Камилско копито

  • 29 171
  • 182
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 984
Може да ви прозвучи вулгарно, но това "явление" идва не само от размера на панталона, от дебелината на притежателката му или от кройката. Според мен на отпускане на съотнетното място между краката се дължи. А туй провисване не знам на какво се дължи! Crazy

# 46
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
А туй провисване не знам на какво се дължи! Crazy
Прекомерна употреба Mr. Green

А според мен, дори много, ъм, виснали лабии не биха се виждали - все пак отдолу има гащи (или поне така мисля), които прибират достойнствата.

# 47
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Може да ви прозвучи вулгарно, но това "явление" идва не само от размера на панталона, от дебелината на притежателката му или от кройката. Според мен на отпускане на съотнетното място между краката се дължи. А туй провисване не знам на какво се дължи! Crazy

Аз продължавам да си настоявам, че си е от размера. Като ти се е отпуснало, няма да ходиш с пристегнати панталони.
Изобщо една добре ушита и подходяща за съответната възраст и телосложение дреха прави чудеса. В противен случай се откриват всички дефекти. А знаем, че идеални хора няма.

# 48
  • Мнения: 2 631
Мис Бу,
и аз от един филм за сефте научих този израз  Crazy, ама по-скоро беше от някоя от младежките пародии...
Много гадна работа е  Crazy

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Ако е с боксерки с широки крачоли няма да помогне  Mr. Green Момичетата от прогнозата напоследък само ги слушам, загледам ли се...отиде, няма да запомня какво ще е времето. Гледам прическа, гледам късо сако, някак отесняло, после панталона и докато се усетя, прогнозата свършила, пък аз нищо не съм запомнила  Laughing Най-добре по радиото да си я слушаме или в интернет.

# 50
  • Мнения: 4 447
А туй провисване не знам на какво се дължи! Crazy
Прекомерна употреба Mr. Green

А според мен, дори много, ъм, виснали лабии не биха се виждали - все пак отдолу има гащи (или поне така мисля), които прибират достойнствата.

Тцъ, не зависи от това, дали под панталона имаш нещо.

А колкото до термина, и аз се образовах с  него от въпросния филм с Никълъс Кейдж.

И, за гнусно - не мисля, че е гнусно, много зависи на кого го гледаш, как точно седи тва копитце. На последната мацка, от снимката онагледяваща "the camel toe" мисля, че е ОК Blush Mr. Green

На някой мъже много им харесва....  Joy

# 51
  • Мнения: 984
А туй провисване не знам на какво се дължи! Crazy
Прекомерна употреба Mr. Green

А според мен, дори много, ъм, виснали лабии не биха се виждали - все пак отдолу има гащи (или поне така мисля), които прибират достойнствата.
Ми те гащите са прашки, а прашките гащи ли са? По принцип е гадно да носиш на голо, но дънки може. Не и копринени или ластични пантълони! Naughty

# 52
  • Мнения: 2 631
http://images.google.bg/imgres?imgurl=http://img.guba.com/public … 6hl%3Dbg%26sa%3DN

 Joy Joy Joy

Ако не ви го отвори филмчето директно, цъкнете на Male Camel Toe

# 53
  • Мнения: 984
Топките се виждат, а тигърската опашка гъдека е? Laughing Щот нали някой каза, че си ги премятат презрамо, пардон през крачол...
Явлението при мъжете явно също се дължи на провисване Wink

# 54
  • София
  • Мнения: 7 097
Според мен на отпускане на съотнетното място между краката се дължи. А туй провисване не знам на какво се дължи! Crazy

То бива-бива провисване, ама чак пък толкова... hahaha
Може би трябва да въведем и други термини - провисване тип "слонски уши"  Mr. Green

# 55
  • Мнения: 1 952
Амортизацията и големината нямат общо Naughty
Виждала съм и деца...айде...подрастващи девойки....

# 56
  • Мнения: 14 654
Виждала съм и деца...айде...подрастващи девойки....
Във филма, за който казва Бу, собственичката на камилско копито е 12- годишна девойка. Дебелка и това и беше прякорът в училище.
Смяташе, че я наричат така, понеже е много силна, по-късно разбра какво означавало камилско копито.

В пробните има огледала, поради твърде ниската талия на някои панталони, освен да се погледнеш отпред , трябва да клекнеш и да се видиш и отзад, защото може да ти се види и "чертата на гъза", както отбелязва детето ми, когато минем покрай някоя такава- неогащена.

# 57
  • Мнения: 4 447
Виждала съм и деца...айде...подрастващи девойки....
Във филма, за който казва Бу, собственичката на камилско копито е 12- годишна девойка. Дебелка и това и беше прякорът в училище.
Смяташе, че я наричат така, понеже е много силна, по-късно разбра какво означавало камилско копито.

В пробните има огледала, поради твърде ниската талия на някои панталони, освен да се погледнеш отпред , трябва да клекнеш и да се видиш и отзад, защото може да ти се види и "чертата на гъза", както отбелязва детето ми, когато минем покрай някоя такава- неогащена.

Изобщо не разбра, какво значи това. Пита баща си - Кейдж, а той й отговори съвсем дипломатично.

И какво като ти се види чертата? На някой мацки им седи добре, и да се загащтваш и да не се, кел файда.

Пък и по-добре женска черта, отколкото някоя космата на чичко монтьора  Sick

# 58
  • Мнения: 4 733
Какво камилско копито Crossing Arms Направо разцепен месест биволски език е при някои ooooh! То бива-бива ама не се ли поглеждат преди да излязат. Отвратителна е гледката.

Последна редакция: пн, 03 сеп 2007, 14:53 от Kasidy

# 59
  • Мнения: 4 406
аз не можах да си го представя това копито. .. трябва да гледам прогнозата

Общи условия

Активация на акаунт