 211
Какво означава cotton bio newsm78
био памук, каквото и да означава

ограничения за бройките от един вид не мисля, че има, има ограничения на броя общо на артикулите в кошницата-25
като избираш артикул да го купиш в quantitе (което означава количество), пишеш броя
сега пробвах и стана Peace

# 56
  • някъде
  • Мнения: 979
Някой поръчвал ли е кърпи за баня?Доволни ли сте?Някой пусна ли поръчка от каталога или още не сте ги разгледали Mr. Green
Какво означава cotton bio newsm78
био памук, каквото и да означава

ограничения за бройките от един вид не мисля, че има, има ограничения на броя общо на артикулите в кошницата-25
като избираш артикул да го купиш в quantitе (което означава количество), пишеш броя
сега пробвах и стана Peace
    възможно ли е да е плюш newsm78

# 57
  • София
  • Мнения: 965
Я кажете само с Пума ли сте имали проблеми с номерацията?
Адидас как е?

Според мен адидас също трябва да се взима с един номерпо-големи, но други момичета казаха, че не са имали проблем.
Аз нося 36 номер, от адидас си поръчах розовите сатенени маратонки 37 1/3 и са ми абсолютно по мярка.
Лелеее
много ме успокои
аз нося 40 и си поръчах 41 1/3
Още ги чакам
А ти ме обнадежди, че ще ми станат...само да дойдат Praynig Praynig Praynig...
че нещо мноого се забави колетчето този път...

# 58
  • Sofia
  • Мнения: 6 948
не е плюш.
Може да е някакъв екологичен памук

# 59
  • Мнения: 4 371
Мъжът ми работи с кожени маратонки и понеже са работни се налага често да ги пера. Пускам ги в пералнята и нищо им няма. Едните са Рийбок, а другите Умбро. Прала съм му и бутонките за футбол, също кожени. И те не са мръднали. Всъщност аз май почти всичко пускам в пералнята - пък ако оцелее Mr. Green
А на детето кожените сандали пера с четка и сапун по описания от Бу начин. Стелката им е велурена.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт