Хубав ресторант с хубав детски кът?- София

  • 170 247
  • 741
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 45
Намира се близо до пазара " Борово" посока Била по Тодор Каблешков. Там има един търговски център Friends, отдолу има голям магазин на Chipolino. Точно срещу него в една нова кооперация-малко е забутано ,но има един голям транспарант на улицата ,който показва къде е.


Да обаче това не е ресторант с детски кът ами си е поредния детски парти клуб - още преди 5/6 месеца бяхме там на рожден ден и понеже живеем съвсем на близо решихме, че можем да отидем там с приятели и с деца едновременно.Да ама не - работи само ако има рожден ден, но тогава не пускат други хора!И това го разбрахме единствения път в който го нацелихме отворен.
Явно работи само с предварителна резервация, а това не е ресторант с детски кът,  който можеш да посетиш, когато решиш ей така  импровизирано! newsm11

# 121
  • Мнения: 107
Интересно, на нас пък тези наши приятели на които бяхме на рд ни казаха, че идвали редовно да похапват с детето там. Може да са сменили концепцията. Но наистина на рд бяхме само ние, т.е. нямаше външни хора.
Мисля да отида да го пробвам даже още днес или утре.

# 122
  • Мнения: 258
И ние посетихме Спаго - много е приятно.

# 123
  • София
  • Мнения: 121
В кв. Дианабад пицария БУЕНО от няколко дни има детски кът изглежда хубав има много играчки още не сме го пробвали като отидеме ще пиша как е.

# 124
  • София
  • Мнения: 15 219
Ходихме в "Добро" преди няколко вечери.
Бяхме с деца на 3 и на 6г.
Аниматорката Радост се справи много добре- и двете деца се чувстваха чудесно в детския кът и само веднъж дотичаха за по парче пица.
Детският кът изглежда така, както го видях преди година и нещо. Само май цените в ресторанта са отишли нагоре.  Confused

# 125
  • Мнения: 7 640
В кв. Дианабад пицария БУЕНО от няколко дни има детски кът изглежда хубав има много играчки още не сме го пробвали като отидеме ще пиша как е.

и пиши къде е, моля

# 126
  • София
  • Мнения: 121
В кв. Дианабад пицария БУЕНО от няколко дни има детски кът изглежда хубав има много играчки още не сме го пробвали като отидеме ще пиша как е.

и пиши къде е, моля


http://pizza-spam129-kontakti    ето това е сайта им с адреса и карта
много е хубаво добре  забавляват децата и самата пицария е много хубава и менюто и е добро

# 127
  • Мнения: 395
запис, че ни чака двоен РД - Януари

# 128
  • Мнения: 4 784
И ние посетихме Спаго - много е приятно.
Бихте ли споделили как точно е разположен клуба - лесно достъпен ли е от ресторанта, има ли видимост, дали три годишно дете би се справило само от ресторанта до клуба или има стълби и др.
Търсим си подходящо място за спокойна семейна вечеря в петък вечер, но малкия не иска да остава сам по детските клубчета, ако не ни вижда или поне достъпа да е лесен.

# 129
  • Мнения: 7 947
Пица Витория в Арена Младост - до нея детския кът.

# 130
  • Мнения: 7 640
И ние посетихме Спаго - много е приятно.
Бихте ли споделили как точно е разположен клуба - лесно достъпен ли е от ресторанта, има ли видимост, дали три годишно дете би се справило само от ресторанта до клуба или има стълби и др.
Търсим си подходящо място за спокойна семейна вечеря в петък вечер, но малкия не иска да остава сам по детските клубчета, ако не ни вижда или поне достъпа да е лесен.

ресторантът е на 1вия, клубчето на 2рия, кафето на 3тия етаж от къща, нямат пряка връзка, освен по стълбище.
Иди виж без детето и прецени как ще се чувствате там. Grinning

Последна редакция: ср, 27 яну 2010, 22:29 от PolarFox

# 131
  • Мнения: 4 784
Благодаря ви!

# 132
  • София
  • Мнения: 293
По-назад в темата писахме за ресторант Токороро на Пиротска. Момичета, внимавайте с резервациите за там!
 В неделя вечерта направих по телефона резервация за вторник. Обсъдихме, че ме интересува детския кът, възрастта на децата, че ще трябва да осигурят детегледачка за детския кът, маса в частта за непушачи. Изобщо - мечта. Записаха ми и телефона при проблем. Вчера вечерта в уречения час отиваме с нашите приятели и с децата там и... Ресторантът е заключен, вътре тъмно. Звъня на един от телефонте на вратата - обажда ми се някакъв мъж, питам за нашата резервация и отговорът беше "Съжалявам - никой не ми е предал".
Представях си една спокойна вечер, да има кой да занимава децата, да не е задимено заради най-малкия... А и се изложих пред приятелите ни, които се съобразиха с моя избор.
Няма какво да коментирам... Аз съм слконна да вярвам, че наистина е случайна грешка, но според мъжа ми не им е било изгодно да работят цяла вечер за 4 човека и 3 деца.
Някой беше писал, че винаги звъни в ресторанта преди да отиде - явно там трябва да се процедира така.

# 133
  • Мнения: 7 947
Ами не зная, моята приятелка живее там и детето е в детската градина наблизо - почти всяка вечер се отбиват с други родители  Thinking

# 134
  • София
  • Мнения: 23 096
Здравейте!
Предварително се извинявам, ако има подобна тема - не успях да открия.
Направо на въпроса: интересува ме къде в София, и най-вече в кварталите Младост, Дружба, Слатина, Гео Милев има ресторанти или така наречени кръчмички с детски кът. Може и с градина евентуално. Не говоря за нещо прекалено баровско, но все пак да е прилично и обстановката да е хубава  Peace
Реших, че вариантът детски клуб за рождения ден на детето ми не ни устройва, защото не знам колко дечица ще дойдат и не искам да се окажем в неловкото положение да се съберем 15 възрастни и 2-3 деца в детско клубче.
Очаквам предложения!

Общи условия

Активация на акаунт