Изпирате ли новозакупените дрехи?

  • 10 839
  • 233
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 829
Да, но първо внимателно прочитам инструкциите за пране на етикета.

 Peace Peace Peace

# 16
  • Мнения: 3 622
Много ми е интересно някои ще каже ли не  Joy
Това гласуване е безсмислено според мен   bouquet


Маргало аз казвам не  Peace
Пера много, много рядко нови неща и то само ако се налага

# 17
  • Мнения: 3 423
Костюми, палта, пуловери, поли,
чорапи, шапки, ръкавици не пера.
Бельо пера задължително.

# 18
  • Мнения: 146
пера бельото,но блузи,панталони и темподобни не Peace

# 19
  • Мнения: 6 167
не.
обикновено мерака ми да облека новото нещо надделява над мисълта, че е мръсно и ще се докосне до стерилизираната ми плът Laughing

# 20
  • Мнения: 2 407
На детето ,да,нашите не,белио да!

# 21
  • Мнения: 1 008
Винаги пера.

# 22
  • Мнения: 103
Задължително!  Peace

# 23
  • Мнения: 2 197
Ako дрехата не е била закачена на закачалка в магазина никога не пера. И моите и на детето. Само като съвсем малко бебе и перях дрехите. За мен е излишно прекаленото вманиачаване. Ако съм извадила дрехата от затворен плик никога не бих я изпрала.

# 24
  • Пазарджик-Панагюрище
  • Мнения: 225
Всички дрехи пера,с изключение понякога на нови якета и палта.Не се знае колко хора са ги пробвали и пипали. newsm78Аз съм шивачка и знам,че дрехите в цеховете не се шият от един човек,а от много жени(всяка си има операция,която прави). Naughty

# 25
  • Мнения: 565
Aми да си призная,че понякога не Blushпросто нямам търпение да си облеча дрехите които съм купила,но има и такива случаи,в които съм го правила!

И аз така. Ако е блузка и нямам търпение да я облека може и да не я изпера, но пределено предпочитам да са изпрани и повечето пъти го правя.   bouquet

# 26
  • Мнения: 13 191
Всички дрехи пера,с изключение понякога на нови якета и палта.Не се знае колко хора са ги пробвали и пипали. newsm78Аз съм шивачка и знам,че дрехите в цеховете не се шият от един човек,а от много жени(всяка си има операция,която прави). Naughty
Права си!  И аз гледам да пера всичко, без палта и костюми.

# 27
# 28
  • Мнения: 5 317
не винаги.

# 29
  • София
  • Мнения: 2 104
пера бельото, другите дрехи- не винаги Peace

Общи условия

Активация на акаунт