Животът на Симона е в огромен риск, заради бездействието на ЦФЛД!

  • 54 979
  • 959
  •   1
Отговори
# 825
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
Все пак и по КОледа се чувстват чудеса!!!! Hug

# 826
  • Мнения: 2 818
Много се радвам!!! Дано вече само добри новини да има!
 Grinning

# 827
  • София
  • Мнения: 1 877
Много се радвам!!! Дано вече само добри новини да има!
 Grinning
Praynig

# 828
  • Мнения: 3 214
Много се радвам за добрите новини  Grinning Дано и биопсията покаже, че всичко е наред  Praynig

# 829
  • Мнения: 881
Радвам се че има добри новини!Браво на Мончето!Целувки и прегръдки на малката Hug

# 830
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Миличката! Много се радвам за добрите новини и дано по-леко понася химиотелапиите! Praynig

# 831
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Миличката! Много се радвам за добрите новини и дано по-леко понася химиотелапиите! Praynig
Много се радвам и аз на добрата новина!
Дано и резултатие от биопсията ни зарадват! Praynig

# 832
  • Мнения: 268
ох слава Богу!
Дано всичко е наред с малката, че много се измъчи  Sad
Рибка, благодаря ти за инфото  Hug

# 833
  • Мнения: 60
Вчера е имало лекарски съвет в клиниката в Мюнстер, на който се е обсъждало как ще продължи лечението на Мони.

По всеобщо мнение, няма нужда да й се прави биопсия, защото това, което се вижда на ЯМР със сигурност не е тумор. Така че, няма да мъчат излишно детето.

Обаче химиотерапиите се увеличават. Лекарите са решили окончателно да са 9, а не 6, както досега беше планирано. Това значи, че Мони ще остане в Мюнстер още поне 5 месеца.

Ивайло Стойнов чака да му направят калкулация колко ще струват допълнителните химиотерапии.

Симонка започва четвъртия си курс химиотерапия на 28.12.

# 834
  • Мнения: 524
Стискаме палци на Симонка, весела Коледа на нея и семейството и.    bouquet  Дано Дядо Коледа и донесе така мечтаното здраве.

# 835
  • Пловдив
  • Мнения: 127
 Praynig И ние се молим малката Симонка да се оправи Praynig

# 836
  • Мнения: 524
Най-после видях господин Добрев в новините по Нова, пак хвърли пръст в очите на хората. Колко са нагли само, връщат пари в бюджета, а децата чакат. И Гайдарски и той......ох, от безсилие ми идва да крещя.

# 837
  • Мнения: 377
Най-после видях господин Добрев в новините по Нова, пак хвърли пръст в очите на хората. Колко са нагли само, връщат пари в бюджета, а децата чакат. И Гайдарски и той......ох, от безсилие ми идва да крещя.

Аз повече побеснях от изказването на Гайдарски, че "В една немалка част от кампаниите за събиране на средства за лечение на деца парите остават за родителите, които си купуват автомобили с тези средства."
http://www.vsekiden.com/news.php?topic=1&id=19606
И по случая утре в сутрешния блок на Нова, вместо да коментират защо от Фонда връщат почти половината от държавната субсидия обратно в бюджета, ще коментират злоупотребяват ли родителите.  ooooh!

Темата в www.save-darina.org - http://www.save-darina.org/component/option,com_joomlaboard/func … d,11718/catid,26/

# 838
  • Мнения: 524
Tangerine, това съм го изпуснала, този наистина не е в ред. Абсолютен глупак, дали ще има смелост да го каже в очите на родителите. Толкова трудно дават пари (да не кажа - хич), че някой и кола ще си купи. А в новините казаха, че са дали тази година на едно дете (цяло) 65 000, не разбрах валутата, ами те са се преуморили. Наглеци отвратителни, да си играят с живота на децата ни.

# 839
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
  #Crazy нямам думи просто!!!  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
тия заслужават линч на площада  #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт