Модната линия на Александра Раева?!?!?!

  • 16 887
  • 127
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 622
Още утре ще отскоча до там да разгледам  Wink

# 16
  • Мнения: 4 435


Тоя сайт май на е готов още,а?
Иначе съм съгласна че Александра е страхотна.

# 17
  • Мнения: 4 435
Само делови дрехи ли има?


Ти пък откъде ги измисли тия делови дрехи???? Thinking

# 18
Александра Раева главно е лице на фирмата, иначе е на братовчедка й.
от вестник Монитор:
На певицата с огнени коси на няколко пъти є се наложи да уточнява пред гостите, че всъщност тя е само лицето на [bбутика за  делови дрехи[/b], а зад всичко останало стои братовчедка є Малена. Това е петият поред магазин от веригата, като останалите четири са в Пловдив и Варна. Името “Аggata” избрали заради сантиментален спомен към една тяхна леля, издадоха предприемчивите дами.
http://www.monitor.bg/life/article?sid=&aid=134482&cid=60&eid=1175
От тук

# 19
  • Мнения: 4 435
Александра Раева главно е лице на фирмата, иначе е на братовчедка й.
от вестник Монитор:
На певицата с огнени коси на няколко пъти є се наложи да уточнява пред гостите, че всъщност тя е само лицето на [bбутика за  делови дрехи[/b], а зад всичко останало стои братовчедка є Малена. Това е петият поред магазин от веригата, като останалите четири са в Пловдив и Варна. Името “Аggata” избрали заради сантиментален спомен към една тяхна леля, издадоха предприемчивите дами.
http://www.monitor.bg/life/article?sid=&aid=134482&cid=60&eid=1175
От тук


Ok.просто сред моделите които аз съм виждала не са присъствали делови дрехи, а официални рокли и много сатенени поли,панталони,шалвари и т.н. и ежедневни екстравагантни дрешки,затова те попитах. Simple Smile

# 20
  • Мнения: 5 362
 Rolling Eyes
Какви са дрехите?Аз никъде не виждам колекция с дрехи на тези линкове.

# 21
  • Мнения: 96
Дрешките са наистина много сладки. Нещо различно от познатите боклуци, с които са заляти почти всички магазини. Мисля, че и цените са много достъпни. За качеството не мога да кажа, защото още не съм си обличала дрешките, които си купих миналата седмица.  Grinning Пожелавам им успех и да продължават в същият дух  Hug

# 22
  • Мнения: 1 432
mariela_mimi,бързо снимай и покажи ,4е никъде не съм видяла модели.Сайта още е в
ремонт  Grinning

# 23
  • София
  • Мнения: 5 289
Да снимай моляте дрехите,че и на мен ми е интересно за какво става въпрос. Simple Smile

# 24
  • Варна
  • Мнения: 4 295
И на мен много ми допада този магазин. Peace Винаги,когато вляза там си харесвам по нещичко. Simple Smile
И цените са достъпни. Wink

# 25
  • Варна
  • Мнения: 428
Някой да знае къде се намира във Варна този магазин?

# 26
  • Мнения: 4 435
Някой да знае къде се намира във Варна този магазин?



Ако прочетеш темата ще разбереш.

# 27
  • Мнения: 38
Не е така, миличка!  Simple Smile Алекс, не само че не е просто лице, но и има собствени дрешки, които ще се продават с марката ,,Aggata". Иначе двете предприемчиви дами си имат дизайнери, които работят за марката.
p.s. Спри да четеш ,,Монитор" щом като дават толкоз кофти информация!!!  Wink

# 28
  • Мнения: 38
Това беше адресирано към "maria lu". Не защото е лично, а защото това,което тя е написала тук ме изненада... Simple Smile

# 29
  • Мнения: 4 435
Не е така, миличка!  Simple Smile Алекс, не само че не е просто лице, но и има собствени дрешки, които ще се продават с марката ,,Aggata". Иначе двете предприемчиви дами си имат дизайнери, които работят за марката.
p.s. Спри да четеш ,,Монитор" щом като дават толкоз кофти информация!!!  Wink


И аз така го знам ама не ми се спореше с нея.Благодаря все пак че ти й разясни.

Общи условия

Активация на акаунт