Храна за вкъщи?

  • 8 715
  • 48
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 161
Аз обожавам Дънкан Донътс.Преди няколко години,когато ги нямаше във Варна,мъжът ми ги носеше от София.По няколко големи кутии.И изведнъж отивам да зареждам на ОМВ в Чайка и бам! дънкан донътс.Е,малко сухички и един-два вида,ама...Жалко,че ги няма като поръчка за в къщи.

Шанел, в КФС май ги предлагат като доставка за вкъщи. Предполагам имате във Варна Simple Smile
Така ли?Ще попитам,благодаря.

# 31
  • Мнения: 2 759
                    Тукан и Виктория. Сандвичи от Събуей.

# 32
  • Мнения: 803
Шанел, сега си намерих менюто от КФС за поръчки. Има и Дънкин Донат'с - 6 доната микс, 12, доната микс, специален донат, 4 специални доната, детско меню. Това предлагат, като с дребни букви отдолу е написано : "Видовете донати се подбират според асортимента на обслужващото заведение".

# 33
  • Мнения: 2 161
Шанел, сега си намерих менюто от КФС за поръчки. Има и Дънкин Донат'с - 6 доната микс, 12, доната микс, специален донат, 4 специални доната, детско меню. Това предлагат, като с дребни букви отдолу е написано : "Видовете донати се подбират според асортимента на обслужващото заведение".
Ох,точно си мислех да идвам до София за понички,обаче ти ме спаси.

# 34
  • Мнения: 803
Леле Simple Smile За едни понички ще пътуваш толкова време? Simple Smile Всъщност, разбирам те - аз съм готова да пътувам от Сф до Варна, за да вечерям пак в "Параклиса" Heart Eyes

За да не съм съвсем офф, да попитам от ам ам, от къде е най-добре да си поръчам китайско? Че все се каня, пък все си поръчвам друго..

# 35
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Лесно ви е на вас! И да ме мързи, и да не ме мързи, все тая, трябва да се готви. Така сме ние, в малките градчета, тук няма такива екстри като храна за вкъщи. Laughing

# 36
  • Мнения: 1 169
От www.amam.bg bowuu
Най - често пици и салати  (годзила) chef

# 37
  • Мнения: 4 371
Пица Хът. Понякога Кентъки. Макдоналсд защо нямат доставки Crossing Arms

# 38
  • Мнения: 3 622
Поръчваме най-често китйско от "ИЖОУ" и пици от "Годзила"

# 39
  • Мнения: 2 161
Леле Simple Smile За едни понички ще пътуваш толкова време? Simple Smile Всъщност, разбирам те - аз съм готова да пътувам от Сф до Варна, за да вечерям пак в "Параклиса" Heart Eyes

За да не съм съвсем офф, да попитам от ам ам, от къде е най-добре да си поръчам китайско? Че все се каня, пък все си поръчвам друго..
Честно казано,търся си предтекст.

# 40
# 41
  • Мнения: 2 229
Ама пица Хът са най-големите обирджии. Grinning
Как им вдигнаха цените не е истина. ooooh!

2 литра кола за 4.50 как ви се струва.... newsm78

# 42
  • Мнения: 4 371
Кола продават и отсреща, пица не.

# 43
  • Bapнa
  • Мнения: 762
АмАм и оттам си избирам я китайско, я пица  Party

# 44
  • София
  • Мнения: 1 320
Ние поръчваме от Виктория, но напоследък почнаха нещо да се излагат, но от салатат им с рукола не мога да се лиша Crazy . Също и от КФС се възползваме.

Общи условия

Активация на акаунт