До каква възраст...?

  • 1 445
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 004
1. Пера всичко общо от първият ден.
2. Хавлии и одеала не съм гладила никога
3. Не съм изварявала никога вода.

И аз така. А дрешките гладя, само когато са много измачкани, никога не съм гладила с цел стерилизация.

# 16
  • Мнения: 2 677
1. Пера всичко общо от първият ден.
2. Хавлии и одеала не съм гладила никога
3. Не съм изварявала никога вода.

Много точно казано!

# 17
  • Мнения: 753
1.Пера отделно неговите дрешки все още - нашите са все с парфюми, цигари и тн миризми, това е причината за да го правя.
2.Хавлии/одеала не гладя.
3.Девин Изворна с червен етикет, без да преварявам от 7-8 месец.

# 18
  • Мнения: 4 555
все още гладя хавлиите, но това е защото ми харесва, не че е наложително  Embarassed
Това не ги ли прави по-груби?

# 19
  • Мнения: 620
Заедно прах дрехите на дъщеря ми с нашите от както беше станала на 2-3 месеца, но с бебешки прах някъде до годинка.
Не съм гладила прането, първите седмици с това се занимаваше майка ми, но откакато тя замина...Този път нямам майка ми да ми помага и нищо не гладя.
Изварявах водата доста време, то то с термо-каната какъв е проблема?, а пък минерална не би ми и хрумнало даже да изварявам.

# 20
  • София
  • Мнения: 7 097
1. мога ли да слагам в пералнята дрехите на бебетата, заедно с нашите. Момиченцата ми са на 10мес.
2. хавлии, одеала и подобни до каква възраст се гладят
3. кога спряхте да изварявате водата на децата, въпреки че аз до годинка мисля да си я изварявам, но слушам, че някои майки дават вода за кърмачета без да я изваряват.
 

Някъде към годинка започнах да й пера дрехите с нашите, спрях да гладя някои неща и спрях да изварявам водата и шишетата й.

# 21
  • Мнения: X
Винаги съм прала в пералнята дрехите на Ния. Не си представям вариант да пера на ръка при наличието на пералня. Naughty
Виж за гладенето - още си гладя всичко, не само нейно но и наше, щом се свали от простора се глади.
Спрях да изварявам към 5-ти месец, миех с препарат и топла вода и толкоз.

# 22
  • София
  • Мнения: 3 679
1. мога ли да слагам в пералнята дрехите на бебетата, заедно с нашите. Момиченцата ми са на 10мес.- може
2. хавлии, одеала и подобни до каква възраст се гладят- не съм ги гладила
3. кога спряхте да изварявате водата на децата, въпреки че аз до годинка мисля да си я изварявам, но слушам, че някои майки дават вода за кърмачета без да я изваряват.- откакто стана на 3 месеца давам изворна Девин и не преварявам
 

# 23
  • Мнения: 2 908
Винаги съм прала в пералнята дрехите на Ния. Не си представям вариант да пера на ръка при наличието на пералня. Naughty
Виж за гладенето - още си гладя всичко, не само нейно но и наше, щом се свали от простора се глади.
Спрях да изварявам към 5-ти месец, миех с препарат и топла вода и толкоз.
Peace В пералнята пера,но отделно от нашите-така смятам за редно за сега.Събирам дрехи докато не стане горе-долу една пералня и пускам;Гладя всичко,но без одеала и хавлии-тях не гладя;Ползвам след 7 месец Девин с розов етикет непреварен.

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Все още пера отделно,но често ми се случва да пъхна някоя дрешка с нашите.
Хавлий и одеала не съм гладила,гладя само дрешките и понякога чаршафите.
Вода изварявах до 1г и 3м,но аз малко се престарах.

# 25
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
1.Все още пера отделно дрехите на малкия!
2.Гладя му дрешките и чаршафчетата , но не и хавлии!
3.Водата му я преварявах до годинката!

# 26
  • Мнения: 667
За сега дрехите на сина ми /на 10 месеца/ пера отделно от нашите. Но това скоро ще се отнася само за бельото.
Не гладя хавлии, одеяла ...
Давам вода за кърмачета без да я изварявам. Чешмяната все още я кипвам, но и това вече ми се струва излишно.

# 27
  • Мнения: 3 069
От скоро се преместихме в нов апартамент и няма кой да ни помага. Нямам време да пера на ръка и се питам:
1. мога ли да слагам в пералнята дрехите на бебетата, заедно с нашите. Момиченцата ми са на 10мес.
2. хавлии, одеала и подобни до каква възраст се гладят
3. кога спряхте да изварявате водата на децата, въпреки че аз до годинка мисля да си я изварявам, но слушам, че някои майки дават вода за кърмачета без да я изваряват.
 
Мислех и още нещо да питам, но ми изкочи от главата. Но в момента най- важен ми е 1ия въпрос.

Пера на Вики дрехите с нашите.
Не съм гладила до сега нищо на детето.
А водата все още я изварявам и не смятам да спирам скоро.

# 28
  • Мнения: 983
И аз водата мисля да си я преварявам още- поне до годинка, но за другите неща явно трябва да спра да се шашкам вече. Даже днес таткото ги подсуши с негладена хавлия, а аз пуснах смесена пералня Hug А преди като ми се е налагало да взимам розовия Девин пак го преварявах Rolling Eyes За неща на тема микроби много се шашкам. Ще се опитам, да карам по-смело вече.

# 29
  • Мнения: 389
Пера след като стана на годинка дрешките на Криси заедно с нашите, всичко си гладя, а вода не съм преварявала никога.

Общи условия

Активация на акаунт