Трико за балет за 3г.?

  • 6 138
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
късен отговор, но все пак може на някой да му помогне.

1-во, в Руския културен ц-р знам, че има доста балетни нещица.
2-ро, трика, клинове и цели бански (всякакви р-ри и цветове) има на Пътеките на Младост 1А. Най-близкатра до м-н Стил 99.

# 16
  • Мнения: 2 818
Уви, магазина на Пътеките вече го няма   Confused
Да отбележа, че в подлеза на НДК (който за трамваите и автобусите) има детски магазин, където продават трика и други. Избора им е доста ограничен, но казаха че ще зареждат...

# 17
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Уви, магазина на Пътеките вече го няма   Confused

жалко.
А знае ли се, накъде е заминал?

# 18
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Уви, магазина на Пътеките вече го няма   Confused

жалко.
А знае ли се, накъде е заминал?

А от кога го няма? Защото преди около месец го гледах. Беше на първата пътека откъм Стил99. там имаше трика с поличка на кръста за 16лв.

А, да, точно там, където и Шани е казала го гледах и аз.

# 19
  • Мнения: 2 818
На 18 декември го търсих, нямаше го, жените от съседните магазини казаха, че са го закрили и не знаят дали се е преместил някъде...

# 20
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Сори, че връщам толкова стара тема, но няма сми да пускам нова.

Та, Констанца ходи на модерен балет в детската и другия месец ще имат тържество. Вчера се набутах в балетния магазин зад Плиска и най-простото трико струваше 30лв. За едно обличане не ми се дават, та ще съм благодарна, ако сте видели/купили от някъде нещо по-евтино, да кажете. Знам, че има и по-евтинийка, защото съм виждала на едно място, но уви въпросния магазин го няма вече(в Младост, на Пътеките).

# 21
  • Мнения: 3 926
Гита, сега ще проверя до нас колко струват. Към 11 часа имам излизане и ще мина покрай магазинчето. Става въпрос за Борово.
Те са микрофибър - лъскавки и еластични. Мисля, че имат и избор на цветове. Ще разпитам подрбно и ще ти пиша после Grinning

# 22
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Гита, сега ще проверя до нас колко струват. Към 11 часа имам излизане и ще мина покрай магазинчето. Става въпрос за Борово.
Те са микрофибър - лъскавки и еластични. Мисля, че имат и избор на цветове. Ще разпитам подрбно и ще ти пиша после Grinning

Много ще съм ти благодарна. После и обяснение за стигане до там ще трябва  Mr. Green Забравих да спомена може би най-важното. Трябва да е за размер 120-122см

Последна редакция: пн, 07 апр 2008, 12:09 от Гита Ог

# 23
  • Мнения: 3 926
Имат размери. Още онзи ден питах, но забравих да пиша ooooh!
Тези, които са като боди с дълъг ръкав са на цена 18 лв. Цяло, с крачолчета (казвало се "майо") е около 24 лв. Цветове имат черно, светло синьо, розово и бяло. Може и по поръчка да се направят Grinning
Ако ще идваш магазинчето е... Ами не знам точния адрес Confused От едната страна е улицата на Топлофикация Земляне. От другата страна уличката се казва "Света Марина". Ако ще идваш просто мога да ти пратя телефонче и да ми звъннеш, за да те чакам някъде и да ти покажа Hug

# 24
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Имат размери. Още онзи ден питах, но забравих да пиша ooooh!
Тези, които са като боди с дълъг ръкав са на цена 18 лв. Цяло, с крачолчета (казвало се "майо") е около 24 лв. Цветове имат черно, светло синьо, розово и бяло. Може и по поръчка да се направят Grinning
Ако ще идваш магазинчето е... Ами не знам точния адрес Confused От едната страна е улицата на Топлофикация Земляне. От другата страна уличката се казва "Света Марина". Ако ще идваш просто мога да ти пратя телефонче и да ми звъннеш, за да те чакам някъде и да ти покажа Hug

Много, ама много благодаря, страшна си  Hug  Само дето моето идване най-вероятно ще е спонтанно, когато има кой да гледа бебето. Тържествотъо ще е в края на май, така че имам време за още помотване, ако не намеря нещо по-наблизо (Младост)

# 25
  • Мнения: 308
Има и един щанд в базар,,Поли,, в Подуяне.Разнообразието е голямо и има размери.

# 26
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Има и един щанд в базар,,Поли,, в Подуяне.Разнообразието е голямо и има размери.

Еййй, мерси много. Там поне ми е супер познато.

# 27
  • Мнения: 5 255
Провери и в магазини за бельо - има български трика, които вършат същата работа  Peace
Аз купих такова за Коледното тържество - от магазинче до Красно село - на ул.Хризантема.
10 или 11 лв беше  Wink

# 28
  • Мнения: 505
Аз купувах на дъщеря ми - 4 год от МОЛа на Стамболийски - май беше към 18 лв, а и беше памучно. Там  имаше и всякакви балетни и танцьорски неща. Бодита, трика, полички, чорапогащници и т.н. Магазинът се казваше нещо от сорта на All Sports или нещо подобно. Срещу Фокс Бейби е.

Общи условия

Активация на акаунт