новата спирала на Орифлейм

  • 9 983
  • 188
  •   1
Отговори
# 60
Кармен, как да не познаваш дистрибутор на Орифлейм в Айтос? Питай чинка ти !
А сега де,писах ти лично

# 61
  • Мнения: 721
искам да си я поръчам - някой някъде около бул. Стамболийски???

# 62
  • Мнения: 183
Мога да кажа само едно - невероятна е!

# 63
  • София
  • Мнения: 2 164
Мацки, зарибихте ме за тази спирала  Laughing
Но се чудя какъв цвят да си поръчам. Кафявото добре ли изглежда (тъмно или по-светло е). А този сливовия цвят дали ще стои хубаво на кафяви очи?

# 64
  • София
  • Мнения: 971
искам да си я поръчам - някой някъде около бул. Стамболийски???

Точно там съм - пиши ми лично каква искаш и някакви координати  Peace

# 65
  • София
  • Мнения: 971
Мацки, зарибихте ме за тази спирала  Laughing
Но се чудя какъв цвят да си поръчам. Кафявото добре ли изглежда (тъмно или по-светло е). А този сливовия цвят дали ще стои хубаво на кафяви очи?

аз съм с кафяви - стои много добре с леко опушен по-тъмен грим. аз смесвам сиви и лилави сенки, или каки и лилаво - и сливовата спирала. - нези цветове отиват на кафяви очи-коса.

за инфо, със светла кожа съм.

Последна редакция: ср, 19 сеп 2007, 16:38 от Finty

# 66
  • София
  • Мнения: 971
Момичета - ако искате може да се организираме да се видим някоя вечер и да пробвате спиралите и сами да решите - мога да взема 3те цвята например и да си устроим грим-парти. Така по-лесно ще прецените.

Може директно да се организираме и да видя дали ще мога да взема и различни сенки, червила  за проба - като е гарга да е рошава.  Hug да се намацаме.

без ангажименти за купуване, разбира се

# 67
  • Мнения: 2 323
Красно село  Rolling Eyes
И широкият център ми върши работа.

Марипоса - аз съм в Овча купел, но имам работа из целия град, пиша ти лс Simple Smile

# 68
  • София
  • Мнения: 3 720
Да прибавя още към похвалите си Laughing
* Спиралата издържа цял ден без да ми се размаже
* Свалих си грима много лесно- а аз по принцип не слагам само спирала,а сенки и доооста черен молив.Използвам само лосион за сваляне на грим.
Просто- супер и като се има предвид ,че до вчера ползвах на Буржоа за обем,тази ми допада много повече

# 69
  • София
  • Мнения: 5 828
Тази сливовата, личи ли, че е сливова или седи като черна на миглите?

# 70
  • София
  • Мнения: 971
не е като черна
черната задълбочава погледа, а тази подчертава цвета на очите, кара те да се загледаш, но не е крещящо ярка - много е интересна. ползвала съм подобен цвят на ив роше, но тази е много по-добра - и  като цвят и като качество.

# 71
  • Мнения: 2 323
Тази сливовата, личи ли, че е сливова или седи като черна на миглите?

Да, тъмна е, но както черната така силно подчертаваща. Прави доста изразителни миглите, така че на мен двата цвята - сливата и кафявото са ми екстра, че ще стана само мигли  Laughing

# 72
  • Мнения: 3 743
Тази сливовата, личи ли, че е сливова или седи като черна на миглите?

Да, тъмна е, но както черната така силно подчертаваща. Прави доста изразителни миглите, така че на мен двата цвята - сливата и кафявото са ми екстра, че ще стана само мигли  Laughing

А пробвали ли сте в комбинация с новия молив - Silver prune?

# 73
  • Мнения: 721
Тази сливовата, личи ли, че е сливова или седи като черна на миглите?

Да, тъмна е, но както черната така силно подчертаваща. Прави доста изразителни миглите, така че на мен двата цвята - сливата и кафявото са ми екстра, че ще стана само мигли  Laughing

А пробвали ли сте в комбинация с новия молив - Silver prune?
Аз също си поръчах сливовата (е не ракията, де Mr. Green). Мислите ли, че на зелени очи и тъмна коса ще седи добре?

# 74
  • Варна
  • Мнения: 672
Наистина ли има много фенове на Ейвън и Орифлейм ???  newsm78 newsm78 newsm78

Общи условия

Активация на акаунт