фирма за климатици във варна?

  • 21 484
  • 63
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 38
Здравейте,
нашите климатици са от фирма Деймос Корект- варна. Мострената зала се намира до Мебелната палата-в Бизнес център Лъки. Продават Дайкин, Мицубиши Хеви Индъстрис и от евтините Мидеа и Чиго. Имат много екипи и монтажът става на следващия ден. Това е страхотно. Имат си и сервизни техници, и профилактики правят. Климатикът на нашите е Чиго 9- струва 520лв и 180 лв монтаж. За цената си е перфектен, охлажда за минути. Иначе за Дайкин и Мицубиши съм чувала само добри неща-цените започват от хилядарка, но си заслужава-като си видиш сметката за тока.
Доколкото аз съм запозната-3 са големите фирми дистрибутори на климатична техника във Варна- ММС, Деймос Корект и Ефендулов. Всички останали като Клима ингруп,Сервиз клима, КлимаВента, Гранд клима и т.н. купуват от тях-т.е. не предлагат по-добри цени, нито по-качествена поддръжка.

# 46
Здравей, не знам колко са големите фирми, не съм се интересувала, но според мен не от това колко голяма е фирмата зависи качеството на климатиците. За Чиго не знам нищо - нито хубаво, нито лошо. Колко години е гаранцията? Много са евтини. Дано да са добри

# 47
  • Мнения: 18
Аз съм с климатици от ММC и съм доволна от обслужването. Имаше отстъпка  за втори климатик.  Все пак досега не се е налагало да използвам сервизите им.

# 48
  • Варна
  • Мнения: 38
Гаранцията на Чиго е 2 години.
Да, вярно е, че от фирмата не зависи качеството на климатика. Но колкото по-голяма е фирмата, толкова марката на климатиците може да се смята за проверена и стабилна. Защо ММС продава само Дайкин, а не и Кагоон или друг китайски климатик? Защо в Деймос Корект продават Само Дайкин и Мицубиши и още 2 марки, а не 10 например? Защото са фирми с богат над 10годишен опит и са установили, че Панасоник има проблеми и дава дефекти и затова не го продават-само например.

# 49
  • Мнения: 637
Големите фирми във Варна са  : Биоклима, продават Mitsubishi Heavy; Деймос корект, Атаро клима с Дайкин; ММС-също; Еко комфорт ; Ефендулов, представителят на Панасоник;  Клима Ком- Mitsubishi Elektric и Термо-клима със сайт:
http://www.termo-klima.com/bul/marka.php?maker_id=33


P.S. Може и да пропускам някои, но за това се сещам. Има и много отделно работещи монтажници и съвсем малки фирмички, но там предполагам рискът е голям за гаранцията.

# 50
  • Варна
  • Мнения: 38
Права си. newsm78 Пропуснала съм няколко...........

# 51
  • Мнения: 122
за мен фирмата за климатици е термо-клима много добър сервиз и много бързо идват за ремонт

# 52
  • Мнения: 47
Еко комфорт -супер любезни докато си купим климатика ,а след това като идваха да го монтират пълно безхаберие . Слава -богу не сме имали технически проблеми ,че да се налага повторно да ги търсим.

# 53
  • Мнения: 2 803
Нямам много наблюдения, но от ОХ Миро си купихме и бяха много любезни./до Руското у-ще/

# 54
  • Мнения: 4 187
Нашият е от Вулкан 2002. Преди това обиколих всички до тук изброени, но това което исках, или по -точно щеше да ми свърши работа , го предлагаха само там.

# 55
  • Мнения: 122
Нашият е от Вулкан 2002. Преди това обиколих всички до тук изброени, но това което исках, или по -точно щеше да ми свърши работа , го предлагаха само там.
    tova pak vaob6te ne sam go 4uvala

# 56
Аз съм много доволна от фирма Климавент(www.climavent.eu) .Бях си купила от тях климатик Мидеа преди около година, не съм имала проблеми с климатика. Направи ми впечатление, че си разбират от работата, бяха много внимателни и отговориха на всичките ми въпроси (а аз имах доста Simple Smile). В офиса доколкото знам също те отговорят за климатиците (инвенторни Haier).

# 57
  • Мнения: 122
тозииии haer ми писна с него само проблеми а пък тая фирма климавент нищо не съм я чувала. Пълна мъгла. Има много по голими и известни фирми ще се доверя на такива. Wink Wink Wink

# 58
  • Мнения: 4 187
maria132, доверявай се на когото прецениш. Не разбрах само , това че ти не си чувала за гореспоменатите фирми, трябва да ни притесни ли ?

# 59
мариа123: Смятам, че точно това е целта на темата, всеки да сподели своите впечатления от различни фирми. Да научим нещо ново. Ако не си чувала за Климавент, еми ето вече си.

А Хайер, в момента си ми грее точно срещу мен на работа и се чувствам доста добре Simple Smile Но нали знаеш, че климатикът трябва да се поддържа? Почистване на филтри например. Може проблемите от там да идват.

Общи условия

Активация на акаунт