Какво правите когато сте се изложили ужасно?

  • 3 924
  • 78
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 097
Уф, ужасно изглагане, поне за мен. НИКОГА не съм правила подобно нещо, и няма и да повторя, но..... Срам ме е да си призная. Embarassed

Давай, ще ти олекне.
Е, най-много да те оплюем дружно...

# 16
  • Мнения: 2 212
Според мен понякога нещо, което на нас ни изглежда ужасно излагане, за другата страна не е кой знай какво, в смисъл не оставяме впечатление, че сме си изложили, а само ние си мислим така, защото се съдим прекалено строго. Поне на мен ми се е случвало така.

# 17
  • Мнения: X
Обвинявам се. Confused

# 18
  • София
  • Мнения: 15 462
Ами гледам да не се мяркам повече пред очите на този/тези пред които съм се изложила.

# 19
  • Мнения: 2 891
Янтра, всеки път си казвам, че няма да се повтори, но познай  Laughing всяко чудо за три дни. Последва нова издънка  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 2 309
Гледам да замажа  Rolling Eyes ако не става за замазване се извинявам, ако не става за извинение се опитвам да се реванширам с нещо на този човек поне в собствените си очи...във всички случаи се срамувам много.

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 23 669
Признавам - скарах се със свекърва ми пред двама външни (извън кръга на разширеното семейство). Много се скарах. И със зълва ми. Бяха заедно. Имах основания да съм бясна Twisted Evil, даже мъжа ми го признава. Не трябваше да е публично. Embarassed

Последна редакция: вт, 11 сеп 2007, 17:49 от Янтра

# 22
  • Мнения: 604
Споко, Янтра!
За всяка грешка има и прошка!  Hug

Извини им се за тона си, но не и за съдържанието, ако смяташ, че си права. Извини се и на свидетелите на случката за изпуснатите нерви, но недей да го преживяваш много надълбоко! Peace

Ако мислиш, че са дълбоко засегнати, изчакай известно време да се поуспокоят и след това омеси една погача на помирението и така   bouquet

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 23 669
А, хич няма да им се извинявам. Права съм да съм бясна. Всъщност ме е срам, че толкова се ядосах, че се изпуснах пред външни. Иначе аз и да бях дочакала вечерта пак щях да викам и да вдигам скандал. Тя не разбира от дума!
Сега съм се зарекла - с каквото и да ме ядоса, колкото и чудеса да натвори - скандали само вкъщи.

# 24
  • Мнения: 5 468
Янтра, какво толкова излагационно направи? Да не се изпърдя силно и звучно в офиса пред всичките си колеги?

Оп, сега видях, че било за някакъв скандал. Не е толкова срамно това. Има и по-срамни работиSimple Smile.

Последна редакция: вт, 11 сеп 2007, 18:00 от Ню

# 25
  • Мнения: 3 835
Идва ми да се ритна. Единственото успокоение ми е, че всеки се е излагал някога и някъде, а някои и повече пъти, така че, на всички ни се е случвало. Ще забравиш с времето, а сега гледай да не мислиш много за случката. И да мислиш и да не мислиш, все тая, не можеш да върнеш времето назад.

# 26
  • Мнения: 2 229
Еееее голяма работа, сигурна съм че "външните" не са се впечатлили толкова. Peace
Ще ти мине споко. Grinning
Не мен най-голямата ми излагация беше да се забия челно в една стъклена врата, на магазин, на Витошка. Laughing Голям срам брах, голям... Mr. Green И следващите 6 месеца не стъпих в магазина. Blush

# 27
  • Мнения: 5 468
ти мине споко. Grinning
Не мен най-голямата ми излагация беше да се забия челно в една стъклена врата, на магазин, на Витошка.
Joy и аз съм се забивала, но във щанд Crazy. В НДК на някакво изложение исках да си навра главата толкова близо до нещо, което оглеждах, че си я думнах яко в стъклото. Ами те като го излъскали и хич не се виждаше, че има Embarassed. Изнизах се като бит педераст, такъв срам ме хвана.... ooooh!

# 28
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Червя се, извинявам се. После си прощавам.  Laughing

# 29
  • Мнения: 3 835
Не мен най-голямата ми излагация беше да се забия челно в една стъклена врата, на магазин, на Витошка. Laughing Голям срам брах, голям... Mr. Green И следващите 6 месеца не стъпих в магазина. Blush

Да бе срам, веднага ги обвиних, че нарочно са излъскали така стъклото, и само дебнат да влезне някой клиент и тайничко да затворят вратата зад гърба му. Т.е. искам да кажа, че и на мен ми се е случвало, даже може и същия магазин да е. Явно номера им още е актуален.

Общи условия

Активация на акаунт