За всички на 34г с проблемна кожа и продуктите за нея

  • 1 608
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 776
Precision (Аge Delay) на Chanel - миналата седмица видях че май имат нови продукти в тази серия и старите не ги намерих, но продуктите в белите кутии са просто супер, независимо че не са специализирани за тип кожа - никакво омазняване, прекрасен тен и повърхност на сутринта, за няколко дни наистина виждаш по-добре изглеждаща кожа

Ivo_Viktor тази серия на Шанел Age Delay за дами 30 + ли е или може да се използва и преди 30 години? Rolling Eyes newsm78

# 16
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
На каква цена са въпросните продукти на Шанел?

# 17
Купих нощния крем преди близо месец от летището в Прага. Струваше около 1200 Кс = около 40 - 45 евро, което е горе-долу на нивото на козметика Клиник, Есте Лаудер и пр, и по-ниска от някои други марки например. Цената на крема за очи също беше там някъде.

Но миналата седмица видях, че имат нови продукти от тази серия, а старите ги няма. Новите бяха на цени около 1500 Кс - около 50 -55 евро.

Може би и тук също могат да бъдат намерени - в ЦУМ сигурно, но за цени не мога да гадая. Като цяло ми е правило впечатление че в БГ някои неща са по-скъпи ...., но пък може в този случай да не е така.

# 18
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
това
http://es.clarins.com/main.cfm?prodID=861
 е страхотно, слага се като основа    след като се постви бръ4ките и порите по4ти не се забелязват, може да се ползва и самостоятелно.
Да уто4ня, това крем4е ене затваря порите и не изглажда  бръ4ките, просто ги прави незабележими за момента, след като се по4исти лицето си е съ6тото...
"ефектът му се дължи на пигмента софт фокус, които намалява интензивността на сенките, а от друга страна перлите от акация които се плъзгат по кожата и се пилнят с вода която се отделя от кожата, като по този на4ин опти4ески се намалява интензвността на бръ4ките и  големината на раз6ирените пори"
незнам дали го преведох много то4но newsm78, не съм наясно с българската терминология в козметиката... Embarassed
15 мл 25 евро

Последна редакция: пн, 08 окт 2007, 23:55 от sl

# 19
  • София
  • Мнения: 140
Сега видях в сайта на Ести, че има нов продукт на Идеалист Pore Minimiser - като цяло аз съм много доволна то Идеалист продуктите . Така, че може да видиш на сайта и да решиш дали това е за теб. Аз съм доста пристрастна към продуктите на клиник и есте - просто на мен ми действат страхотно
[img]

Общи условия

Активация на акаунт