Звездни компромати - 15 част!!!

  • 50 162
  • 471
  •   1
Отговори
# 60
# 61
  • Мнения: 389
Жената е на 73 години, вие какво очаквате? Имайте малко милост, все пак  ooooh!

# 62
  • Мнения: 1 715
Жената е на 73 години, вие какво очаквате? Имайте малко милост, все пак  ooooh!
Обаче пък евала естествена е отвсякъде,а не като Шер тя също мисля,че наближава седемдесетте

# 63
  • Варна
  • Мнения: 672



 Кийра Найтли -"боса по асфалта"

# 64
  • Мнения: 17 546
Жената е на 73 години, вие какво очаквате? Имайте малко милост, все пак  ooooh!
Е, тази не е на 73, на 72 е, но няма място за сравнение! Толкова красива жена беше Бриджит Бардо, Как допусна да се превърне в такова чудовище!?

Обаче пък евала естествена е отвсякъде...
Толкова естествена, че чак страшна! Mr. Green Ти като станеш на 73 щастлива ли ще си да си толкова естествена? Просто се е оставила на времето да я съсипе! Една жена може да изглежда така само, ако няма за какво да живее (ако изключим мечките Mr. Green ). Недопустимо е толкова известна личност, идол на няколко поколения, да се занемари до степен, в която е придобила вид на клошарка. В никой случай не говоря за варианта с пластиките на Шер, от която е останало по-малко от това, което са изрязали от нея сигурно.

# 65
  • Мнения: 516
Кристал, София Лорен има доста пластични операции. Бардо винаги е държала на естествеността. Жената си е намерила друга кауза. Някъде беше казала, че мрази периода, когато е била секс символ.

# 66
  • Мнения: 17 546
Кристал, София Лорен има доста пластични операции. Бардо винаги е държала на естествеността. Жената си е намерила друга кауза. Някъде беше казала, че мрази периода, когато е била секс символ.
Е, ако в чест на омразата си към този период е решила да ни накаже с днешния си вид, няма да коментирам избора и. Peace

# 67
  • Мнения: 1 668
Олееe, чак жал ми стана Sad старостта няма милост, ужас ooooh! ooooh! ooooh!

# 68
  • Мнения: 516
Кристал, София Лорен има доста пластични операции. Бардо винаги е държала на естествеността. Жената си е намерила друга кауза. Някъде беше казала, че мрази периода, когато е била секс символ.
Е, ако в чест на омразата си към този период е решила да ни накаже с днешния си вид, няма да коментирам избора и. Peace
Момиче, внимавай, какво говориш. Възрастта не е порок. Дай боже и ние да доживеем нейните години. Идва момент в живота , когато външността не е приоритет. Ако е обратното, става наистина жалко.

# 69
  • Мнения: 17 546
Момиче, внимавай, какво говориш. Възрастта не е порок. Дай боже и ние да доживеем нейните години. Идва момент в живота , когато външността не е приоритет. Ако е обратното, става наистина жалко.
Shocked Това като заплаха ли да го приемам!? "Възрастта не е порок" е нещо, което никога не съм оспорвала и често казвам. Порок е немарливостта и безразличието към собствената ти личност! А тя просто има занемарен вид (коса, лице, облекло...) и това не може никой да го оспори!  Пък и да ти кажа, ей такива отрицателни емоции, водят до придобиването на вида на Бардо, така че не е в твоя полза!

# 70
  • Мнения: 2 673
Момиче, внимавай, какво говориш. Възрастта не е порок. Дай боже и ние да доживеем нейните години. Идва момент в живота , когато външността не е приоритет. Ако е обратното, става наистина жалко.
Shocked Това като заплаха ли да го приемам!? "Възрастта не е порок" е нещо, което никога не съм оспорвала и често казвам. Порок е немарливостта и безразличието към собствената ти личност! А тя просто има занемарен вид (коса, лице, облекло...) и това не може никой да го оспори!  Пък и да ти кажа, ей такива отрицателни емоции, водят до придобиването на вида на Бардо, така че не е в твоя полза!

Абсолютно подкрепям Кристал, баба ми - Бог да я прости, беше селска жена, но доста добре поддържана. Бардо е бетер мечище, мойте извинения...Барем една боя да сложи, "Арома" макар.. Money

# 71
  • Мнения: 516
Добре, предавам се.
как беше- ССФ е перфектна във всяко едно отношение. Mr. Green

# 72
  • Мнения: 17 546
Добре, предавам се.
как беше- ССФ е перфектна във всяко едно отношение. Mr. Green
Божееее, нЕма да се разберем! Сега на бялото черно не можеш да кажеш! Остави това, че жената е на години. Вида и е занемарен! Не ща да се предаваш, щото не ти се спори, а просто не отричай очевидното!  bouquet

ПП: И съм далеч от мисълта, че съм перфектна по принцип, камо ли във всяко едно отношение! Опазил ме Бог!

# 73
# 74
  • Мнения: 139
Мен само гушата и ме плаши  Shocked

Общи условия

Активация на акаунт