Той забравя ли за годишнината от вашата сватба?

  • 2 549
  • 53
  •   1
Отговори
  • Мнения: 43
 newsm38 Много ме натъжава факта, че съпруга ми редовно забравя нашите годишнини.
Случвало ли се е и на вас?

# 1
  • Мнения: 2 427
Не,ама аз редовно! Mr. Green

# 2
  • София
  • Мнения: 1 951
Не,никога досега не е забравял!Дано и занапред да е така!!!!!

# 3
  • Мнения: 4 451
Забравя, да. Confused Преди това за мен беше едва ли не трагедия. Сега гледам малко по-философски на нещата. Много по-важно е това, че е невероятен съпруг, баща и човек.

# 4
  • Мнения: 183
На 5-та годишнина забрави, но.........и аз забравих Embarassed
Вечерта седя с родителите си на кафе и стана въпрос за тяхната годишнина - та по този повод се сетих, че точно този ден и ние имаме годишнина. Обадих се веднага на половинката  /към 19,30 ч./ и му казвам - Честита годишнина! А той - Честита ни годишнина! Кажи ми, моля те, че не си се сетила още от сутринта, а да чакаш да видиш дали аз ще се сетя  newsm17 Flushed
Така зададения въпрос  ме провокира да отговоря с "Да"smile3506, но понеже съм добра душица smile3521 си признах, че и аз не съм се сетила..................... newsm11

# 5
  • София
  • Мнения: 1 951
Много ме ядоса на миналата ни годишнина,като искаше да покани негови приятели на гости.Лелле ,като тропнах с крак.и стана моето.

# 6
  • София
  • Мнения: 7 097
Той не, но аз - да...
Мъжете по принцип не държат на дати и поводи, тъй че не го приемай толкова навътре. В смисъл, не че не им пука, просто са разсеяни в това отношение.

# 7
  • Мнения: 22 432
Хехе по едно време се случваше майка ми и баща ми да забравят за годишнината си. ))
Добре че баба ми се обаждаше от предишният ден и ги канеше на гости по случая. )) Че да отпразнуваме. )))

# 8
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
най-редовно! но пък спрях да се  сърдя! не мога да му сложа още един 4ип и за това!

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 5 641
О да беше само той. Предния път се сетихме за годишнината 6-7 дни след като вече беше минала.

# 10
  • Мнения: 4 651
Забравя, той рожденните дни на майка си и баща си не помни кога са Simple Smile. Така че просто напомням редовно.

# 11
  • на майната си
  • Мнения: 425
Забравя, той рожденните дни на майка си и баща си не помни кога са Simple Smile. Така че просто напомням редовно.
Peace  и нашия така

# 12
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Дати не помня!
С изключение на моята защото съм си набил егн-то в главата. За останалите трябва да ми се напомня.
А за годишнината и двамата бяхме забравили миналата година .....

# 13
  • Мнения: 2 161
Забравя,естествено.И аз забравям.Веднъж се чухме точно на годишнината от сватбата,обаче и двамата нищо не си казахме по този случай.След това ми позвъни майка му и ми честити.На следващото ни чуване по телефона,аз с обиден тон му казах:Как можа да не ми честитиш годишнината?Ясно ми е колко си мислиш за мен.А той виновно започна да ми се извинява,накрая се светна,че всъщност и аз толкова я помня.

# 14
  • Мнения: 2 700
Не. Вчера имахме годишнина и ме събуди с букет цветя, който беше купил и скрил от предната вечер.

# 15
  • Мнения: 166
Ами хайде да почерпя за хубавата темичка! Днес имаме годишнина - 13 години, откакто сме заедно. И отчайващото е, че след поне две напомняния, пак беше забравил. Laughing Лошото е, че на мен в тия дни  въобще не ми се философства и никак не ми помогнаха убежденията му, че е по-важно всеки ден да ми е празник. Очаквания, няма как....  На всичкото отгоре майка ми и баща ми също днес празнуват 35 годишнина от брака си! И сега - кой по-напред! ooooh!

# 16
  • Мнения: 141
ние не сме склю4вали брак,но вси4ки останали важни дати ги помни-даже детайлно

# 17
  • Мнения: 773
Аз пък се обидих, когато забрави за годишнината ни.  Crossing Arms Има да запомни всичко на всичко две-три дати. Е гате, да не би да получавам през останалото време от годината цветя и подаръци, че и на този ден да забрави да ми купи.  Crossing Arms

# 18
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Не забравя, защото не сме женени, но и като цяло не си дава зор да помни дати. Аз също, впрочем. Нали за това имам в телефона си напомнящи аларми?!

# 19
  • Мнения: 145
Не само той,но и аз винаги забравям.Или някой се обажда да честити и ни подсеща,или след 2-3 дена се сещаме.Изобщо не ни пречи да го отпразнуваме, не се сърдим един на друг, а и винаги получавам подаръци.

# 20
  • Мнения: 296
Не забравя ! И за подаръци не забравя - тази година ми подари 2 статуетки. Едната  на мъж, който се е хванал с две ръце за главата в няк'во диво отчаяние, другата на жена, полулегнала, с кръстосани крака, очевидно доволна от живота....И ми пожела ей така, кат' нея да я карам /за първата статуетка нищо не спомена/.... Mr. Green

# 21
  • Мнения: 390
Тази година и двамата забравихме. Ама, голяма работа, като се сетихме си я отпразнувахме добре. Grinning

# 22
  • Мнения: 3 034
ами... за съжаление аз съм тази, която не помни дати  Embarassed моят мъж помни де що има дата за помнене и направо ми е неудобно, не само годишнини, ами и други празници не помня  Embarassed с голям зор помня неговия и на майка ми рождени дни, ама те са и с по две еднакви цифри  Mr. Green тъй че не им се сърдете, просто някои хора не могат да помнят дати  Peace

# 23
  • Русе, у дома
  • Мнения: 740
До сега не е забравял. Но пък има "календар със събития" в телефона си и те му пеят още на предния ден.
Но от както съм родила и за двама ни по-важната дата си остава Рождения ден на детето. Вече не обръщам внимание на тези неща. По-важното за мен е, че сме заедно.

# 24
  • Мнения: 1 172
Не е забравял. Не я е пропускал.

Аз обаче не винаги мога да напиша точната дата и година на сключване на брака ни  Embarassed Голяма излагация. Уж я знам, а дойде ли време да я пиша, почвам да се съмнявам така ли беше, или не точно така... Последно в една нотариална кантора писах в декларация кога съм сключвала брак и се обадих да сверим датата и годината  (особено годината, все я местя малко в бъдещето)Embarassed

# 25
  • Мнения: 975
Само рожденни дни помни и сватбата-нали му свърши тогава ергенлъка как нема да помни Grinning

# 26
  • Мнения: 34
ДА!!!Забрави я на 8-мата година.Чаках го цял ден да се сети и така и не дочаках-напомних му аз на вечерта защо имаме гости! Какво ще кажете!Супер ,а?Миналата не забрави защото постоянно му напомнаха-майка му!Тази година голямата ни дъщеря му честити празника,имахме 10 годишнина,а той и отговори:Какъв празник?10 години затвор! #2gunfireСладурче...

# 27
  • Мнения: 2 908
Забравя я-ама не го смятам за фатално.Но помним деня в който се срещнахме за пръв път-това е важното.Ако погледнеш в темата за миенето на чиниите какво съм писала Mr. Green-това за годишнината само си свиркам....

# 28
  • Мнения: 251
Забравя, да. Confused Преди това за мен беше едва ли не трагедия. Сега гледам малко по-философски на нещата. Много по-важно е това, че е невероятен съпруг, баща и човек.

И аз съм на същото мнение  Peace
С годините осъзнах, че има много по-важни неща от това!
А и знам, че не го прави нарочно, просто забравя  Joy

# 29
  • Варна
  • Мнения: 10 790
За негово щастие сватбата ни бе на 24 октомври, а РД на Вики - на 25 октомври. Лесно му е да не го забрави.  Mr. Green

# 30
  • Мнения: 3 537
Ми то и аз забравям, тази година пак стана така Crazy Здраве да е, голяма работа станало, като забравим и си празнуваме "на патерици" след това.

# 31
  • Мнения: 1 210
Той- никога. Не забравя и датата на запознанството ни.
Аз обаче за годината винаги се позамислям и често не я улучвам. И годишнина забравих веднъж- дваж. Но това направи изненадата още по- очарователна  Heart Eyes

# 32
  • Мнения: 127
Не !  NaughtyНе я забравяме и двамата , защото месец преди това организираме по4ивката , която сме решили 4е ще ни е подарък за всяка годишнина.Ние много ценим този повод и с нетърпение си 4акаме годишнините !

