По каква причина имате компютър и Интернет вкъщи?

  • 3 992
  • 78
  •   1
Отговори
# 60
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
За мой личен кеф беше взет Laughing После, като вкарахме и интернет, се оказа, че и за работа ми върши много работа Grinning Но времето, в което наистина върша работа с него, е около 1-2% от всичкото, което се прекарва на компютъра Mr. Green А покрай мен и всички останали се научиха... дребната реве, когато няма интернет, защото не може да си играе на английските бебешки игрички  и говори на полуразбираема смесица от български и английски ooooh!

# 61
  • Мнения: 27 524
Основно - работата на съпруга ми.

# 62
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Най-вече, защото си падам. Обичам да се ровя в Интернет... Затова!

# 63
  • Мнения: 2 697
И аз така. Оказа се, че безплатният в библиотеката е само до 18 часа. После вкъщи квооооооооооо - абстиненция! Аз правя 8 годишнина обаче, от 15 годишна имам компютър и интернет.

Хех, мили спомени от детството и при мен Mr. Green Спомням си отначало, в далечната 1997 отначало гледах това технологично чудо - интернета, като идиот...А как се възхищавах на едни американци, които цъкаха по комповете със скоростта на светлината Heart Eyes (вече ги догонвам по скорост Joy)...Та така, с нета се залюбихме, дори по времето на нета през домашен телефон, когато сигналът от настоящата реклама на бТК можеше да ме подлуди...Що нервни клетки изгубих тогава Wink
Иначе в момента ползвам нета вкъщи и за забавление, и за работа Peace

# 64
  • Мнения: 2 407
Защото ми е приятно да ровя в нета и гледам и филми!

# 65
Заради работата ми
   

# 66
  • София
  • Мнения: 337
Заради майчинството ми Sick.
Голям противник бях на компа вкъщи, защото и без това по цял ден в работата съм залепена за монитора, ама пусто абстиненция...останах си няколко месеца по майчинство, а сключих 2-годишен договор с БТК за интернет ooooh!.

иначе първият ми компютър беше по времето, когато станах студентка преди 12-13 години, но си беше необходимост.
Сега лаптопът ми е служебен Mr. Green и имам достъп до мрежата в офиса, така че поработвам, а компа за игри на баткото е лишен от интернет.

# 67
  • Мнения: 1 313
Имам компютър в къщи от 5-6 годишна. В момента го ползвам за толкова много неща, че не си представям да го няма - за работа, когато уча, за комуникация с приятели извън България и за един куп други неща.

# 68
  • Мнения: X
Имам компютър вкъщи по същата причина, поради която имам ток и топла вода.
.......а  и така си подържам социалните контакти през бременноста и майчинството/че вече повече от 4 години съм вкъщи/....
Иначе нет пуснахме заради познатите в чужбина.......защото си прекратихме отношенията с БТК,а на тях не им беше изгодно да ни звънят на мобилните.......или поне това е официалната версия...
За зависими,зависими сме-ами май вече мина най-страшното...щом последния път изкарахме почти седмица без нет по вина на доставчика и нищо лошо не му се случи Mr. Green

# 69
  • Бургас
  • Мнения: 225
Основно за забавление ползвам компа. А мъжът ми - когато иска да си говори с приятели по skype или да разглежда любимия си сайт www.nariba.com !!! Големият ми син за сега го ползва, за да играе. Но когато тръгне на училище /след 13 дена/ предполагам, ще го ползва и за информация свързана с учебния материал. Малкият /и той милинкия/ иска да се докопа до компа, защото гледа, че доста време прекарваме пред него, ма не му се отдава нещо.  Laughing

# 70
  • Мнения: 467
Трябваше ми за училище, учех и информатика. След няколко месеца си прекарахме и Интернет... Пишех си заданията за училище, пишех си после в университета курсовите. С интернета се запознах с много хора, че и  мъж си намерих. Сега в момента ми е забавление, докато съм в майчинство. Връзката ми със света, моето си местенце където се разсейвам. Винаги компютъра с нет ми е бил по-забавен и необходим от телевизор с кабелна. Е, мога и без нет да живея, но да имам други неща(положителни), които да ме разнообразяват.

# 71
  • Мнения: 2 035
Имам компютър вкъщи по същата причина, поради която имам ток и топла вода.

Абсолютно Peace

# 72
  • Мнения: 292
Ми просто така решихме.Стана спонтанно преценихме,че вече имаме възможност и си взехме комп.

# 73
  • София
  • Мнения: 127
пълна лудост и развали семейство. долу нета вкъщи! не си го причинявайте!

# 74
  • UK
  • Мнения: 3 959
От работа ли пишеш в един и 46 през нощта?

Общи условия

Активация на акаунт