БисИри и правописТни консОлтациЙ 16

  • 37 670
  • 993
  •   1
Отговори
# 900
  • Мнения: 2 724
и вместо
"Сбогом, дано си щастлива
утре далече от мен..." -
"Сбогом, да носиш таз слива..."


Joy
hahaha

# 901
  • Мнения: 9 865
Цитат
..донпренени ролки...
...бритон...
...времето спестено при маникуристката в рисуване....

Последна редакция: нд, 04 ное 2007, 14:25 от Beth

# 902
  • Свиленград
  • Мнения: 269
"здравейте опитваме се от 4 години правиха ми инсеминация имам симптоми сега чакам резултат желая успех на всички но колкото по дълго време минава толкова по тешко става"
 #Crazy #Crazy #Crazy Sick Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 903
  • Мнения: 4 447
...мильон пъти ми се е налагало да си затварям очите, с риск да не ме разпердушинят...

# 904
  • Мнения: 985
абе я да не ти пука
като не иска да ти яде манджите да ходи на ресторант, белким му излезе по евтино и по вкусно. Като се е хванал на хорото да го играе. Ти недеи да го жали6 толкова много 4е работи и носи пар4ки на него това му е работата, а на теб останалото домакинство, с което явно се справя6. Но имаи в предид 4е мужа е такова животно 4е както си го вьзпита6 така и 6те го карате. Явно и на него му е тежко , не сте от много време заедно а имате и беб4е, все о6те самите вие не се познавате добре, акто прибави и бебока иа новите отговрности които идват с него става сложно. Но това не е при4ина да се дуржи с теб като сьс слугиня. Мекия вариант оба4е наистина е за предпо4итане, така и себе ис не трови6, а това  е най  важното. 6тото то на мьжете особено не им пука 4е жена им се е нацупила, тои 6те се наспинка, 6те иде на другия ден на ба4кане, а контрата пак си е в теб. Стьпва6 здраво на земята и кьде направо, кьде с примамки си постига6 своет да помага, да се вклу4ва в семеиниа ивот. Ние нямаме дете, но мьжлето от сега помага. Не 4е е яхнал прахосмука4ката и по вцял ден 4исти, но се вклу4ва когато се налага/ а на мен винаги ми се налага, все не6то не мога да направя сама/ .Та така. Само спокоиствие и вси4ко 6те си доиде на мястото стига наистина да иска6 да си с него. Ако не 6апката и при мама. Пьтя ве4е явно го знае6.


 
#Crazy даже не ми останаха нерви да го прочета цялото ooooh!


...малко страно...   Rolling Eyes
каобойски

Последна редакция: нд, 04 ное 2007, 23:55 от Чочка

# 905
  • Мнения: 4 447
"ръценица"

# 906
  • Мнения: 2 724
След 6ат месец
Голями сме но неще да сяда на гарнето

# 907
  • Мнения: 1 492
Поемете дъх, моля Simple Smile

ще ме извиняваш ,ама като не ти харесва държавата, ела тук на запад при мен ,дето работим 5 дена преди да родим ,буквално и няма лошо не лошо ,работа ,само ако е много тежък случай болничен и то ти взимат от майчинството послe,което е 3 месеца ,затова сме на това дерадже защото 99 процента от бременните без причина не искат да работят в България и данакоплатеца трябва да ги издържа


Тук, не можах да преценя, какво точно да цитирам Simple Smile

и аз да се включа като работодател.Имала сам два случея в които са излизали в маичински-единия беше да направя услуга на позната та тя ме направи  луда ,то такива проблеми че пращта мъжа си да ме заплашва станах пишман че сам направила услуга.Втория път пак позната ама тя си работише момичето преди това и като разбра ваднага излезе в болнични та до края.Нямам нищто напротив че в началото не се е чувствала добре,но се виждахме и чувахме често и разбрах че това е отшумяло,и да кажа че работата нее тежка.Все пак си мисля че трябва да има разбиране и от двате страни,знаиш че човака разчита на теб и когато се чувстваш добре ми върни се на работа за колкото можеш.Докато мислим "че като мога да си седя в къщти и да ми дават пари що да не седя" няма да се опраим скоро.

# 908
  • Мнения: 494
Камелия,нИдей така...Заболя ме главата,докато го прочета това...хм...нещо... Laughing
Трябваше да предвидиш по-сериозно предупреждение от това:"Поемете си дъх,моля Grinning"

# 909
  • Мнения: 1 492
Камелия,нИдей така...Заболя ме главата,докато го прочета това...хм...нещо... Laughing
Трябваше да предвидиш по-сериозно предупреждение от това:"Поемете си дъх,моля Grinning"
Mr. Green като например  "....и изпийте два аспирина" Laughing

# 910
  • Мнения: 4 447
"...със мойта съпруга искаме вече да й вкараме и прясно мляко..."

# 911
  • Мнения: 740
кожудери

# 912
  • Мнения: 4 539
В този ред на мисли:

Лудьо Финес - Луи Дьо Финес
Фюнес, Фюнес му е фамилията на горкия човечец! http://imdb.com/name/nm0000086/

# 913
  • Мнения: 4 447
В този ред на мисли:

Лудьо Финес - Луи Дьо Финес
Фюнес, Фюнес му е фамилията на горкия човечец! http://imdb.com/name/nm0000086/



 Rolling Eyes  Blush

# 914
  • Мнения: 8 999
Мами дайте съвет Калоян е с пришки по врътлето, може би от това че е пълничък и има много гънчици, а може ли да е от претопляне незнам но е по врътлето основно

То добре, че не е по шЪята, че тогава ще втасате!

Общи условия

Активация на акаунт