Използвате ли ролки за коса?

  • 6 312
  • 67
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 672
Не  Naughty
Правя всякакви опити постоянно да ми е права косата.

# 31
  • София
  • Мнения: 76
Аз съм с много къдрава коса - като овца съм в главата. От време на време (веднъж на 3 месеца, примерно) ползвам ролки с по-голямо фи, за да си поукротя косата. Ползвам от тези лепещите се, преди година последно си купих от магазина "Двата щъркела" на Пиротска едни немски - около 4 лв. с едни дупки, а лепещата се повърхност е по-малка - само по краищата.

# 32
  • Мнения: 794
Има много видове тук:

http://www.nextag.com/hair-rollers/search-html

Обаче такова разнообразие не съм срещала тук в БГ..

# 33
  • София
  • Мнения: 650
Аз преди много ползвах ролки за коса - всякакви - термо, обикновени, дунапренени, самозалепващи, гумени - добре, че дойде модата на клечесто-правата коса Wink
Като си я оставя натурална ( имам предвид - права като метла и на клечки) всички ме питат как си я правя така Wink
Иначе, аз разбира се по се харесвам с бухнала и чуплива коса- ама то така е - кой каквото си няма ...

# 34
  • Мнения: 401
даже в момента съм с ролки-от тези за обем Simple Smile

# 35
  • Мнения: 2 199
Не ползвам  Rolling Eyes не ми и харесва без това косата ми е силно чуплива
и след като се изкъпя се накъдря доста изправям я докато е влажна но не с преса а с гребен Flutter
иначе има въпроси от рода на: "Много ти е красива косата какво си и правила?" и отговора ми е "Къпах се "  Crazy

# 36
# 37
  • Мнения: 794
Добре де  как ги закрепвате тези с залепването? ..

Само при  мен ли не става  Confused

# 38
  • София
  • Мнения: 1 176
Това с парцалчето / kiticat  по-горе го спомена/ аз го правя с хартийки. Пробвала съм на сестра ми, която има по-скоро права коса. Получи се добре мисля.
Иначе ролки, ако имах  Crazy щях да ползвам, ще си купувам, дадам.

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Да, понякога се сещам и се навивам на дунапренени ролки.
Един път съм пробвала с тези, които се варят, добре стои косата, но е голяма играчка и ти пари.

# 40
  • Мнения: 35 968
не, макар да си купувах няколко пъти
после ги харизвах на желаещи приятелки Simple Smile

# 41
  • Мнения: 254
Да и съм страшно доволна, аз съм с много дълга чуплива коса и ползвам ролки от тези - вътре тел, отгоре е нещто меко, усуква се косата по тях а после самите те се усукват за да се закрепят. Издържа около 2 дни. За сватбата ме правиха също с такива и много се харесах. Дали се третира косата- да, ако искам да ми стои леко като мокра, преди да се навия си слагам или пяна или бира, а след като махна ролките , минавам кичурите с вакса (за коса Simple Smile). Ако нямам врем пръскам с лак.

Мисля че вида ролки заиси и от косата и от прическата.

# 42
  • София
  • Мнения: 4 588
Да, ползвам най-често от тези дългите...
А какви са тези залепващи ролки за обем? Rolling Eyes

# 43
  • Мнения: 4 175
Това с парцалчето / kiticat  по-горе го спомена/ аз го правя с хартийки. Пробвала съм на сестра ми, която има по-скоро права коса. Получи се добре мисля.
Иначе ролки, ако имах  Crazy щях да ползвам, ще си купувам, дадам.
И аз веднъж съм го пробвала това с хартийките,но се скъсаха и нищо не стана.

# 44
  • Мнения: 1 092
Не използвам Naughty.Купих преди време от лепящите за обем , но не се харесах и съм ги захвърлила в шкафа с "ненужните покупки" Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт