Кои са най-романтичните неща, които са се случвали в живота ви?

  • 8 484
  • 102
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 268
Преди почти десетилетие ме е видял бременна, дългокоса и тъжна. Помни мястото, денят и часът в който ме е съзрял и е онемял. Пожелал си, че тази жена ще бъде майка на неговите деца. Най - романтичните думи, които съм чувала за себе си...таени, мислени толкова време и изречени на глас след близо 10 години.
 Имам собствен плаж, никога и никой няма да го открие. Там, на едно специално място с обли хлъзгави камъни има изписано едно  " Обичам те ", което е само за мен.
  Да те гледат в очите до прималяване...
  Да ти подарят сърце, което знаеш че бие единствено за теб...
 Достатъчно ми е.
Благодаря за темата, припомни ми...

Касиди,аз пък онемях от прочетеното.И по женски малко ти завидях за това...Бъди много много щастлива с този мъж до себе си!

# 46
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Ей, Касиди, завиждаме ти, ама не злобно. Дано все такъв да бъде.


Като бяхме млади и по-влюбени, той всяка вечер минаваше през една ливада и ми береше полски цветя, които обожавам. Пишехме си бележки и т.н.
Обаче най-много ме трогна следното: Бях си заляла любимите дънки с белина и точно отпред на коляното остана бяло петно. Много се разстроих, защото такива вече не се намираха. Когато на другия ден се върнах в къщи, си видях дънките без никакво петно от белина. Когато се вгледах, разбрах, че го е намазал със синя боя за обувки, за да не си личи. Естествено дънките повече не носих, но жестът му наистина ме трогна.

# 47
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Имала съм само едно гадже, което правеше много романтични неща за мен. Сигурно защото съм грубиянка скъсах много бързо с него. След всяка среща ми даваше писмо , напарфюмирано, написано с писалка, навито на руло с панделка. Винаги идваше с огрооомен букет от червени рози (хич не ги обичам), когато бях болна ми носеше палчинки с течен шоколад. Изобщо, много, ама много романтика лъхаше от него. Толкова, че ме задушаваше. Само да споменях, че нещо ми е направило впечатление, веднага се купуваше без да ме пита. Нашите се бяха притеснили какви са тези неща (повечето ги поръчваше от Франция) и кой ми ги подарява. Трябваше да ги запознавам, любимия дойде с костюм, огроомен букет за майка и още от вратата я разцелува. Абе..шантава връзка. Мисля, че човека живееше в някаква розова илюзия.

Но аз, понеже съм проста, си обичам моят мъж, който е толкова нескопосан в романтиката, че още повече си го обичам Heart Eyes
Истински ми е.

Това е отвратително и наситна не бих го издържала и аз. В 11 клас имах едно гадже, което всеки ден ми подаряваше червена роза и в един момент така бях свикнала, че или ги забравях в кафенето в което седим или директно сядах в/у китките  Confused 

# 48
  • Мнения: 2 161
Аз цветя съм получавала в излишък,но парфюмирани писма не.Винаги ми е било интересно,парфюмът не остава ли петна по листа хартия?И мъжете с мъжки парфюми ли пръскат писмата си?Глупави въпроси,но едва ли ще ми се случи да получа такова писмо.Затова питам.

# 49
  • Мнения: 4 749
Остава мазно петно ако е пръснато отблизо  Peace

# 50
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
 Мъж , който пише парфюмирани любовни писма е неосъзнат гей . Така мисля  Thinking

# 51
  • Мнения: 2 161
Има логика.Или маминчо.

# 52
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Когато бях студентка се прибирам една вечер късно в квартирата и какво да видя? Цялата ми стая беше пълна с рози и розови листенца-по пода, по леглата , в коридора, а любимия се скрил зад вратата и ме чака да види как ще реагирам! Много мило ми стана!! newsm51

# 53
  • Мнения: 2 161
Аз веднага бих си помислила:Как се чисти това нещо!Но аз съм романтична колкото диван.Обаче и аз веднъж постъпих романтично.

# 54
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Чисти се с прахосмукчака  #Crazy Ега ти романтиката искам такива изненади в хотел, а не у дома. Тц, не е роматнично това.  Друго?

# 55
  • Мнения: X
Преди около 120 000 години, може и да не са чака толкова Laughing, приятелят ми, моята страстна любов, се изкачи по терасите на блока ми до четвъртия етаж, влезе през вратата на терасата, а тя е с райбер (не ме питайте как я е отворил), за да ми каже, че ме обича и че иска да бъда майка на неговите деца  Shocked Смешното беше, че съседът ми отдолу го видял и хукнал да го дърпа, щото решил, че е крадец. И до днес ме гледа странно  Mr. Green

# 56
  • София
  • Мнения: 1 750
Темата е чудесна, само не разбирам защо трябва да се омаловажават или иронизират романтичните моменти на някои от пишещите. За един романтика е парфюмирано писмо, за друг измити чинии... Е, и?!

# 57
  • Мнения: 252
Ами защото взе да сладни, и момичетата решиха да се освежат.
Аз, обаче, си падам по сладкото. Peace

# 58
  • Мнения: 376
Една вечер по радиото имаше страхотна музика, а в нас нямаме радио. Съответно на мен не ми се слизаше от колата въпреки, че бяхме паркирали вече пред дома си. Мъжът ми излезе от колата и след малко се върна с кашон и някакви торби. Помоли ме да си затворя очите и спретна маса между задните и предните седалки с покривка, свещо, вечеря и вино. Нямам идея каква гледка сме били за околните, но беше незаменимо преживяване.

# 59
  • Мнения: 4 380
Любимият ми е далеч, на повече от 3000 км. разстояние. Писма, телефони ежедневно. Сутрин, нормален работен ден започва с кратко събрание, почуква се и се появява той. "Дойдох да те видя, самолетът ми обратно излита след половин час, ще ме изпратиш ли?" Laughing Колегите бяха свикнали с тези ненадейни пристигания за по половин час. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт