Пожелайте ми успех

  • 3 201
  • 53
  •   1
Отговори
  • при моите любими
  • Мнения: 2 536
Здравейте момичета, очакващи своите мечти за бебче да се сбъднат. Аз съм една от вас. Дълго се чудех къде да се запиша, но все не набирах смелост и предпочитах само да чета и да споделям, вътрешно в себе си, вашите хубави и не толкова хубави моменти. Опитваме се да си имаме бебче с моята половинка вече шест месеца. Като цяло не са толкова много време, но за мен се оказаха цяло предизвикателство Simple Smile На кратко, всичко при мен е привидно нормално, не съм си правила много задълбочени изследвания, само задължителните прегледи, цикълът ми е точен, по неговия си начин, през месец на 28 дни, следващият на 26, така ми се редува от както се помня. Този месец трябваше да ми е от късия следователно, да ми дойде на 26ти ден, който се падаше вчера, но лелката още не е дошла. Толкова много се надявам да се е случило това което най-много желая, че се обръщам с молба към вас да ми пожелаете успех и дано всички ние скоро сбъднем най-съкровената си мечта, да бъдем с нашите деца. 

# 1
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
Пожелавам ти бебче!!!

# 2
  • Мнения: 588
Успех и да се похвалиш с положително тестче скоро Peace Hug

# 3
  • Мнения: 202
Пожелавам ти успех най-искрено-така, както се пожелава успех на някой, който е от "твоя отбор" и гледа в същата посока като теб, и има твоите страхове, и твоите надежди, твоите поражения и твоите победи....Дано!!! Praynig

# 4
  • Мнения: 57
И аз те разбирам!!! Моят цикъл също е през месец.Пожелавам ти положителен тест и едно сладко бебе да ви радва с таткото Grinning

# 5
  • София
  • Мнения: 1 248
Късмет!!! Дано се е получило!!! Hug

# 6
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
Успех и от мен! Имаш стиснати палци и подкрепата ми! Пиши какъв е резултата от теста!

# 7
И от мен имаш стиснати палци и успех! Дано да ни зарадваш и да дадеш страхотен старт за седмицата!

# 8
  • гр.София
  • Мнения: 250
И от мен успех и ще чакаме да кажеш резултата.Не ни дръж дълго в напрежение  EFP preggo fingerscrossed

# 9
  • Мнения: 7 716
Късмет ти желая, но шест месеца при редовен цикъл и редовни контакти си е много време и може би не е лошо да потърсиш специализирана консултация.

# 10
  • Видин
  • Мнения: 961
Пожелавам ти успех!
Пиши тук в темата като направиш тест. Hug Praynig

# 11
  • Мнения: 85
Успех и от мен! HugАз също съм със закъснение и знам какво е чакането.Дано да е това,което искаме!!! Praynig Praynig

# 12
  • Мнения: 1 247
УСПЕХ И ОТ МЕН ЕЙЙЙЙЙЙ ДА ПИШИШ

# 13
  • Мнения: 3 294
Имаш един чифт стиснати палци и от мен.Успех и скоро да се похвалиш/ Hug

# 14
  • Мнения: 146
Стискам палци! УСПЕХ  Grinning

# 15
  • при моите любими
  • Мнения: 2 536
Здравейте момичета. Много ви благодаря за подкрепата  Hug Днес имах леки болки и леко розово зацапване. Малко надеждите ми отлетяха, но все още не се знае. Ще изчакам да видя как ще се развият нещата и пак ще пиша. Благодаря ви още веднъж и не забравяйте, че един ден всички ще имаме това което искаме, по един или друг начин. Прегръщам ви всички  Hug  Hug  Hug

# 16
  • Мнения: 1 335
Най-искрено ти желая успех! Дано ... Praynig

# 17
  • Близо до София
  • Мнения: 896
Пожелавам ти успех, дано да се е сбъднала мечтата ти! Praynig

# 18
# 19
  • Мнения: 1 765
Имаш и от мен чифт стиснати палци.... Simple Smile

# 20
  • Мнения: 93
 Flowers Four Leaf Clover най-добри пожелания и от мене!

# 21
  • Мнения: 41
Стискам палци на ръцете и краката newsm10

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Хайде и от мен стиснати палци.Дано се похвалиш!

# 23
  • Мнения: 975
Стиснати палци и от мен,дано лелката те подмине.Успех мила .Виждам че и Ralim е с закъснение ,късмет и на теб мила.Дано се похвалите много скоро newsm10 EFP

# 24
  • Мнения: 674
 fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Желая ти успех от все сърце  Flowers Four Leaf Clover

# 25
  • при моите любими
  • Мнения: 2 536
Ето ме и мен. За мое ОГРОМНО съжаление лелката не ме подмина. Аз по природа съм оптимист, но днес определено случката ми промени мирогледа, мислите и усещанията (надявам се за кратко). Но обещавам, че утре ще съм заредена с нова позитивна енергия и ще работим усърдно по въпроса и следваия месец. И ще стане, знам че ще стане, както при мен така и при всички вас. Изпращам ви една много голяма  Hug и май  трябва да се усмихваме повече, за да може да ни се усмихне щастието скоро и на нас Simple Smile

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Гушкам те Hug

# 27
  • Мнения: 337
 Hug cydonia не губи надежда Simple Smile гледай напред и другия месец чакаме да се похвалиш с  EFP

# 28
  • Мнения: 1 335
 Hug Дано следващия месец е твоя. Ще държа палците стиснати. Исмихвай се и бъди търпелива   bouquet

# 29
  • Мнения: 306
Hug и май  трябва да се усмихваме повече, за да може да ни се усмихне щастието скоро и на нас Simple Smile

много добре си го казала! следващият месец може да е твоят- така че  Hug  Hug   bouquet и повечко щастливи мигове с любимия човек!

# 30
  • София
  • Мнения: 1 946
Ще стане.  Hug

# 31
  • Мнения: 2 422
 newsm03 Ще имаш бебе търпение  newsm10

# 32
  • Мнения: 3 861
От сърце ти пожелавам успех  Hug

# 33
  • Мнения: 4 358
Едва изчетох до края да разбера какво е станало.Гушкам те и аз и ще стискам палци.
Ще стане ще видиш - дори на теб да не ти стигне оптимизма я виж колко сме много и мислим за теб Two Hearts - това е толкова много положителна енергия. Повече да се гушкате с любимия luvbed и скоро да се похвалиш preggo

# 34
  • Мнения: 560
Аз само искам да допълня да не забравяш,че в периода на правене на бебе,цикълът може малко да ти се промени.
Успех другия месец. fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

# 35
  • при моите любими
  • Мнения: 2 536
Момичета вие сте страхотни. Вътрешно в себе си знам, че ще стане, както бях написала, по един или друг начин, рано или късно, но като ме подгони песимизмът - макар и рядко, се чудя, защо трябва да е по трудния начин, с едно безкрайно чакане. Simple Smile Но горе главата и желая на всички които чакаме, само хубави моменти и наистина повече усмивки. Днес денят ми беше изпълнен с много позитивна енергия и се надявам по някакъв начин да мога да я предам и на вас и трябва да имаме много вяра в хубавите неща, за да ни се случват и на нас. Прегрущам ви всички и ви поднасям   bouquet от сърце  Heart Eyes 

# 36
  • Мнения: 5 317
успеххххххххххххх. Hug

# 37
# 38
  • Мнения: 819
Айде и от мен късмет!!!

# 39
  • при моите любими
  • Мнения: 2 536
Здравейте момичета. За мен чудото се случи точно на коледа имам си 2 теста с  EFP . Вярвам, че ще се случи скоро и на всички вас и ви пожелавам успех, така както го направихте вие за мен от цялото си сърце.   bouquet

# 40
  • Мнения: 57
cydonia Честито бе миличка пожелавам ти най-хубавите 9 месеца и на финала едно здраво и сладко бебче newsm07Предполагам че се чувстваш невероятно щастлива сега само положителни емоции и много любов  Heart Eyes

# 41
  • Мнения: 129
Ехее,браво,честито!Пожелавам ти най-леката бременност

# 42
  • Мнения: 206
И от мен честито! Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност и сладък, пухкав бебок! Hug

# 43
  • София
  • Мнения: 1 946
Нали ти казах  Wink
Пожелавам ти най-леката и прекрасна бременност! Много здраво и хубаво бебче!  Hug
Дано се случи на всички, които го искат.  Praynig

# 44
  • Мнения: 1 540
Честито! Желая ти лека и безпроблемна бременност! И най-усмихнатото, кротко и здраво бебче накрая  baby_neutral  Hug

# 45
  • Мнения: 400
хей,честито smile3525пожелавам ти лека бремнност и много спокойствие Hug
По Коледа наистина се случват чудеса....

# 46
  • до канала
  • Мнения: 518
Честито и от мен!!!

# 47
  • София
  • Мнения: 35 984
Честито и от мен! Grinning
Лека бременност

# 48
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Лека и безпроблемна бременност  bouquet  bouquet  bouquet

# 49
  • Мнения: 180
Хаде честито и от мен, лека preggo и на финала едно а защо не и две   ylinfant newsm30 smile3541
Дано да повлечеш крак и всички тук да се заразим с най сладките бременлински вирусчета babydust7

И всички момичета в най скоро време да сме preggo

# 50
  • Мнения: 1 919
лека бременоост

# 51
  • Мнения: 145
Честито и от мен миличка! Успех ти желая, най-леката бременност и здраво и сладко бебче на финала!

# 52
  • Мнения: 4 358
Е браво. Чудесна новина - точно на Коледа. Hug  bouquetПожелавам ти най леката бременност и най сладкото, здраво и послушно беболинче. Тука някой беше казал а защо не две Hug.Дано да повлечеш крак.

# 53
  • Мнения: 15 379
ЧЕСТИТО!!!  bouquet
Желая ти лека бременност и здраво, красиво бебче!

Общи условия

Активация на акаунт