МНОГОДЕТНИ МАМИ 24

  • 15 703
  • 335
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Цитат
Hug Наталка,мерси за стихотворението.Наистина е много сладко!И за закуската и кафето...смили се с тези закуски...нали ще започваме диета...
То диетата такава че ядеш и слабееш  Mr. Green
Ама само някои от нещата, които си дала, за другите вадя бухалката  newsm66

# 31
  • Мнения: 710
Много поздрави и целувки от Дидушката,много й липсвате,завърна се и утре почва работа,та ще се включи при първа възможност.

# 32
  • Мнения: 710
Цитат
Hug Наталка,мерси за стихотворението.Наистина е много сладко!И за закуската и кафето...смили се с тези закуски...нали ще започваме диета...
То диетата такава че ядеш и слабееш  Mr. Green
Ама само някои от нещата, които си дала, за другите вадя бухалката  newsm66
Така ли?Ми аз да си призная още не съм изчела всичко,само разбрах за водата и че мога да ям колкото искам Blush

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Така ли?Ми аз да си призная още не съм изчела всичко,само разбрах за водата и че мога да ям колкото искам Blush
Може да ядеш колкото си искаш, само че определени неща Simple Smile

# 34
  • Мнения: 11 607
Мами, докато чакам да стане яденето да спретна едно разказче.....Много ми липсвате, да знаете.....От 10-на дни направо незнам къде се намирам,а децата почти не съм ги виждала......Знам,че за някои от вас това е ежедневие,но на мен ми е трудно...Не че не започвам да свиквам,но пък най-ми тежи,че закъсвам с готвенето.....Не искам полуфабрикати, не искам сухи храни, но ето,че това ми дойде до главата......

Казвайте трикове,съвети за подпомагане на домакинската работа без баби и други помощници......Приемам всякакви идеи за облекчаване на ежедневието и вината,че съм работеща мама.....

Вие тук сте на диета...Да ви кажа честно - нямате акъл!(с най-добри чувства.....)От темата аз най-се нуждая от такова нещо, но нямам и намерение да се стресирам по този начин.....Та (по-голяма част от вас знам как изглеждат) вие сте страхотни...какво ще отслабвате????Ама като сте решили да си се самотормозите......успех!Яд ме е ,че нямам снимка на някои вкусотии за да ви ги пусна.....

Та ето и разказчето за книжарницата и да ми видите работното място......

Броени минути преди същинското откриване на книжарницата - децат … първи клиенти....
Човекът ми в действие - много и се радва на книжарницата Лъчо.....
Един поглед върху книжарницата....
Втори поглед върху книжарницата
Без футбол накъде сме????
Кога ли тук ще има интернет????

Гледам,че и вие се стягате за училище, ей и Галето я тресе ДГ.....Та днес оставихме над 70лв за маратонки и платненки на децата....Не сме купували скъпи неща, все още не сме претенциозни,но нещо дрехите ни куцат......Само едни дънки купихме на Рая,а си трябват още неща......Раници си имаме от миналата година. Ама като си помисля какво перо ще си отиде покрай тази учебна година....Всичко им е станало малко, и на тримата! Вилизар няма 12г.,а е с 41 номер маратонки.......

Наде, разрешихте ли проблема с детенце....Свате, Свате - умната със злополуките!Габи, какво ти е имало??????Я разкажи и повече за къщата.....

Повече ще чета и пиша - по-късно!!!Лелееееееее, никакво време нямам......Срам за мен е това!

# 35
  • Мнения: 4 496
Най-накрая да ми остане време да седнана метлата... afwitch
Родителската среща днес мина добре,пак събираха парички,пак диктуваха списъци,пак обещаваха,пак изискваха,пак разпитваха и пак нищо не казаха... smile3516Най-добрата новина е,че от трите училища във Варна,одобрени за униформи, едното е нашето! newsm47Твърдо съм ЗА униформите,а не като досега-модно ревю,кой с какви маратонки бил,кой с какво яке бил...За джиесемите няма въобще да коментирам... Mr. GreenДобре,че оставям всичко за последния момент, Mr. Greenи не бях купила тетрадки,щото взели,че сменили квадратчетата с редове...Учебниците щели да ги дадат в събота,тогава ще е първия учебен ден,ако няма стачка ,разбира се.Ама още не знаели дали ще има...Предлагат частна занималня,която излиза около 200 лв на месец Shocked.Доста ми се виждат за 2 часа занимание с детето ми дневно...Тъй,оплаках се!!! #Silly
мама 3,не се притеснявай!То времето,по което пиша поста си,сигурно вече е минала операцията...Сигурна съм,че всичко ще е наред!  bouquet
пешеходке,честито зъбче,и да минава бързо пръстчето!!!Да ви се оправят бързо и вратлетата!Аман от пишман-шофьори!! smile3511  bouquet
Габи,радвам се,че си по-добре вече!!Дано ви хареса къщата!!Като описание звучи много добре!  bouquet
Надя,дано по-скоро се оправи баба ти!! Hug
Лилибон,четох наскоро в Клюкарника,че ви искали документи спешно!Не ги е срам!Вече мога само тихо да възнегодувам срещу нивото на здравеопазване в страната!!Стискаме палци за по-бързото ви заминаване!!!  bouquet
Наталия,благодаря,че се грижиш за нас с кафенце и закуска!!Нищо,че ме чакаха досега!!Как е Джо?  bouquet
Цоци,днес по някое време писах една рецепта в Готварския,за пиле,готово за половин час.Ако искаш,за да не я търсиш,ще ти я пиша тук.Само кажи!  chefМного е сладка книжарницата!!От снимките личи,че е едно то онези места,които като влезеш-се чувстваш уютно и като у дома си!Личи си,че е подредено с желание и обич!!А футболните топки по горните рафтове ми напомнят за случайно намерена в някой джоб мидена черупка,още пазеща топлината на лятото...Успех ти желая!!  bouquet
Прочетох диетата.Нещо много сложно ми се види... newsm78Аз най-обичам диети,при които ми е написано в колко часа точно какво да ям.Иначе главата ми все завряна в хладилника!Успех на всички Диетични!!! goodscale
Дано не пропуснах някоя мама,ама най-вероятно тъй е станало... Wink
Ами това е от мен!Лека нощ на всички!!кой когато си ляга....

