Нашите любими торти... глазури, покрития и фигурки за тях 12

  • 28 819
  • 293
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 271
М_е_г_и , няма проблем ще ти взема, тук са 12 евро, така че ти си ги сметни...Ще си поръчвам още нещица за мен така, че януари ще имаш комплекта. Grinning За другото  ще се разберем на лични  Party

# 46
  • Мнения: 378
И аз точно за този комплект за цветя /с книжката/ се чудих дали да си го взема. Silrai, мисля че ти ми писа, че си много доволна от него. След пътешествието ни ще си го набавя. Тук излиза около 55 лв.

# 47
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Porsha, gum paste е само за украса. В книгите пише, че не се яде и не се покриват торти с него, а е само за декорация.

# 48
  • Мнения: 6 243


Тортата е за подарък на една мама,  която роди преди няколко дни.

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 242
Много сладурска тортичка!  chef  bouquet

# 50
  • Мнения: 7 106
Аууу, Роси, много сладурска тортичка  Heart Eyes!

# 51
  • Мнения: 1 271
sladka hapka  , тортичката е много идеина и направена перфектно. HugАко позволиш ще взаймствам идеята за 6-ят  месец на дъщеричката ми. Joy

Rumyana , вършат работа, но комплекта не ми е пълен, липсват ми още формички, които трябва да потърся и да си закупя.Ца това питам и разпитвам за този магазин в Бг-какво имат и какво не, или ще се наложи да ходя до Мадрид.

П.П: Ама и бибата ли ти я прави???  #Crazy Леле майсторка си, аз до сега такива детайлни неща не съм правила.

# 52
  • Мнения: 6 243
Момичета, благодаря за добрите думи.
silrai, щом идеята ти е допаднала, за мен ще е удоволствие да я споделя с други хора.
Бибата не е правена - това е съвсем истинска биба за новородено. Тъй като още не съм правила подарък на малката беба, реших, че ще купя биберонче, което ще послужи като символичен подарък за нея, тъй като самата торта е подарък за майката. То се вижда и марката на биберона - Бейби Нова. А иначе може да се направи от някаква моделираща маса, но аз исках да има и нещичко за бебето, затова сложих "истинското нещо"  Grinning

# 53
  • Мнения: 1 271
Браво, още веднъж шапка ти свалям за идеите и за изработката им   bouquet

# 54
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 228
бърз въпрос от мен това в муса на Танита :
1 и 1/2ч.ч течна млечна сметана + 3с.л. захар -сметаната готварска неподсладена или сладкарската ?

# 55
  • София
  • Мнения: 2 019
Танита е написала млечна сметана, а в България съм виждала само на Президент и тя е само една - неподсладена. Хоплата е готварска и сладкарска, но е на растителна основа.
С удоволствие разглеждам тортите ви, невероятно хубави са и винаги ме изненадвате с нови идеи. Мислех, че вариантите на "кръглата" торта са изчерпани, но sladka hapka пак е измислила нещо ново.
Страхотни сте!

# 56
  • Мнения: 243
Зечова, аз използвах сладкарска-подсладена. Peace
Да допълня, че беше най-евтината възможна в Кауфланд. /куча-марка/

# 57
  • Мнения: 6 243
Абе не е като да съм го измислила. Вдъхнових се от една подобна торта, но не съвсем същата. Така че може да се каже, че леко ползвах чужда идея... Ама то в изкуството това е в реда на нещата  Mr. Green

За муса на Танита аз ползвам сладкарска сметана, като намалям количеството на пудрата захар, с която разбивам сиренето "Крема". Случвало се е да ползвам и по 1 пакетче от сухата сметана, която се разбива с прясно мляко, пак става добре.

# 58
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 228
ок , благодаря ви за отговорите   bouquet  bouquet

# 59
  • Мнения: 1 878
М_е_г_и , няма проблем ще ти взема, тук са 12 евро, така че ти си ги сметни...Ще си поръчвам още нещица за мен така, че януари ще имаш комплекта. Grinning За другото  ще се разберем на лични  Party

 Embarassed silrai, мога ли и аз да се наредя на опашката за един комплект на Уилтън Praynig Подробности и аз ще очаквам на лични  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт