Отговори
# 270
  • Варна
  • Мнения: 1 023
да но как да си сложа и аз щъркелче.розово

Ако искаш сама да си сложиш розово или синьо щъркелче, излизаш от твоя профил и влизаш в
bg-mamma.com с
потребителско име fevruarki
парола 2008
идваш пак на наща си тема, отиваш на първия пост със всички имена, списци и т.н., даваш редактирай, намираш си твойто име, и се правиш розова и съоветно синя, и си слагаш щъркелче  stork-girl stork-boy
Ако не успееш, можеш да помолиш някоой да ти сложи щъркелченце, каквото предполагате ,  че ще е бебето!

Нали така мами? Ако греша нека някой ме поправи!
Ако това си питала east_lights!?!
 Hug Hug Hug


Аз неможах да се направя синя така че някой ще помогне на невежата и ще ме направи синя.

# 271
  • Мнения: 669
Здравейте, момичета,

аз не пиша често но чета редовно.
Ние сме добре, няма от какво да се оплача или похваля Simple Smile

Покрай темата за количките и кошчетата ми възникна следния въпрос:
1) Какво точно е комбинирана количка? Защото в нета виждам под това име и количики с отделен зимен кош + столче за кола както и колички от 1 част които изглежда просто се свалят така че да стават за бебе.
2) Коша за бебе на комбинираните колички достатъчно удобен ли е за бебето, така че да може да спи в него 1-2 месеца? Питам защото ще се местим в новото жилище някъде през април и си мислех, ако бебето и без това обича по-малките и закътани пространства, може ли да спи в коша на количката и да отложим креватчето за новото място направо... Тази мисъл ми хрумна като гледах симпатичните кошчета на Пухка и онова от Продавалника... Те не ми изглеждат много по-различни от коша на количката.

# 272
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
жаси, направих те синя.  Wink
east_lights, за теб на разбрах. Да ти слагам ли щъркелче, или ..... извинявам се, но не разбрах.
Аз искам да попитам, някой прави ли новата темичка? Аз не съм правила корекции, а и утре ме няма до към 16-17 часа. Ако имах интернет на работа, щях да направя темичките до февруари, ама ..... Така че ...

# 273
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Дездемонка много ти благодаря.Тъкмо видях че съм синя и щях да благодаря на някой,а то си ти.

# 274
  • Мнения: 8 944
Според мен не е нужно да правим нова тема, тази си не хубава, и без това темите искарват няколко дни, не можем да им се нардваме! Можем да копираме тази!
Съгласни ли сте?

 Hug Hug Hug

# 275
  • Sofia
  • Мнения: 185
Давам отчет Simple Smile
Бах на ФМ при д-р Марков. Естествено закъснях  Embarassed
Огледахме подробно бебчо всичко му е наред На 100% сме момчета вече спор няма имаме си и снимка на някои части.....  (за голямо съжаление на каката и за радост на тати). С доктора се оказахме съученици и най-смешно е, че той ме позна  hahaha ( голяма съм заспа), така че следващият преглед ще съм с връзки Crazy
21 седмица сме термина излиза 26. 02. но за сега нека да си седи 29, ако трябва натам ще го сменим
Тежим 380 грама. Имаме си и фото, ако успея ще го кача в албума Simple Smile
Ами това е в общи линии. Желая на всички само добри новини . Hug

# 276
  • Мнения: 419
Според мен не е нужно да правим нова тема, тази си не хубава, и без това темите искарват няколко дни, не можем да им се нардваме! Можем да копираме тази!
Съгласни ли сте?

 Hug Hug Hug

Много ясно, на всеки месец можем да я правим различна, ама не и през няколко дни. Няма никакъв смисъл, е, разбира се ако някоя от нас обича да се занимава с това , няма проблем.

Супер kam4o, много се радвам за момченцето.

# 277
  • Мнения: 23
ами не мога да си сложа щъркелче Embarassed ooooh! Sad.някой може ли да ми сложи? Confused

# 278
  • Мнения: 1 671
Здравейте момичета!
Прегледах отгоре-отгоре написаното, много съм пропуснала и когато мога ще гледам да наваксам.
Аз съм горе-долу добре. Презненството на Благовест мина чудесно, изкарахме си страхотно, когато мога ще кача снимки и ще ги пусна да ги видите. Плака малко когато попът го съблече да го изкъпе, но иначе се държа мъжки. На прощъпулката хвана химикалка, телефон и чук, ясно е, че ще върви по стъпките на татко си - строителен инженер. После културно спа цял следобед и се събуди да духа свещичките на тортата. Цяла вечер се радваше на подаръците и не знаеше с кой по-напред да се заиграе. Досега първенството е за люлката и колелото от бабите и дядовците му и за акумулаторния мотор, който още не му стига мозъчето да подкара. В края на седмицата от чичо си и вуйчо си ще получи люлка-конче и къщичка, в която да си играе, та ще видим ков ще му задържи вниманието най-дълго.
Лошото е, че от цялата умора и търчане около подготовката, снощи късно прокървих. Нина искаше още снощи да ме приеме в болницата, но засега ми се размина. Днес ме гледаха с ултразвук, бебка е добре и плацентата не е отлепена, разкритие също нямам. Но имам мнооого контракции и трябва да лежа почти постоянно. Надупчи ми дупето с Но шпа и ме пусна да си мътя в къщи, но от утре 3 дни ще ми включва по една банка магнезий или в къщи или като е на работа - в болницата, но поне няма да ме приемат там.
Отивам да помътя и по-късно ще се пробвам пак да поседя малко пред компютъра.
Много  Hug на тумбачетата!

