Животът на Симона е в огромен риск, заради бездействието на ЦФЛД!

  • 55 002
  • 959
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 60
Пратете ми на ЛС домашен адрес и телефони на семейството на Симона,моля!Аз съм от Русе.
Имам мобилните телефони на родителите. Давам ви номера на таткото, а той ще ви каже точния им адрес в Русе: Ивайло Стойнов  - +359898550683

# 61
  • СОФИЯ
  • Мнения: 856
Мерси  Peace

# 62
  • София
  • Мнения: 2 768
Става през e-pay  Peace Току-що преведох пари по сметката, моля се за малката душичка  Praynig
а как става то4но? аз днес се регистрирах и оъе не сум много 4ас, искам да пусна колкото мога пари но видиах 4е има ЦКБ само за погасяване на кредити... ако мойе някои да помогне

# 63
И ние днес преведохме нашата,макар и скромна ,сума.Ако се внесат паричките  в кой да е клон на ЦКБ няма такса за превода,само се пише,че е дарение.Wink
Бог да е с тях! Успех! Praynig  Praynig  Praynig

# 64
  • Мнения: 3 214
Става през e-pay  Peace Току-що преведох пари по сметката, моля се за малката душичка  Praynig
а как става то4но? аз днес се регистрирах и оъе не сум много 4ас, искам да пусна колкото мога пари но видиах 4е има ЦКБ само за погасяване на кредити... ако мойе някои да помогне

Отиваш на преводи - избираш нов банков превод и попълваш данните, на банка-оператор избираш ЦКБ  Peace

# 65
  • София
  • Мнения: 2 768
Става през e-pay  Peace Току-що преведох пари по сметката, моля се за малката душичка  Praynig
а как става то4но? аз днес се регистрирах и оъе не сум много 4ас, искам да пусна колкото мога пари но видиах 4е има ЦКБ само за погасяване на кредити... ако мойе някои да помогне

Отиваш на преводи - избираш нов банков превод и попълваш данните, на банка-оператор избираш ЦКБ  Peace
blagodaria  bouquet

# 66
  • Мнения: 107
И ние днес преведохме нашата,макар и скромна ,сума.Ако се внесат паричките  в кой да е клон на ЦКБ няма такса за превода,само се пише,че е дарение.Wink
Бог да е с тях! Успех! Praynig  Praynig  Praynig

Аз внесох през ОББ, но не ми взеха  никаква такса.


# 67
  • Мнения: 60
Аз внесох през ОББ, но не ми взеха  никаква такса.
Това вече е изненада, но хубава  Simple Smile А всъщност си е редно дарителските сметки, независимо в коя банка са, да бъдат освободени от такси.

# 68
  • Мнения: 1 273
Дано се всичко се нареди бързо и се оправи малкото слънчице.  Praynig И аз преведох парички  Peace

# 69
  • Мнения: 1 146
Преведох пари Praynig

Наистина ли на 18 септември ще я оперират? Та това е само след 4 дни.

# 70
  • Мнения: 535
Ще се съберат, сигурна съм  Peace А най-добре и да се надвиши сумата, нали и за следоперативно лечение ще трябват, така че няма да са излишни. Аз ще преведа утре, че днес съм наработа  Sad  Добре че е работен ден  Simple Smile

Успех на малката кукла  Hug

# 71
  • Варна
  • Мнения: 616
късно виждам темата - за днес имам предвид, но утре сутрин пак имам ходене до банкат и ще пусна парички. Дано се оправи малкото слънчице  Praynig
а за тази държава дето живеем и държавниците ни - думи нямам  #Cussing out

# 72
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Уфф....мъчно ми е  Cry
помолих сестра ми да пусне парички ,че аз съм далеко...вече го е направила...
Стискам палци на мъничката звездичка  Hug Praynig

# 73
  • Мнения: 60
Мили майчета и татковци!

Днес сутринта Дора и Росен, родителите на мъничката ни звездичка Дари, са превели по сметката на Симона в Германия 15 000 евро, необходими за спешната операция на момиченцето!

Все по-трудно откриваме думи, с които да им засвидетелстваме уважението и признателността си за всичко, което правят за болните деца! 

Симона заминава на 18.09. в 6.30 часа с полет от Варна. 

ЦФЛД очаква в понеделник да получи нова оферта от клиниката в Мюнстер, в която по-ясно да е описано какво включва цената от 15 000 евро. Действително, в тази оферта, която сме ви представили и тук, е записана само лъчетерапия. Днес е разговаряно с лекарите в немската клиника и те са потвърдили, че в цената е включена и операцията /както бащата на Симона категорично твърдеше/, но по някакви причини това не е отбелязано в офертата. Затова ще изпратят нова.  Когато пристигне, ОС на ЦФЛД отново ще разгледа случая на Симона. Вярваме, че решението ще е положително и необходимите за следоперативната терапия 60 000 евро ще бъдат поети от ЦФЛД.

Благодарим на всички дарители от цялото си сърце! За по-малко от 24 часа в сметката на Мони бяха преведени близо 2000 лв. Всички средства, които останат след оздравяването на момиченцето, ще бъдат предарени на друго дете в нужда.

Благодарим ви!

Сега остава да се молим лечението да мине гладко и Симонка да се върне ЗДРАВА в България! На добър час, пиленце!
---------------------------------------

Ангажиментът ми да публикувам имената на дарителите си остава - чакам близък на семейството на ми прати справката с мейл.

Страхотни сте! Дано доброто, което правите ви се връща хилядократно!

# 74
  • Мнения: 3 214
Браво на тези добри хора   bouquet Напълниха ми се очите със сълзи...Ще продължавам да се моля за Симона и нейното успешно лечение  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт