Дудунчо и Дуденце

  • 6 489
  • 142
  •   1
Отговори
# 105
  • Варна
  • Мнения: 10 790


Има неква Писка Лиска. От Лондон писка.

Тя  е известна в Красива мама. Много е стилна даже. И с хубава фигура.  Wink

# 106
  • Мнения: 4 371


Има неква Писка Лиска. От Лондон писка.
Тя май пише от преди ти да започнеш.

# 107
  • Варна
  • Мнения: 10 790


Има неква Писка Лиска. От Лондон писка.
Тя май пише от преди ти да започнеш.

Аз първо това проверих, преди да се изказвам неподготвена.  Sunglasses

# 108
  • Пловдив
  • Мнения: 23 674
Обърквам се и аз. Често. И аз съм питала Dona откога са й плановете за второ (както се оказа, Дона имала такива планове. Еднакви по възраст и пол деца, че и кърмачки...как да не се обърка човек?!).
Мечопуховците... буболини, буболечки, буби всякакви... сладурани... мами на принцеси и принцове... мама на двама/трима/петима... арвен (arwen, arven, arven undomiel и прочее)... pe6ka, pe6ko и т.н.... с 'мам' в търсачката изкарва 6 страници (!!) хора с различни съчетания в имената... с 'mam' - 40 страници... Страшно е.
За моя ник ли се коси някой?

Една малка тайна, която не всеки знае. Ако на един ник, примерно написан на кирилица, му се смени една подходяща буква на латиница, системата го приема и името изглежда еднакво, а всъщност не се дублира. Янтра и Янтра, например (във второто 'а'-то е латиница).
Ти мярка на устата нямаш ли?! Shocked т.е. на клавиатурата. Боооже, само едни снимки затрих, ако повече съм прегрешила кой знае какво ще ми направиш Mr. Green

# 109
  • Мнения: 4 451
Ооо, пухчовците и аз ги бъркам - Мечо Пух, пухи пухи, духи пухи и т.н.

# 110
  • Мнения: 2 427


Аха.. и аз скоро разбрах, че сте две  Crazy Crazy ooooh!

Прощавам ти, защото си новак и трябва да съм мила с теб  Grinning

Кейси,аз съм те запомнила с една лична титла теб,много ми е смешна"Нечистофайница","мръсница".Що така бе Кейсе?То бива бива автоирония,ма ти направо се обезобрази бе пиле.Аз не съм те бъркала-уникална си!
Шанел,аз с теб ли се карах или с другата с двойното Лъ?Разменях си с някого едни реплики,ама сега ме постави в питанка...

# 111
  • Варна
  • Мнения: 1 306
пухи пухи не мога да я сбъркам, мога трактат да напиша за нея.

# 112
  • Мнения: 22 898
Бъркам всички умници,василиси,прекрасници,зли вещици и тн....А колкото до почти еднаквите никове и производни .... просто не ги помня ,чета и подминавам ой го е писал.

# 113
  • София
  • Мнения: 4 423
И аз се обръквам с толкова много Буболини, бубулини, бублини.....аз си бях първа, за това сега съм Марико, да не ме бъркат вече Crossing Arms

# 114
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Буболина, пардон, Марико  Laughing, какво искаш да кажеш с подписа си?

# 115
  • София
  • Мнения: 4 423
ти как го разбираш?

# 116
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Никак, затова попитах.

# 117
  • Мнения: 3 611
Принципно не се старая да помня никове.  Ако zапомня някой, то той сьс сигурност ще ми е направил впечатление с оригинално мислене и ще сьм го чела теми наред...
Дидолинка, дидунчо, дидунка и пр. от тоя род даже не сьм ги срещала...
Чета постингите, ама покрай непоzнатите и неинтересни никове обикновено минавам и zаминавам

# 118
  • Мнения: 4 451
Сега се сетих, че съвсем оплитам и Зоритата - Zorie, Zori, zori, Зори... ooooh!

# 119
  • Мнения: 982
Е,гуспойце Бу,колко пък разновидности на pe6ka  видяхте?Тоооооолкова много?

Общи условия

Активация на акаунт