Коритаров си заминава. Ще ви липсва ли?

  • 4 033
  • 72
  •   1
Отговори
# 45
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Не ,няма да ми липсва,не ми е особено симпатичен.

# 46
  • Мнения: 4 841
Да, ще ми липсва. Той е единственият начетен, информиран и мислещ журналист в България. Писнало ми е от аматьори, затова уважавам единичните и изолирани случаи на професионализъм.
На всичкото отгоре има прекрасно чувство за хумор.

Подкрепям напълно  Peace Peace Peace

# 47
  • Мнения: 1 858
Рядко гледам сутрешния блок но когато  гледам искам да видя него и Лора. За мен Коритаров е интересен човек.

# 48
  • София
  • Мнения: 3 423
Определено го харесвам.

# 49
  • София
  • Мнения: 2 846
Де тоя късмет!

# 50
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Да, ще ми липсва. Той е единственият начетен, информиран и мислещ журналист в България. Писнало ми е от аматьори, затова уважавам единичните и изолирани случаи на професионализъм.
На всичкото отгоре има прекрасно чувство за хумор.

Подкрепям напълно  Peace Peace Peace
И аз така мисля!!! Peace Peace

# 51
  • София
  • Мнения: 11 723
Не го гледам и вероятно няма да ми липсва.

# 52
  • Мнения: 2 353
  Ще ми липсва.

# 53
  • Мнения: 2 792
 Защо да си заминава, от прочетеното не стигнах до този извод, при това от прочетената клюка, не е чак толкова елементарно, пък и той си има публика, все пак рейтинга определя.

# 54
  • Мнения: 7 837
Много внимание почна да се отделя на новините в този клюкарски сайт. Незаслужено за мен.

# 55
  • Варна
  • Мнения: 10 793
Не.
Рядко имам възможност да гледам сутрешния блок на Нова. Но това, което все пак виждам - не ми харесва особено.
Онзи ден ли беше в Пловдив на живо, поканил онзи негър Кофе Бабоне, чудиха се какви да ги плещят, простотии безкрай. Само заемат ценно телевизионно време.  Crossing Arms

# 56
  • Мнения: 2 673
ще ми липсва, и той и Лора..
С тях ВИНАГИ ми започва деня..и с чаша кафе..

# 57
  • Мнения: 1 925
Много ми харесва сутрешния блок на Нова и ще ми липсват и двамата, ако се махнат.  Гледах ги всяка сутрин преди работа. Peace

# 58
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
да, ще ми липсва, той е единствения журналист , задаващ неудобни въпроси дирекно, без предупреждение в ефир ...не знам за друг такъв

Да, по същата причина и на мен ще ми липсва.
Но не вярвам да го махнат. Надявам се, де.

# 59
  • Мнения: 6 619
Не го харесвам, тъй че няма да ми липсва.Чакам с нетърпение да се появи ново лице .

Общи условия

Активация на акаунт