# 33
  • Инсбрук
  • Мнения: 591
Блазе ви с тия помнещи съпрузи!!! Grinning

# 34
  • Мнения: 2 353
  Добре, че и двамата сме разсеяни и не се сърдим, че вечно забравяме. Преди няколко дена един колега се вълнуваше от годишнината с половинката му, направо му завидях за ентусиазма!

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 4 576
Обикновено аз напомням..
Тази година реших да си замълча. И още не се е сетил, вече месец оттогава...

# 36
  • София
  • Мнения: 1 951
Нашата наближава с всеки отминал ден и час.С какво ли ще ме изненада тази година.За миналата получих автомобил.

# 37
  • Мнения: 43
Понеже годишнината от сватбата ни наближава смятам да му напомня cook

# 38
  • София
  • Мнения: 1 951
Ще му направя и торта.

# 39
  • Мнения: 147
       Ние имаме днес годишнина, втора. Simple Smile И първата и тази не ги забрави! Аз не бих се сърдила ако забрави, но си признавам, че ми стана приятно, когато днес ми честити! Grinning

# 40
  • София
  • Мнения: 7 242
Ми че то аз забравям, как да искам от него да помни. И двамата сме на принципа, че всеки ден трябва да ни е празник и можем да минем и без специални дати. Върхът беше, когато и двамата забравихме за РД-то му Embarassed

# 41
  • Мнения: 750
Ха е забравил....ха съм го забравила! Mr. Green

# 42
  • Мнения: 1 526
Предвидливо сме гравирили дата на халките  Mr. Green.
Миналата година обаче в стремежа си да не забрави, милото объркал10.11 с 11.10
и така получих подаръци два пъти  Laughing

# 43
  • Мнения: 1 919
Предвидливо сме гравирили дата на халките

# 44
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Досега не е забравял, но пък и ние сме женени от 4 години, а и датата ни е особена - на Никулден сме се женили...Обаче като знам как забравя всичко останало, очаквам един ден да се отнесе и за годишнината ...

# 45
  • Мнения: 151
Забравя, той рожденните дни на майка си и баща си не помни кога са Simple Smile. Така че просто напомням редовно.
И при нас е така, но не се сърдя.   Wink

# 46
  • Мнения: 118
След месец ще станат 14години от както сме женени и до този момент никога не е забравил датата на годишнината ни, дори винаги ми прави някакъв личен подарък. Същото се отнася и с рожденните дни моя и на децата. Laughing

# 47
  • Мнения: 1 006
Не,нито аз нито той,защото на тази дата мъжът ми има рожден ден и няма как да я забравим. Grinning

# 48
  • Мнения: 2 908
...С какво ли ще ме изненада тази година.За миналата получих автомобил.
Боже,аз ако някога получа автомобил,било то за който и да е празник,ще получа удар и ще умра на място.

# 49
  • Мнения: 22 887
Случвало се е ,разбира се.Когато Дани се роди се прибира една вечер и започва да тропа.Аз гневно го помолих да е по-тих,защото ще събуди детето...Той се сепна и ми каза:...Извинявай,забравих,че вече имаме дете... Crazy...Но познавайки мъжката психика ,не се учудвам,че не помнят имена и дати,не му се сърдя. Grinning

# 50
  • Мнения: 2 556
Моят забравя даже рожденния ми ден, какво остава за годишнини. Затова си купувам сама всички подаръци, което ме устройва идеално Simple Smile

# 51
  • софия
  • Мнения: 181
Аз чакам 8 години да я запомни..... Joy Joy Joy

# 52
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
По-принцип не забравя.Той помни доста добре,като слон,но тази година и двамата забравихме,че имаме годишнина,защото и двете ни деца бяха болни с висока Т,будувахме два дни на смени и хич не ни беше до спомени,кога ни е годишнината. Tired
След няколко дни,когато децата оздравяха,се сетихме и се почерпихме и четиримата подобаващо.

# 53
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 292
Забравя ами. Ама аз отдалеч започвам да припомням, да намеквам, че предстои някаква дата  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт