Минерално оило за коса....

  • 23 514
  • 168
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 34
според мен посоката е към съдебната палата. магазинчето е много малко и хубаво трябва да се оглеждаш.

но за по-сигурно изчакай djane да обясни пак.

# 31
  • Мнения: 750
Зна4и....магазин4ето е по ул.Алабин по посока съдебната палата ако излизаш от Макдоналтс!Мъни4ко магазин4е....от пти4е мляко има там! Wink

# 32
  • Мнения: 750
Djane, благодарим ти, че сподели с нас за това олийце. Не обръщай внимание на хапливите забележки - сигурна съм, че доволните са повече от недоволните. Можеш ли да опишеш твоята коса, защото ако е гъста, със здрав и дебел косъм, ефектът наистина би бил добър. Но моята като е по редичка и тънка, аз съм загубена, ако не си създавам обем. А на другия ден пак ли е такава готина, т.е. колко време издържа прическата ти?
Ами,мила....щеше да е добре да ми е гъста гривата,ама тц! Rolling Eyes
Но не ми е и много рядка...Нормална!Но последният път ходих в един салон да ме боядисат,4е там където ходя бяха в ремонт,та...незн каква боя ми цапнаха на главата ама косата ми ,,умря'' Sad!
Полудях!Какви ли не маски и ампули,какво ли не и слагах...и няма резултат!Мъртва-без никакъв блясък,суха...гадост! Twisted Evil
С препоръка да си взема това за да ми сложат в боята....реших да опитам!Освен в боята може да се използва и самостоятелно!Измивш косата,нанасяш в корените и краищата...втриваш!То има затоплящ ефект в първите няколко секунди.Аз оставям 5 мин да действа и иазплаквам с хладка вода!Видиф резултат от вторият път имах,защото като дойде детегледа4ката онзи ден и ме пита,,Ама защо така ти лъщи косата....много хубава!!'' Flutter
Мисля да го ползвам веднъж седми4но!Достатъ4но е според мен!Тъй като след това косата ми си е хубава и до следващото миене( аз я мия всеки ден).Никога не съм била така доволна от някой продукт за коса!Коси4ката ми е жива,лъскава,една такава шумоли като я ипам....като коприна!
А от три месеца я ,,храня'' с разли4ни маски за коса...ама какво ли не беше ooooh!...и нищо! Tired
Но сега не можах да не споделя,защото знам,4е и други ще имат нужда да ,,посъживят,, коси! Wink

# 33
  • София
  • Мнения: 1 825
Живея в чужбина и нямам идея дали ще намеря съответното олио. В краен случай ще си го поръчам от БГ. Аз започнах да си правя маската на Зизи, така че след време ще информирам за резултата от мерките, които съм предприела.

# 34
  • Мнения: 4 496
Джейн,влязох в сайта,който посочи ,но не го видях..Ама ще го потърся по магазините... Hug

# 35
  • Мнения: 750
Джейн,влязох в сайта,който посочи ,но не го видях..Ама ще го потърся по магазините... Hug
И аз не го намерих в сайта,ина4е щях направо линка с продукта да дам!
Но така като гледам то там само няколко неща показват,а едва ли са само тези продуктите които предлагат!
Но на шампоаните хубаво си ли4и надписа на продукта...с онова странно ,,S'' Mr. Green...та по  него да се ориентираш ако някъде засе4еш техни продукти!
А аз съм решила като спре утре дъжда да скокна пак до магазин4ето да питам дали не предлагат други техни неща!Дано има маски за коса и шампоани!Ще награбя и от тях... smile3508
4е аз като си харесам нещо и  Crazy....
Ако пипна друг техен продукт...ще свиркам! newsm53

# 36
  • Мнения: 750
Живея в чужбина и нямам идея дали ще намеря съответното олио. В краен случай ще си го поръчам от БГ. Аз започнах да си правя маската на Зизи, така че след време ще информирам за резултата от мерките, които съм предприела.
Имам предложение! Mr. Green
Аз мога да ти пратя олиото от тук а ако ти можеш да ми пратиш някой неща оттук,ще съм ти много благодарна,4е в БГ ги няма а аз ще излизам на вън едва догодина на пролет!А такива неща имат,4е давам вси4ко за да се сдобия пак с някои от тях!Имам още от тях,но са на превършване.... CryА ги искам!
Така,4е може да си менкаме продукти! Wink

# 37
  • Мнения: 4 496
Намерих го и го купих.Наистина прави косата като коприна!
ЕТО ГО
Djane,благодаря! smile3525

# 38
  • София
  • Мнения: 1 825
Djane,никога не съм срещала продукти на тази марка тук. Евентуално в Австрия, но мога да проверя най-рано през другия уикенд, тъй като за този вече съм поела ангажимент. Има и друг вариант, ако не ги намеря, имам колеги в Италия, които бих могла да помоля.

# 39
  • Мнения: 170
Ще се пръсна от яд - тук, в Благоевград не са и чували за това олио. А така се зарадвах, че ще съживя косицата си с този продукт   #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 40
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Ей, този форум е голямо разорение  Simple Smile. Току някой похвали нещо и аз да не се мина взема, че си го купя  ooooh!. Това минерално олио също няма да пропусна, косата ми има нужда от нещо такова. До сега съм ползвала само кристали, но това ми изглежда по добро  newsm78.

# 41
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Живея в чужбина и нямам идея дали ще намеря съответното олио. В краен случай ще си го поръчам от БГ. Аз започнах да си правя маската на Зизи, така че след време ще информирам за резултата от мерките, които съм предприела.
Имам предложение! Mr. Green
Аз мога да ти пратя олиото от тук а ако ти можеш да ми пратиш някой неща оттук,ще съм ти много благодарна,4е в БГ ги няма а аз ще излизам на вън едва догодина на пролет!А такива неща имат,4е давам вси4ко за да се сдобия пак с някои от тях!Имам още от тях,но са на превършване.... CryА ги искам!
Така,4е може да си менкаме продукти! Wink
Аз съм навита какво то4но ти трябва, предполагам 4е 6те се намери в тука6ните магазини на боди 6оп...

# 42
  • Мнения: 4 496
Ей, този форум е голямо разорение  Simple Smile. Току някой похвали нещо и аз да не се мина взема, че си го купя  ooooh!.
smile3521 smile3511

# 43
  • София
  • Мнения: 1 825
Djane, за кои точно продукти от сайта желаеш да проверя? Едва сега отворих сайта и прочетох внимателно, до днес си мислех, че искаш други продукти от серията Сафир.

# 44
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Официален вносител е Кристиан оф Рома



http://www.christianofroma.com/?p=saphir


 не го видях сред продуктите, но вероятно салонитее, които работят с тях 6те го имат

Последна редакция: нд, 09 сеп 2007, 14:23 от sl

Общи условия

Активация на акаунт