Последна редакция: вт, 11 сеп 2007, 22:44 от красим

# 36
  • Не съм от тук и съм за малко
  • Мнения: 717
Здравейте мами, най-после и аз да се добера до компютъра.
Галче, аз слагам един резервен комплект - бельо, чорапки, тениска, блузка и долнище. Бройката като цяло за нас е поне 5 комплекта. Имай предвид преходните сезони, тогава децата ги извеждат всеки ден и е нормално да се цапат. Особено долнищата. Ако дрешките са чисти ги пускам и втори ден със същите, само бельто и чорапките сменяме. При нас искат и чаршафи, пожамки - също. Кърпи - за тази година не знам. Когато пуснат парното трябва да са много леко облечени (зависи от градината все пак) и аз практикувам върху леките дрехи - втори слой дрехи до градината и обратно. Друго не се сещам. Успех в набавянето на дрешките.  Peace
Габи, дано да си добре вече  и ти пожелавам скоро - "свой дом"  Hug
Мамо Цоцоланке - много хубава и уютна книжарничка (те са ми слабост) и да е успешна работата   bouquet
Вещи, дължа ти едно кафе  Coffee, но май трябва в София да го пием, че не знам кога ще имам път към Пловдив. А диетата звучи добре, почти се навих.
Красим, докато си изпиша писанията и ме изпревари, но тъкмо да те прочета и теб. Аз също съм за униформи, но не като ония ужасните от едно време..., а с по-вече мисъл и вкус   yes
За всички мами  Hug  Hug и да сте здрави вие и близките ви!

# 37
  • Мнения: 1 818
Добро утро! Слагам закусчицата първо...



Hug Цоци,Цоци,чудна книжарничка.Мечта!Как сте си я наредили само! Heart Eyes Да ти е на късмет новото работно място...а децата ще се оправят някак.И ти ще свикнеш с готвенето,ще видиш.И аз все се чудя като бяха батковците малки как съм се оправяла със цялата къща.Ставахме в 6 часа,да ги заведем единия на ясла,другия на градина ...,за да сме по работните места в 7.30...Като че ли къщата ми беше по-подредена тогава...Човек свиква да се организира и да намери време за всичко...А като съм в къщи...времето не стига ...А за въпросчето,бях на легло един ден от стомашни проблеми...За къщата ще се отчитам следобед...
Красим,Албена,благодаря ви за пожеланията! Hug Hug


# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Добро утро и успешен ден!

# 39
  • Мнения: 710
Добро утро момичета!
Много е приятно да видиш че някой се е погрижил и сложил закуската и кафенцето.
Зла вещица , Габи   bouquet
Габи и аз ще се радвам ако ще си имате свой дом,никога не съм имала такъв и предполагам ще е много готино да си подредиш по собствен вкус,аз чак в последната ми квартира,където живея сега,понеже имаше крещяща нужда от ремонт и хазаина се съгласи да е за сметка на наема,та горе-долу съм го правила по свой вкус,тоест ние си избирахме тапети.
Цоци и на мен ми харесва книжарничката,разбира се хвърлихме око на топките,при толкоз футболисти у дома  Mr. Green
А за диетата,тази не е да гладуваш а да се храниш здравословно.
Красим , Джо е добре,много се радва на батко си,не го е виждал 1 месец,в края на тази ще си дойде и другия,пълна къща отново.И го чакам с нетърпение да тръгва на ясла че да започвам работа и аз,но тази сутрин като гледам сополите май няма да стане.
Трима ученика,настръхва ми косата,всеки ме дърпа за пари,докато ги стегна за училище и без диета ще отслабна  Laughing
мама3 как мина операция?
За всички мами
и приятен ден.
Днес съм си направила график на задачите и да видим каква ще я свърша.

