Всяко хранене - с киселини до ДЕКЕМВРИ ще ни изгори!

  • 11 689
  • 310
  •   1
Отговори
# 270
  • Sofia
  • Мнения: 409
и аз така за мъжете да ни доведат и после изнесат съм съгласна! много ми се иска да си направим от онези срещи дето ги има и на сайта на сп.9месеца дето си рисуват по коремите! ще бъде интересно какви пейзажи ще направим  Laughing, та ако има и други желаещи аз мога пак да се наема с оргонизацията и без това много по-малко поработвам!

# 271
  • Мнения: 1 210
Муниека - по-добре да идем на училище все пак. Пък и там няма кой да ни гледа как ще си рисуваме коремите.

# 272
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Да ви се оплача, тестът на Съливън, който ми правиха е положителен и сега ще ходя след седмица за някакви специфични изследвания в болницата в която ще раждам, а не както досега в кварталната клиника. Как можах да си помисля, че всичко ще ми е наред като се знам какъв карък съм Sad
На вас правиха ли ви тези изследвания или само тук ги правят защото имайте предвид, че аз нямам никакви явни симптоми, а ей на съм имала висока захар... сега ще търся да чета за тоя диабет та хептен да се ошашкам.

# 273
  • София
  • Мнения: 2 849
Валка, въобще нямам представа за какво говориш! newsm78 Тук следат кръвната захар при обикновено изследване на кръвта, но аз лично не съм чувала за тест на Съливан. В какво се състои?

# 274
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Ами те на Дари й го правиха също по препоръка на доктора заради голямото й количество води. Първо ти дават да пие глюкоза и след час пак ти взимат проба. На мен първия път от пръста само ми взимаха, а втория венозно, но и двата пъти беше завишена захарта. Пише някаква стойност 149  че ми е, не е като стандартните стойности май.

# 275
  • Мнения: 1 210
Вале, ти изби рибата с тази кръвна захар. Венчо да ти каже колко е високо това (при норма макс. 6).

Стискам палци да се нормализират скоро нещата.

# 276
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Ама и аз тва се дзверя, чета за стойности 4,5,6, ама на мойто пише макс. стойност ли е що ли 140, а
аз имам 149 така, че каквото и да е си е завишено. Абе като четох за гестационния диабет ми се струва, че не е нещо много страшно и обикновенно налагат диета само, та дано и аз мина само с това макар, че хич нямам воля за диети Rolling Eyes

# 277
  • Мнения: 219
Валка надявам се, че ще отмине бързо това и няма да има някакви последствия. Колкото до изследвания, за цялата ми бременност до сега точно 1 път са ми правили пълни изследвания на кръвта и урината. Нито веднъж не са ми мерили кг, а само коремчето, и са ме гледали 3 пъти на видеозон (всъщност точно толкова съм ходила и на консултации, или 4  newsm78, абе там някъде, но не са повече). Имам куче и риби, имахме и котка, но никакви повече изследвания не съм си правила. Даже първите 2м от бременността, пиех какви ли не хапчета за стомах (мислех, че имам проблем със стомаха, а то съм била бременна), но тях личната лекарка ми беше изписала (чу че имам повишена перисталтика на червата). Та...абе май колкото по-малко знаем и четем, по-добре Simple Smile
А контракции имам си по цял ден, а снощи даже ме болеше гръбначния стълб и коремчето като лежах на ляво, не знам защо така. Дано тая вечер всичко е ок  Praynig

# 278
  • Мнения: 219
Абе къде се загуби Стела Мария  newsm78 ? Някой да има новини от нея?

# 279
  • Мнения: 469
Здравейте и от мен!   bouquet

И аз вчера си изкарах страхотно на срещата, много разведряващо ми подейства! Дано да си организираме и други по-честичко!

Валка, дано не е нещо сериозно и се раминеш само с диета! И аз не съм го чувала този тест.

Между другото, някоя от вас ходи ли на тези лекции на списание Девет Месеца във вторниците? Аз все се каня да отида на някоя но  започват в 9.30 и трябва да изляза точно в най-голямото задръстване в Младост, та това засега ме спира.

# 280
  • Мнения: 534
Валко, сигурно е някакъв вид гестационен диабет, който после изчезва...не се тревожи излишно, щото и това помага за покачване на захарта...прави всички изследвания и ще се види...
Цвети, аз съм сигурна че ти си пила голяма бира, за да наваксаш и заради липсващите Grinning, а другите сигурно са пили по две малки Wink...няма лошо, щом сте си изкарали добре, това е най-чудесно...
днес си докарахме мебелите и сега мъж ми почва да сглобява част от тях...

# 281
  • Мнения: 42
Момичета и аз много не съм съгласна да има мъже на срещите ни. Предпочитам женски компании. Simple Smile
А това за коремчетата ми звучи много готино  Simple Smile за рисуването де  Simple Smile като ги гледам в списание 9-месеца са ми много сладки.  Simple Smile
А иначе при мен колегите много са навити да рисуват  Simple Smile

Клер има ли сайт в тези колички на Маг Ингланд

# 282
  • Мнения: 219
Здравейте и от мен,радвам се че готино сте си изкарали а снимките  на толкова мами с коремчета са много сладки.
Валка стискам палци за теб и аз да не е сериозно.
Аз съм се притеснила за килата..като забременях бях 45 а сега съм 57 #Crazy Sad Sad
Надявам се да успея отново да гфи сваля и да не ми окаже влияние,че  е втора бременност.
С първото бях 65 точно преди да вляза да раждам Twisted Evil Twisted Evilно за 7-8 месеца ги свалих до 43
Изследвания и аз по-задълбочени кръвни не съм правила,и ние имаме куп животни-2 кучета,2 котки и  6 хамстера. Embarassed
Иначе вчера бях при моята лекарка във Вита на преглед и бебчо е вече 1.450 някъде. Hug

# 283
  • София
  • Мнения: 2 849
Maginty, със сигурност ги има в Штъркел. Отдолу съм ти пуснала два  линка, за да видиш количките. Моята е като първата, но с надуваеми единични колела - даже е абсолютно същата на цвят. Голям късмет извадих с нея, защото рядко се намират толкова красиви, ярки, пъстри разцветки на колички. Всъщност на цвят е като първата, но май моделът е втория, защото има отделно порт-бебе.


http://www.lz-sport.com/babydetail.php?babyid=18&aa553fe473b … 83e18ba4a54f651d2

http://www.lz-sport.com/babydetail.php?babyid=19&aa553fe473b … 83e18ba4a54f651d2

# 284
  • Мнения: 469
Maginty, количките на Mag England ги има на сайта на магазин Штъркел, мисля че и само там ги продават: http://www.shtarkel.com/

Общи условия

Активация на акаунт