Есен 2007 - Актуалния карамелен цвят !

  • 2 435
  • 35
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Варна
  • Мнения: 672
Преди малко докато ровех из нета попаднах на това : http://life.dir.bg/2007/10/09/gallery2193113_0.html
Бях останала с впечатление, че черното, сребристо и златисто е модно. Не, че карамеленото и златистото не са близки.
От всичко показано в статията, чантите определено ме грабнаха  Simple Smile

# 1
  • София
  • Мнения: 7 097
Не ми е много любим.

# 2
  • София
  • Мнения: 4 966
На мен много ми харесва цвета.

# 3
  • Мнения: 1 354
На мен ми е много любим цвят и дори косата ми е в тон. Peace

# 4
  • Мнения: 3 782
Това, което си показала е много хубаво. Аз харесвам топли цветове, особено нюансите на кафявото. Явно този сезон ще са модерни много цветове - лилавото също е към тях.

# 5
  • Мнения: 1 243
На мен този цвят също много ми допада, макар че като се замисля, май нямам дрехи в такъв цвят. По - скоро шампанско. Да се надяваме, че и той е актуален  Flutter

А ботичките на Ескада са страхотниии  Crazy

# 6
  • Мнения: 739
не ми харесва този цвят, както и по-тъмните над него в кафявата гама.  Confused

# 7
  • София
  • Мнения: 7 798
На мен ми е много любим цвят и дори косата ми е в тон. Peace

И на мен косата ми е в такъв цвят.  Wink   Много ми е любим, вече си купих и ботуши в този тон.

# 8
  • Мнения: 6 164
Цветът ми харесва само в определени нюанси. Елекът, блузата и шалът.

# 9
  • софия
  • Мнения: 105
Аз много го харесвам този цвят и неговите производни,почти всички мой зимни дрешки са в тази гама.

# 10
  • Мнения: 1 934
На мен много ми харесва цвета.

И на мен

# 11
Преди малко докато ровех из нета попаднах на това : http://life.dir.bg/2007/10/09/gallery2193113_0.html
Бях останала с впечатление, че черното, сребристо и златисто е модно. Не, че карамеленото и златистото не са близки.
От всичко показано в статията, чантите определено ме грабнаха  Simple Smile

Чантите са страхотни. Peace
А за цветовете тази есен-зима все  мноооого тъмни  #Crazyчерно,,тъмно кафяво , тъмно синьо...сиво #Crazy #Crazy #Crazy
 

# 12
  • Мнения: 3 622
Харесвам цвета и имам дрешки, обувки и чанти от този цвят

# 13
  • Мнения: 2 407
Не е моя цвят,но имам 2,3 неща.

# 14
  • София
  • Мнения: 1 483
Не ми харесва особено този цвят  Confused

# 15
  • Мнения: 43
Харесвам този цвят

# 16
  • Мнения: 498
Цвета ми харесва,а и ще ми отива.

# 17
  • Мнения: 2 386
Само аз ли виждам поне три различни цвята в статията?! Вие за кой говорите всъщност? 

Аз харесвам само цвета на елека, даже вчера си купих яке на Kenneth Cole в същия цвят без да знам колко бил актуален.. Laughing

# 18
  • Мнения: 186
Не е лоша тази гама,но нямам такива дрехи в гардероба си,пък сега да си купувам-не става!

# 19
  • Мнения: 4 076
Харесва ми Peace
Прави ми впечатление,че и доста зелено има по магазините-не резедавото,не най-тъмното,а нещо по средата.Забелязали ли сте го и вие или е било случайност?В комбинация със сиво,лила или само зелено.

# 20
  • Мнения: 2 936
Само аз ли виждам поне три различни цвята в статията?! Вие за кой говорите всъщност? 

Аз харесвам само цвета на елека, даже вчера си купих яке на Kenneth Cole в същия цвят без да знам колко бил актуален.. Laughing

и на мен само елекът ми хареса  Peace другите не...  Confused

# 21
  • Мнения: 852
Тази гама не ми харесва Crossing Arms

# 22
  • Варна
  • Мнения: 917
На мен ми е много любим цвят и дори косата ми е в тон. Peace

Сори за офф-а, но в какъв цвят се боядисваш?

# 23
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Да, и зеленото е много модерно.

# 24
  • Мнения: 5 317
Не ми е от любимите цветове,но имам такива дрешляци.

# 25
  • София
  • Мнения: 3 853
Аз също харесвам този цвят за чанти, бутуши и други аксесоари, дори пролетта си купих такава чанта и много я обичам.От показините най ми допадат ботушите на Мах Мара и велурената чанта на Ескада Grinning!

# 26
  • София
  • Мнения: 1 481
Тази гама никак не ми харесва, няма да съм модерна  Sunglasses

# 27
  • Мнения: 8 917
Имам кожено сако караменел цвят от телешки бокс и си го нося с удоволствие Hug

# 28
  • Мнения: 165
Добре, че дойде тази мода че да съм в тон. Любимият ми цвят. Във всякакви нюанси и светли и тъмни. Имам почти всичко от него, бельо чорапи, пуловери, панталони.... Сега си купих шлифер с по-светъл нюанс със златисти елементи, които леко се виждат. Много шик. Колежките ми се утрепаха да ме питат от къде съм го купила..... Sunglasses

# 29
  • Мнения: 1 368
Сега си купих шлифер с по-светъл нюанс със златисти елементи, които леко се виждат. Много шик. Колежките ми се утрепаха да ме питат от къде съм го купила..... Sunglasses

А всъщност - откъде си го купила и за колко?

# 30
  • Мнения: 61
Бре, станала съм модерна без да искам  Mr. Green Преди 2 м. си купих кожено яке с качулка точно в този цвят   girluu.

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Аз не го харесвам този цвят, мисля че отива най-вече на блондинките, пък аз съм брюнетка.
Наистина много цветове са модерни този сезон - зелено (тревисто май е нюансът), лилаво, сиво, кафяво, бежово, златисто...то излиза, че всичко е модерно. Червеното и то си стои от лятото, тук там го виждам в пуловери и есенни блузки.Като включим черно и бяло и ето я цялата гама.

# 32
  • Мнения: 2 386
Аз не го харесвам този цвят, мисля че отива най-вече на блондинките, пък аз съм брюнетка.
Цъклих се днес в огледалото...Май си права, аз съм чернокоса и нещо не мога да се възприема...Ама пито-платено вече с моето яке.

# 33
  • София
  • Мнения: 2 164
Нещо не ме кефи този цвят  Thinking Няма да съм модерна  Mr. Green

# 34
  • Мнения: 1 043
Много ми харесва цвета, както и цялата гама  Party

# 35
  • София
  • Мнения: 504
Принципно никога не съм била почитателка на този цвят,но преди два часа си купих такива ботуши.

от показаното ми харесаха само ниските ботуши Peace

Общи условия

Активация на акаунт