Защо българките мразят рускините?

  • 17 701
  • 150
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 451
Ей, Вини, разбрахме се. Laughing Аз реагирах като "Гузен негонен бяга". Mr. Green

# 46
  • Мнения: 6 417
Добре де, ама кой е казал, че българките мразят рускините?!
Данчо Радев, кой?  Joy Данчо, разкажи ни някоя история, как ги баламосваше рускините, че тръгнаха по форуми и вестници да те издирват?

# 47
  • Мнения: 227
Еееееееееееееееее,ти пък се уля....
Ми защо пък да повярвам,че мъж го е писал,като много рядко се срещате такива.Пък и честно казано не вярвам много на писанията ти,но това не е по темата,сори,за което!

# 48
Абе кажи си го, че си говорим за секс.
Ква любов, кви пет лева.
За добрия секс любовта и петте лева много спомагат Simple Smile)))

# 49
Еееееееееееееееее,ти пък се уля....
Ми защо пък да повярвам,че мъж го е писал,като много рядко се срещате такива.Пък и честно казано не вярвам много на писанията ти,но това не е по темата,сори,за което!
И тебе мама те е учила, че всички мъже са еднакви. Да те светна на една тайна: "Няма еднакви хора!" Simple Smile
Извинявай за грубостта, Оливия. Нямам причини да те нагрубявам. Ти си добра и нежна душа. Не заслужаваш такова отношение. Наистина съжалявам!

# 50
  • Мнения: 2 978
Абе кажи си го, че си говорим за секс.
Ква любов, кви пет лева.
За добрия секс любовта и петте лева много спомагат Simple Smile)))



Ааааа ясно...плащаш си после значи...хм..или те на теб? Laughing


Остайте го момчето бре...нека поосвежи форума.

# 51
  • Мнения: 2 978
................Нямам причини да те нагрубявам. Ти си добра и нежна душа. Не заслужаваш такова отношение. Наистина съжалявам!



Хахахах на някой ми приличаш newsm78


Аааа да, на дедо Стефчо.
Да имате нещо общо?

# 52
Ааааа ясно...плащаш си после значи...хм..или те на теб? Laughing
Остайте го момчето бре...нека поосвежи форума.
Хаха, пет лева никога на никоя не съм отказвал! Ако са от сърце!!! Simple Smile

# 53
  • Мнения: 677
Данчо,ти сигурен ли си,че си Данчо?Защото това написано от мъжжж,ади,вЕрно ли?
Ако бях написал: "Да го тура на майка ти!", това щеше ли да те убеди, че съм мъж? Трябва ли всички мъже да са простаци? Вярно, повечето български мъже са такива, но аз за тях не отговарям.

Не знам кой е Данчо Радев и не ми пука за пола му. И тва за "повечето бг мъже" е много тъпо. Почуствах се засегнат лично.

Абе кажи си го, че си говорим за секс.
Ква любов, кви пет лева.
За добрия секс любовта и петте лева много спомагат Simple Smile)))

Да, ако хванеш прИмоция на околовръстното.

# 54
  • Мнения: 227
Само ако ми кажеш,че ме обичаш... Joy,оф,това в кръга на майтапа,защото аз освен нежна и добра душа ,обичам и хумора Flutter

# 55
  • Мнения: 185
Познавам само две застаряващи рускини-и двете са големи оси.Но чак да ги мразя-не.

# 56
Само ако ми кажеш,че ме обичаш... Joy,оф,това в кръга на майтапа,защото аз освен нежна и добра душа ,обичам и хумора Flutter
Нямам причини да не те обичам. А и да имах, щях да приема, че са много крайни и да потърся грешката у себе си.

# 57
  • Мнения: 6 417
Егати, нито една история не разказа. Разочарована съм.  Crossing Arms

# 58
  • Мнения: 336
С тая тема ме боцнахте по ахилеса. Имах рускиня за съквартирантка, а и съм руски възпитаник. Още не съм загубила надеждата, че мога да срещна рускиня, с която да се спогодим, но до този момент впечатленията ми са за евтини и нахални създания, на които им липсва и капка усет за стил и такт.  А това, което не мога да проумея е защо си падат по български мъже, като техните (мъже) са абсолютни сладурчета.

# 59
  • Мнения: 2 978
С тая тема ме боцнахте по ахилеса. Имах рускиня за съквартирантка, а и съм руски възпитаник. Още не съм загубила надеждата, че мога да срещна рускиня, с която да се спогодим, но до този момент впечатленията ми са за евтини и нахални създания, на които им липсва и капка усет за стил и такт.  А това, което не мога да проумея е защо си падат по български мъже, като техните (мъже) са абсолютни сладурчета.

Е как защо...
Щото всички са бледолики и руси....а те искат булгарикус, италианикус. Тъмно, мургаво, различно и апетитно Blush Laughing

Общи условия

Активация на акаунт