# 279
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Според мен не е нужно да правим нова тема, тази си не хубава, и без това темите искарват няколко дни, не можем да им се нардваме! Можем да копираме тази!
Съгласни ли сте?

 Hug Hug Hug
Аз съм За. Peace

# 280
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Здравейте момичета!
Прегледах отгоре-отгоре написаното, много съм пропуснала и когато мога ще гледам да наваксам.
Аз съм горе-долу добре. Презненството на Благовест мина чудесно, изкарахме си страхотно, когато мога ще кача снимки и ще ги пусна да ги видите. Плака малко когато попът го съблече да го изкъпе, но иначе се държа мъжки. На прощъпулката хвана химикалка, телефон и чук, ясно е, че ще върви по стъпките на татко си - строителен инженер. После културно спа цял следобед и се събуди да духа свещичките на тортата. Цяла вечер се радваше на подаръците и не знаеше с кой по-напред да се заиграе. Досега първенството е за люлката и колелото от бабите и дядовците му и за акумулаторния мотор, който още не му стига мозъчето да подкара. В края на седмицата от чичо си и вуйчо си ще получи люлка-конче и къщичка, в която да си играе, та ще видим ков ще му задържи вниманието най-дълго.
Лошото е, че от цялата умора и търчане около подготовката, снощи късно прокървих. Нина искаше още снощи да ме приеме в болницата, но засега ми се размина. Днес ме гледаха с ултразвук, бебка е добре и плацентата не е отлепена, разкритие също нямам. Но имам мнооого контракции и трябва да лежа почти постоянно. Надупчи ми дупето с Но шпа и ме пусна да си мътя в къщи, но от утре 3 дни ще ми включва по една банка магнезий или в къщи или като е на работа - в болницата, но поне няма да ме приемат там.
Отивам да помътя и по-късно ще се пробвам пак да поседя малко пред компютъра.
Много  Hug на тумбачетата!
Стискам палци всичко да е наред Евелинар. Praynig

# 281
  • Sofia
  • Мнения: 185
evelinka успокой се и си почини добре. Hе се притеснявай сигурно си се преуморила. Стискам палци бързо да мине  Praynig

# 282
  • Мнения: 543
здравейте!
Илинка: аз снощи почти не съм спала! също като теб, миличка! киселините ги имам всяка вечер, но снощи какво драйфане падна и чистене съответно, щото първият път гадостта ме изненада и не успях да стигна на време до 00. стига да не се догади на някой! и се извинявам, ама цял ден съм като парцал. и бебето се бушувашецяла нощ, и таткото не можа да спи и му беше мъчно, че не може да помогне..... абе ужас!
Утре сме на преглед и ще ПИТАМ ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ДОКТОРКАТА ЗА ЛЕКАРСТВО, ЩОТО НЕ СЕ ИЗДЪРЖА!!!!!! после ще споделя!
зузулина вече са те информирали за магазина на чико на бул."Кн. Мария Луиза" до новата автогара. аз ходих да го видя и ми се сториха малко надути цените, може би не съм била подготвена, иначе има какво да се види и да си избереш, аз им ограбих всичките брошурки, за да разгледам на спокойствие продуктите.
Камчо Браво за новините! давай снимките на малкия човек, че нямам търпение да го видя! да ти е жив и здрав и силни гушки през януари!
за новата тема аз лично не мога да имам претенции за оформлението на страницата, защото нищо не разбирам от това как се прави! въпреки това, много ще ме зарадва ако някоя мама има умение, време и желание да я накипри, защото за мен е изключително приятно изживяване като я видя обновена. Ако ли пък не -  и тази си ни е хубавка! това е лично мнение!
милувки по тумбачетата от мен и утре ще докладвам за прегледа!

# 283
  • Мнения: 543
камчооо през февруари, обърках се явно умората е по - голяма от колкото си мислех! извини ме! явно ти пожелавам по - бързо да гушнеш бебешока!
Евелинка: почивай си и се пази!

# 284
  • Мнения: 3 020
Илинка: аз снощи почти не съм спала! също като теб, миличка! киселините ги имам всяка вечер, но снощи какво драйфане падна и чистене съответно, щото първият път гадостта ме изненада и не успях да стигна на време до 00. стига да не се догади на някой! и се извинявам, ама цял ден съм като парцал. и бебето се бушувашецяла нощ, и таткото не можа да спи и му беше мъчно, че не може да помогне..... абе ужас!

Момичета, я кажете какво точно представлявар тези киселини? Че аз от една седмица вечер като си легна, че като ми стане едно тежко, едно лошо, някъде между порасналия ми корем и гърдите и само лежа и охкам тежко. И ми е добре само, ако легна по гръб, уж не трябвало, че матката притискала кръвоносните съдове, ама като не ме успокоява друго.  #Crazy
И гледам да не ям късно вечер, ама пак не помага. Дали това са киселини или нещо друго? Аз утре съм на преглед и ще се оплача на доктора, да видим какво ще каже  Confused

Общи условия

Активация на акаунт