Мъжете са от Марс

  • 5 378
  • 125
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 677
А защо се вдига, тогава, тоя капак?
Ако ти чистиш вецето, можеш да не го вдигаш, споко.

Не разбирам...Вецето не е ли с автоматично казанче у вас?!

# 16
  • Мнения: 494
 Задълбавах по тоя въпрос най-редовно и ето какво аз съм установила:За да ме разбере какво искам да му кажа и да ме "чуе", на моя мъж трябва му се каже точно,ясно и пределно конкретно, в подходящ момент.Да му събирам "от девет бари води" не води доникъде,освен до въпросът:"Добре сега,аз какво трябва да направя и какво ,точно, не е наред сега?"
Затова ако ме е ядосал с нещо,не му се цупя,а директно казвам-днес ти направи това или онова,каза това или онова и с това ме обиди или там,каквото е направил.Всичко директно!Да няма после вайкане,че той не ме разбирал,нямал нужната чувствителност или нещо такова...Ами,те мъжете, наистина нямат нашата,женска чувствителност,както ние нямаме тяхната.Те са от Марс,ние пък от Венера.Не мислете,че и на тях им е лесно Laughing.Затова е излишно да се ядосваме от това.Като искаме някой да ни "разбере" по начина,който ще ни удовлетвори напълно,тогава да се оплакваме на приятелка или на психоаналитика си.И да знаем,че само много добър психоаналитик-мъж,би ни разбрал нас...ама що квалификации за тая работа трябват... Wink.
 Има и друг вариант-обръщаме резбата и нямаме грижи-поне за разбирането...Тогава други неща ще ни глождят,сигурна съм...,ама какво да правиш...жени!Няма угодия и туй-то! Laughing
 Колкото до капака на тоалетната чиния...въпрос на договорка,кво има да му обяснявам.Аз казвам:"Ти ще сваляш капака,аз няма да мърморя,че пушиш в колата",(примерно) и толкова... Peace

# 17
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Около.

# 18
  • Мнения: 2 792
"Войната за капака на тоалетната чиния", мамка им. Crossing Arms Какво толкова сложно има в думите "Пусни капака!"? Ако не трябваше да се пуска, нямаше да го има! Ааааааа  Banghead
Грешна ти е стратегията, мотивирай го да пикае точно.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 457
Даа, позната тема. И на мен ми подариха "Войната за капака на тоалетната чиния". Не можах да я дочета  Embarassed  Confused А уж много обичам книгите...

# 20
  • Мнения: 4 733
 Не разбирам, след като им е толкова непосилно да вдигат и пускат капака, защо просто не чишкат седнали?! Тони,  отговори моля те Crossing Arms

# 21
  • Мнения: 2 792
Не разбирам, след като им е толкова непосилно да вдигат и пускат капака, защо просто не чишкат седнали?! Тони,  отговори моля те Crossing Arms
Пусни тема, пусни тема любопитно ми е какво заглавие ще и сложиш.

# 22
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Хах, Касиди, това не е мъжкарско Laughing
Колкото до мотивацията, Кифле, сподели опит - ти как мотивира твоя?

# 23
  • Мнения: 677
Не разбирам, след като им е толкова непосилно да вдигат и пускат капака, защо просто не чишкат седнали?! Тони,  отговори моля те Crossing Arms

Чишка се седнал. Аз пикая.

# 24
  • Мнения: 4 733
Е,какво значи че не е мъжкарско? Те така или иначе публика в тоалетната нямат, едва ли е проблем да си понатиснат подробностите в правилната посока и да седнат. Нито ще има пръски, нито " вдигни/пусни капака " Crossing Arms

Е, де....Нямаше нужда да ни караш да си представяме образно струята. Много пък си натуралистичен.

# 25
  • София
  • Мнения: 18 679
Моят е от Плевен, ама пак не разбира Mr. Green
Сериозно - според мен всичко разбират, но се правят, щото им изнася. А защо им изнася да ни вбесяват - така и не успях да разбера ooooh!
Наскоро един колега гордо обясняваше на друг неженен колега, как е отучил жена си да го кара да прави каквото и да било. Тя го помоли да изглади - той си остави ръцете по всичките й ризи. Та го помоли да измие пода - той остави след себе си мръсни следи от джапанки по всички плочки. Хайде да изкъпе детето - той го направи така, че детето повече никога не иска да се къпе с него. Е те това е тактиката на полуидиота, стараещ се да се превърне в пълен Twisted Evil
Същото е с разбирането. Що да се пъна, като ке ми мине Rolling Eyes В случая - ке й мине на жена ми Wink

# 26
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Грешна ти е стратегията, мотивирай го да пикае точно.
Не се ебавай. Не съм казала, че ми пикаят наоколо, а че не пускат капака после.

# 27
  • Мнения: 4 733
А ти в крайна сметка номера с прозрачното фолио пробва ли го Thinking?

# 28
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
А ти в крайна сметка номера с прозрачното фолио пробва ли го Thinking?
Shocked това не съм била аз, но кажи, ще пробвам, ако ми хареса.

# 29
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ето , Кас, Тони е отговорил. "Аз пикая" може да го каже само мъж. И си предстявяш позата, бъркането в дюкяна и струята. Това не може да се върши седнал. Тц.

Общи условия

Активация на акаунт