Стамболийски - увеличаваме се!

  • 7 963
  • 285
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 065
ХА-ха,Билянка,защо толкова си приличат мъжете ни?
Смея се самичка smile3521пред компютъра.Имаме снимка от това лято,мъжът ми под чадъра ,завит с пареото  ми до брадата и другите краища са вързани за палците на краката му  rotfImboБяхме шоуто на плажа ,добре ,че никой не ни познава,там ,където ходим

# 16
  • София
  • Мнения: 676
        Добро утро, сладурки и сладурко

  Днес денят ми започва с усмивка, след постовете на Билянка и Джили  Joy  Joy. Момичета, може и снимков материал да приложите  Laughing.
 Нашият тати и той стои под чадъра, защото бързо изгаря. Ама тази година използваше мазилото на детенцето и  така го предпази, че се получи бяла ивица под врата му   Rolling Eyes.

  Билянка, изпратих рецептите  Peace. Сега е твой ред да я спретнеш   chef
    Джили, изпратих и още нещо към рецептата. Някое твое стихотворение може да ни пуснеш  bowuu

   Слъчев и усмихнат ден  Heart Eyes. Хайде ставайте, за да имам материал за четене  Hug

# 17
  • Мнения: 26




Едно кафе и от мен

# 18
  • Мнения: 2 481
Е такова кафе не бях пила,инжектирано! Shocked

Ние тръгваме довечера през Хисар и от там сутринта към морето,така че чак утре ще се къпем  Sad,на Юл и е първо море и да видим как ще е ,дали няма да мога да я изкарам или няма да мога да я вкарам, е въпроса! Party

Гинко билоба! Peace
Гинко билоба е медицински продукт, който се добива от дървото ginko biloba, наричано още богородичен косъм. Родината на дървото е Китай, а лечебните му качества са използвани от китайците стотици години.

Гинко билоба усилва циркулацията на кръв в организма, което е от най – ценно значение за оросяването на мозъка.

Потенциален антиоксидант, Гинко билоба подсилва капилярите на стените на кръвоносните съдове и защитава мозъчните клетки от увреждане.
 
Улеснявайки циркулацията на кръвта, Гинко билоба увеличава притока на кислород до мозъчните клетки и способността ни да запомняме и да разсъждаваме. Има голяма роля в лечението на болестта на Алцхаймер и старческото оглупяване. Скорошни изследвания сочат, че хора, страдащи от тези коварни заболявания и взимащи лекарството, имат голямо подобрение в познавателните си способности.
 
Освен благотворното влияние на Гинко върху мозъка, използването му намалява чсетотата и интензитета на депресивните състояния.
 
Ако съществува действително лекарство чудо - Гинко билоба би бил идеалният кандидат. По примера на китайците днес милиони хора по света използват Гинко, за да направят живота си по - добър.


хайде оставам ви че багаж ме чака!
Като се върна да сте изписали темата! Hug
Бай!


# 19
  • Мнения: 4 451
Gepard какво кафе само! Снимката е върха! От къде я изкопа бе човек?
Билянка, Джили, очаквайте ЛС-та от мен с уроци "Как се качват картинки?". Бързо ще се справите, ще видите. Wink
Вашите мъже може да се увиват целите на плажа, но поне ходят с вас на море. А моят никак не обича морето. Confused На 15-тата мин. пита кога ще си тръгваме. hahaha

# 20
  • Мнения: 1 065
Е те тва не е честно!
Писах ,брисах и накрая ми се изгуби БГ-Маммата и всичко се затри.
Ще пиша пак 

# 21
  • Мнения: 891
Честит 1- ви Рожден ден на малката
принцеса Василенка на мама mari_anka !
  bdbaloni

Честит празник мило дете!  newsm51
Нека живота ти бъде изпълнен с щастие,
радост и само положителни емоции !  Hug

Расти здраво и умно дете, за гордост на мама и тати !

# 22
  • София
  • Мнения: 676
   Честит Рожден Ден, Веси!

  Бъди здрава, игрива, усмихната, а мама и тати да ти осигурят безгрижно детство!
              

  Поздравления за мама и тати 

# 23
  • София
  • Мнения: 676
  Днес синченто ни има имен ден, та ви черпя

         

# 24
  • София
  • Мнения: 676
   Марианка, позволих си да изпратя инструкции за картинки на Билянка  Embarassed. Дадох ги на Джили и  ги копнах за Билянка.

# 25
  • под тепетата
  • Мнения: 9 292
Ееее, днес е ден за празнуване!
  ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН НА ВЕСИ!
  ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА АЛЕКС!
И на двамата желая от сърце здраве,щастливо и незабравимо детство!
 Весел празник и на двете семейства  Tada  ura  Gift

# 26
  • Мнения: 1 065
Честит рожден ден на малката Веси на mari_anka
честит имен ден на Алекс на Dori

Весел празник на  двете семейства  bigdance2
Много здраве и късмет на дечицата baloni

# 27
  • Мнения: 26
Честит Рожден Ден на Веси и Честит Имен Ден на Алекс. Желая ви двамата за напред да празнувате заедно празника си. Joy

# 28
  • Мнения: 26
mari_anka мога и друго да черпя освен кафе.

# 29
  • под тепетата
  • Мнения: 9 292
Gepard, недей така рано-рано  Wink

Общи условия

Активация на акаунт