Как болят гърдите при ранна бременност?

  • 102 652
  • 51
  •   2
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 4 588
Изобщо не са ме боляли гърдите през бременността.

# 31
  • Мнения: 2 908
Изобщо не са ме боляли гърдите през бременността.
Peace

# 32
  • Мнения: 133
Боже, гърдите ме боляха много повече, от колкото преди цикъл - от под мишницата до зърното... и се бяха 'концентрирали' сякаш имаше двойно повече тъкан в тях  Sad Не можех да легна настрани, като си свалях сутиена имах чувството, че ще се откъснат... Мъжа ми казаше "Само като ги погледна и те заболяват!"  Wink

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
И мен доста време ме боля като преди цикъл,а гърдите ми имах чувството че от всяко едно движение ще се откъснат/постоянно бях със сутиен/.

# 34
  • Мнения: 11 003
Боляха ме в началото, по това заподозрях, че съм бременна и си направих тест.Усещах тъпа болка, все едно нещо ги притиска и бяха станали много чувствителни. Преди цикъл не ме болят.

# 35
  • София
  • Мнения: 5 079
Боляха точно, като пробождане. Не са ми били напрегнати, като преди цикъл. Много точно си спомням нетипичната болка и тъкмо заради това се усъмних, че може да съм бременна. Flutter

# 36
  • Мнения: 83
Дь,освен че болят много,за месец ми порастнаха направо видимо!

# 37
  • Мнения: 2 677
Боляха ме ужасно първите четири месеца. Болка точно като при цикъл, но много по-силна. Гърдите ми бяха твърди и ужасно напрегнати.

# 38
  • Мнения: 1 092
Боляха ме ужасно първите четири месеца. Болка точно като при цикъл, но много по-силна. Гърдите ми бяха твърди и ужасно напрегнати.
и при мен беше така с втората бременност Mr. Green,беше просто ужасно #Cussing out

# 39
  • Мнения: 139
ami az tochno po bolkata v gurdite razbrah,che sum bremenna! ugolemiha mi se dosta i mnogo burzo i me bolqt nai-ve4e pri dopir ili natisk! Wink

# 40
  • Мнения: 3 334
точно като преди цикъл си чувствах гърдите Peace

# 41
  • София
  • Мнения: 408
Мен ме боляха като преди цикъл,някак ги чувствах тежки и много се изостри чувствителността на зърната(беше много неприятно дреха от по-груба материя да се опира в тях).Не ги намирам пораснали ,дори и сега.Колкото до това дали може да има бодежи и болка като при мускулна треска-мисля,че не е възможно,тъй като проблема е в набъбването на млечните жлези. Wink

# 42
  • Мнения: 90
Аз не усещах никаква промяна Shocked

# 43
  • Мнения: 781
Изобщо не са ме боляли и до ден днешен нямам промяна нито с размер нито съм усетила болки  Wink

# 44
  • Мнения: 1 672
Аз мисля,че при всеки е индивидуално,при мен болката беше като преди цикъл
на мен също ми пораснаха гърдите и то доста

Общи условия

Активация на акаунт