"Вълшебни Коледни подаръци" - Коледен базар на ДБМ

  • 117 370
  • 1 560
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 6 743
Лале, страхотни идеи си дала   bouquet
Рали, за календарите....не се сещам точно как да стане.Предния път с рамките и благотворителните стредства малко объркано стана...Не искам пак неразбории  Peace
По-скоро картички във ФШ вариант, отечатани в някоя печатница или изкарани във фото като за Великденския базар  Hug

# 31
  • Мнения: 1 630
А миналия път стигнаха ли в крайна сметка някакви пари за рамките и колажите до вас?

# 32
  • София
  • Мнения: 6 743
А миналия път стигнаха ли в крайна сметка някакви пари за рамките и колажите до вас?

Да, стигнаха, но честно казано така и не успях да следя дали всичките  Embarassed Просто до сметката за данни имат достъп 2 души, а аз не съм от тях.Другото е, че ако не са упоменали конкретно за какво са парите, няма как да знаем  Embarassed Както в случая трябваше да пише за "Работилница Великденски чудеса" или за "Великденски базар"   Embarassed

# 33
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Аз се сетих, бих могла да направя украсени дрянови клонки - сурвачки /не исках да пиша тази дума, че не съм сигурна, че във всички крайща на България се казват така!/ Миналата година правих на Ивчо - много симпатична стана. Трябва да я снимам, за да ви я покажа...
Мислите ли, че бих била полезна?

# 34
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Контеса и аз пращах по коледа колет!! Няа да ти излезе повече от5 лв..много са даже!
дамаянти, аз да питам за моите торбички дали се харчеха изобщо, да правя литакива защотосъм доста специализирана / опаковъчни за подарък/?

# 35
  • София
  • Мнения: 6 743
Аз се сетих, бих могла да направя украсени дрянови клонки - сурвачки /не исках да пиша тази дума, че не съм сигурна, че във всички крайща на България се казват така!/ Миналата година правих на Ивчо - много симпатична стана. Трябва да я снимам, за да ви я покажа...
Мислите ли, че бих била полезна?
Мира, СТРАХОТНО.Миналата година нямаше такива, а мен лично ме питаха.Особено ако са традиционно украсени с пуканки, сушени плодове, вълнени конци и прочие, ще се продадат - сигурна съм...
Аз като знам преди 2 години как обикалях да търся точно такава, а все продаваха едни грозни направени със залтца и цветни хартии  Sick

# 36
  • София
  • Мнения: 6 743
Контеса и аз пращах по коледа колет!! Няа да ти излезе повече от5 лв..много са даже!
дамаянти, аз да питам за моите торбички дали се харчеха изобщо, да правя литакива защотосъм доста специализирана / опаковъчни за подарък/?
Честно казано не можах да разбера кои точно са твоите торбички... Embarassed Ако ми помогнеш да разбера - ще ти отговоря на въпроса  Hug Heart Eyes

# 37
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Аз се сетих, бих могла да направя украсени дрянови клонки - сурвачки /не исках да пиша тази дума, че не съм сигурна, че във всички крайща на България се казват така!/ Миналата година правих на Ивчо - много симпатична стана. Трябва да я снимам, за да ви я покажа...
Мислите ли, че бих била полезна?
Мира, СТРАХОТНО.Миналата година нямаше такива, а мен лично ме питаха.Особено ако са традиционно украсени с пуканки, сушени плодове, вълнени конци и прочие, ще се продадат - сигурна съм...
Аз като знам преди 2 години как обикалях да търся точно такава, а все продаваха едни грозни направени със залтца и цветни хартии  Sick

Да, точно такава правих и аз на Ивчо. Доста ги бях поокичила, но много сладка стана. Утре ще я изровя и ще я снимам...
С доставката, не ми е проблем на мен - ей го къде е София...

# 38
  • Русе
  • Мнения: 611
И аз тази година ще се напъна да измайсторя нещо .
Дамаянти ще търся теб за колета да си знаеш отсега.

# 39
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Абе такива,дето като си купиш подарък и даваш още 0,5 до 1 лев да пъхнеш подаръка вътре.. рабра ли ме? Laughing
С две дръжки отвъженце и бяха с апликации на колдна тематика Embarassed

# 40
  • Мнения: X
Аз се сетих, бих могла да направя украсени дрянови клонки - сурвачки


Страхотна идея, Мира!
И в  Бургас се казват сурвачки. Wink

# 41
  • София
  • Мнения: 6 743
Абе такива,дето като си купиш подарък и даваш още 0,5 до 1 лев да пъхнеш подаръка вътре.. рабра ли ме? Laughing
С две дръжки отвъженце и бяха с апликации на колдна тематика Embarassed

Aaaa, aми понеже аз тогава останах до края и прибирахме останалите неща - такива торбички не помня да имаше - значи са се продали  Hug

Луси - разбира се  Hug Няма проблем!Аз дори добавих и в първия постинг, че който желае може да ги праща на мен.Ще давам адреса на лични  Hug

# 42
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Дамаянти, да питам, че за първи път смятам да участвам в такъв базар. Какви бройки се правят? И кога се провежда този базар - т.е. срокът до кога е?

# 43
  • София
  • Мнения: 6 743
Дамаянти, да питам, че за първи път смятам да участвам в такъв базар. Какви бройки се правят? И кога се провежда този базар - т.е. срокът до кога е?
Мира, няма бройка  Laughing Кой колкото възможности има - все пак всеки влага средства и труд за направата - не сме на норма  Laughing  Hug
Обикновено срока е до 01.12. За да може след това да имаме време да опишем нещата, да им сложим цени, да ги сортираме и т.н.
Ако знете каква тръпка е като разровиш кашоните и държиш в ръцете си тези красоти  Hug Само се чуват подвиквания от сорта на "Ей, елате да видите торбичките на Катя (примерно  Mr. Green Laughing ) " Или пък "Тео е художничка и е донесла страхотни ръчно рисувани порцеланови неща" и пр. и пр. Наддаването и молбите за запазване на стоки започват още тогава  Joy Mr. Green
Спомням си как стояхме на педал и като чухме репликата "Базара е открит" , голяяяяма част от нещата беше изкупена от нас продавачите  Joy
Ако от вас има желаещи да учавстват и като продавачи след това, ще се радвам много  Hug

# 44

Общи условия

Активация на акаунт