Двегодишните СЕПТЕМВРИЙЧЕТА ще са щури купонджийчета

  • 12 816
  • 297
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 5 393
Пипсън- относно мястото- готина ли беше на Лейдито кръчмата.Чух добри отзиви, но на удобно място ли е?

# 271
  • Мнения: 817
Септемрийските деца -радват се на есента!Да се отчета и аз с едно предложене Laughing
Аз си мислих нещо за Яфата евнтулно ,тази в центъра дето е............... или имаш едно мистър пица или нещо такова там в една пряка на Раковски.............
Пип ,сетих се да те питам ,ти къде изчезна по едно време Thinking

# 272
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Пипи Хич няма да мога Confused
Яни все още не позволява друг да го гледа Sad
Нищо друг път - сега идват студовете и идва ракиеното време Laughing.Нама пързалки, разходки, люлки, пясъци  от зори до мрак Laughing

mam4e_mia Не е ли малко дебелшко там?Кума ми там е шеф...
Все пак ние ядем и пием достичко Mr. Green

# 273
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
 СЕПТЕМВРИйчето на две е вече, майка му на по ракийца, две спокойно седна вече!
Шегичка  smile3532 smile3532 smile3532

# 274
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
haaaaa аз съм за заглавието на съни ха хаааааааааа
мухаха.... много добре представя нашата дружина  Joy hahaha Joy Hug
marcheto - избягахме и ние временно де, и се сродихме с марис  Wink.....вьобще голяма работа излезе форума, а ти определено ми липсваше  Hug

# 275
  • Мнения: 817
Съни за Яфата ли говориш ,в Мистър Пица е доста сносно като цени.
Аз съм без претенции.Вие уредете масата и чашката и съм там Laughing
Иначе да кажа ,че съм на Съни за заглавието ,направо ще утрепаме отчетните с тази тема Joy

# 276
  • Мнения: 3 595
Честит Рожден Ден на venistefani и Евичка  Hug Да сте живи и здрави, много обич и топлина в семействата ви! Децата да ви слушат и мъжете също!

Всички снимки са прекрасни, за мамите и дечурлигата нямам думи! Лулу няма такива снимки искам и аз да мога Embarassed
коте дани добре дошла  Hug
Марче позабременихме се отново, роди ни се син Боян. Моето по-малко слънчице.  Blush

Последна редакция: вт, 09 окт 2007, 23:47 от Ivy

# 277
  • Мнения: 47
Честит рожден ден на празнуващите Hug  bouquet
От близо четири месеца не съм ви посещавала и не можете да си представите колко ми липсвахте Heart Eyes
Най-после се завърнахме от странство (у дома си е най-добре) Mr. Greenимам много да разказвам и да показвам Heart Eyesно първо да влеза в час  CrazyМалко объркано пиша, това ще да е от вълнение.
Ели да ти е живо и здраво бебчето Heart Eyes Hug  bouquet
Аз ще съм горда баба на момиченце Mr. Green
Гутен ахт  Crazy

# 278
  • Мнения: 47
Иве съжалявам, Ели беше щерката

# 279
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
magda
Еееееееееех Добре си си дошла
Толкова питах за теб и малко се тревожех.
Радвам се да те чуя да звучиш така ведро!

# 280
  • Мнения: 3 595
Маги здравей  Hug Ей ако знаеш колко се чудех какво става с вас и с дъщеря ти  Heart Eyes Хайде чакаме включване, за кога беше термина  newsm78 Трябва да е скоро нали?

Детски закони за собственост:
1. Ако го харесвам, то е мое
2. Ако е в моите ръце, то е мое
3. Ако мога да ти го взема, то е мое
4. Ако допреди малко съм го имал, то е мое
5. Ако то е мое, то никога не може да стане твое.
6. Ако строя нещо, то всички части са мои.
7. Ако изглежда като мое, значи е мое.
8. Ако си мисля, че е мое, значи е мое.
9. Ако то е твое и аз го открадна, значи е мое.

# 281
  • Мнения: 919
Такааа...
Първо да честитим на рожденничките venistefani и Евичка    С пожелания за мнооого здраве и семеен уют!
За срещата гласувах за първата дата, че до следващата от'де да знам кИде ще се юрнем.Сега в петък заминаваме за двудневно пътешествие до Стара планина - първо ще спим в Карлово после, в Априлци. Още се чудя с Они или без. Ще видя, че тя май нещо се разболява...Сутринта е повръщала, после Т, сега пак...Докторът я прегледа и каза, че не е зъби - имаме си 20 Mr. Green, но явно ще да е вирус с повръщане. Дано не е тежко Praynig
Пипи "Добро" е много приятно заведение, има големи маси, място за паркиране, но имам притеснение, че мацките от центъра, ще им е далечко...знам ли..иначе на мен ми е супер Peace
s_sunny а имаш ли баба, на която да се опиташ да оставиш Яни? Ако пък не можеш, ще се организираме да е в "Добро" и ще дойдеш с него. Повярвай ми той ще се забавлява много. И ти също Mr. Green А и всички майки, които няма на кой да оставят децата, просто ще ги вземат с тях. Таксата е за първия час май 4 лв, за следващ по 3лв или нещо такова.
marcheto ти започна ли работа или си гледаш бонбона в къщи?И къде се загуби, с какво запълваше време? Пускай снимки "преди" и "сега" да видим какво направи с косата си Mr. Green
Отивам да гушкам малкото бебе, че все иска да е гушната
Целувки

# 282
  • Мнения: 47
 HugНевероятни сте момичета Hugако имах нет там за радост на мъжо сигурно щях да искарам още някой друг месец Stop
Термина е на 15.12.07 - но преди седмица ходила на ЖК и и казали, че бебето ще се роди около 30.11.07 newsm78 мисля че с точност не може да се каже newsm78 па знам ли?
За радост септемврийският отбор се умножава Heart EyesЧестито и на Пипиоле много да ви радват мъничетата  bouquet

# 283
  • Мнения: 3 595
Наистина не останало  Hug
Пипиоле ли? Честито? Какво съм изтървала  Embarassed

# 284
  • Мнения: 823
Пипиоле ли? Честито? Какво съм изтървала  Embarassed

И аз тъкмо чета назад темата да видя къде съм пропуснала  Thinking  Embarassed

Магде, добре дошла пак!  Hug

Снимките от общия РД са чуднииии! Hug Hug

Рукси, просто си невероятна! Така весело ми стана като те видях с костюм на пчеличка  Hug Hug Heart Eyes И тортата за децата е приказна!   bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: ср, 10 окт 2007, 00:58 от Пепа

Общи условия

Активация на акаунт