# 40
  • Мнения: 3 323
Добро утро!
Габи, ти сърце нямаш ли!? Не слагай такива изкушения....
Дано всичко с Венко е наред...
Още не ме е обзела ученическата треска - имам си други грижи. Пак ще е в последния момент...

# 41
  • Мнения: 11 607
Добро утро и от мен! Пия си кафето пред компа,което си е същинско събитие...Номе оставиха да меся хляб и сега поне още 2 часа ще съм в къщи и после бягам,че да се върна чак довечера по някое време.......

Аз също съм за униформите Peace!Рая ще ми е първа смяна на училище, Вили втора!Рая следобед ще е на занималня,а там госпожа ще и е класната на Вили до сега! Вили пък сутрин ще ходи на английски и футбол, така че на този етап очаквам децата ми са ангажирани плътно по цял ден и да не мислят за глупости.....И да ви се оплача(похваля) - за първа година ще има 2 бележника в къщи!Не ми се мисли...като се гледам на снимките от едно време и сега...тръпки ме побиват - и за годините,и за килограмите........

Наталия, за здравословното хранене...какво да кажа...за него знам,че човек трябва да има много пари! Опитвала съм за цялата фамилия,но не ми издържа портмонето.....Но поне знам,че в нашата къща рядко влизат боклуци, най-главното на първо време е да отуча децата да ядат между храненията...Че в Добрич този навик се забравя,а аз това хич не го одобрявам......

Отивам да слагам хляба и да оправям из къщата,че после и да бягам към книжарничката...

Обичам ви, липсва ми форума въобще, но....още известно време и ще си дойдат нещата по местата......На всички ви Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 42
  • Мнения: 710
Цитат
Наталия, за здравословното хранене...какво да кажа...за него знам,че човек трябва да има много пари! Опитвала съм за цялата фамилия,но не ми издържа портмонето.....
Съгласна съм и тъй като нямам портмоне никакво  Mr. Green просто ще избягвам вредните неща,като тези в които има захар и прочее,вафлите също натоварват бюджета,вместо 2 вафли 1 ябълка например.

# 43
  • Мнения: 1 744
Добро утро и от мен! Наистина откъде намирате тези вкусотии, незнам!
Мамче, проблема с баткото още е в процес на решаване, нещата се поуспокоиха засега, майка му днес влиза в клиниката в Суходол, дано има резултат. Ако не й помогнат и продължи по същия начин, ще го вземем при нас, колкото и сложно да стане след това.
За здравословното хранене - в къщи само мъжът ми го спазва. Яде само кисело мляко в промишлени количества, сирене, кашкавал, домати, без месо, салами, сладко. От манджите дето готвя яде само картофена супа и ориз на фурна - без месо естествено. Цял живот е така и му е много добре.
Цоцоланке, книжарничката наистина изглежда много уютна.  Предразполага - поне мен- към изкупуване на всичко. Желая ви успех! Peace
Хайде успешен ден на всички и много целувки! Hug

# 44
  • Мнения: 2 433
ЗДРАВЕЙТЕ И ОТ МЕН!
най несерьозната още неразписала се в новата тема - вече 3та страница.
Ама тъквмо се наканя да пиша...и влезе някой, после като се сетя след час - тя сесията за публикуване изтекла...и като ме мързи да пиша пак - и така.
Оправдания моля ти се! Mr. Green
Иначе сме добре. Очертава ни се тежък период. Относно пътувания в началото на следващият месец. Програмата е пълна.
На 30ти живот и здраве в Благоевград...ако Галин нещо не размисли...че ми се пазари още.
на 5-6 в Слънчев бряг /хотел "Мимоза"/на презентация на колеги
на 9-10 в София на Реклама Експо.
Едва ли ще имам време да организираме среща, но винаги мога да избягам за 1/2 час ако някой му се доще да дойде да ни види! Mr. Green
Габи оправила си се гледам , щом качваш такива вкусни снимки - значи нямаш проблеми със стомаха вече Mr. Green
Дивна ми пешеходке - просто не знам как издържаш с този ремонт вече толкова време. Сигурно си на ръба на криза - обаче дано мъките са си стрували и да си имаш най уютният дом.
Галче, ние скоро почнахме в яслата и да ти кажа преди това разпитах какво ще ми трябва за да го купя. Оказа се че всяко детско заведение има различни изисквания... Например бях купила пантофки с лепки - поискаха ми сандалки. Бях взела бодита - върнаха ми ги - не били удобни. Пижами - имали си не искат нашите... и така. Затова е най добре да видиш изискванията на вашата градина и след това да пазаруваш!
Абе...Цвета не се ли върна вече от пътешествия????Хич не се е вясвала с години Mr. Green
Цоцке - СТРАХОТНА Е КНИЖАРНИЦАТА!!!!!А работното ти място е супер!!!!! Peace Hug

Общи условия

Активация на акаунт