30 american witches brewing health potions или искаме здрави деца за хелоуин!

  • 10 886
  • 305
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 3 367
ехеееееееееееее браво Тандурка! сега можеш да оцениш с пълна сила какво са здрави деца ,урок който и аз често забравям като разлеят 405  часа с вода или омажат шкафа с лютеница,отвътре!!!супер,отдъхни и пии една гроздова или каквото..
*
Хиър,дисплазията не е страшна ..не е забава голяма,но е сравнително малък дерт..аз съм за стипендиите,ние даряваме и пари тъй и тъй,хубава идея е,кажи каква би била следващата стъпка..
*
Пумпал,Иван прояде ли и как си ти?
*
в нашия балетен курс са 2 девойки руски,една АА и ния...учителката е рускиня,строява ги по нашенски,просто е като изваден от руската класика този сюжет..майките на девочките взимат инициативата много сериозно,карат се ако дете се смее,разменят адреси на специализирани магазини за балетни аксесоари и пр(групата е за 3-4 годишни!!)..просто е забава за моята изтерзана от наука душа Laughing

# 286
  • usa
  • Мнения: 2 113

в нашия балетен курс са 2 девойки руски,една АА и ния...учителката е рускиня,строява ги по нашенски,просто е като изваден от руската класика този сюжет..майките на девочките взимат инициативата много сериозно,карат се ако дете се смее,разменят адреси на специализирани магазини за балетни аксесоари и пр(групата е за 3-4 годишни!!)..просто е забава за моята изтерзана от наука душа Laughing

не вземаш ти насериозно бъдещето на детето си...

# 287
  • Мнения: 7 091
Ей, в бързината забравих да питам! Понеже ми изтече регистрацията на Consumer reports исках да питам има ли някой абониран да ми прати класацията на буустър седалките за кола, че ми трябва?
 Praynig Hug

# 288
  • Мнения: 940
Тандурка ...браво за страхотните новини,то на мене ми стана хубаво пък представям си ти как летиш Heart Eyes ,да сте живи и здрави всичките и никога повече такива страхове да не ви спохождат.  bouquet

п.п. Днес влагата е 87%  Mr. Green
кейси ...днес Дан тъкмо ми каза че такава влага каквато е тук при нас в Южна Джорджия няма конкуренция,днес влагата тук беше 100% ,утре ще е 96 %....така че влага не ни плаши Wink

Дженна...ти големи патила голямо нещо,дано скоро  се почувстваш  по добре с кърменето.

Бубка...много сте сладки с Дани Heart Eyes

Вчера си купих една торба с БГ мезета-луканки ,суджуци,филе Елена,други пушени глезотийки,кебабчета ....
 днес хвърлихме кебабчетата на скарата и после с лютеничка....ммммммммм...,Дан не беше ял никога и много му харесаха ,на Елла също Simple Smile...

бягам да гледам че загледах и българския сървайвър ,някой друг гледа ли????

# 289
  • Мнения: 1 593
Tandoori, МНОГО се радвам да чуя тези новини  newsm68
Дано малко покой имате сега от разни болести и болестички в следващите ммм няколко години...  Hug

Хиър, какво е дисплазия?

Мерси за окуражаването, момичета   bouquet , утре съм на лекар, че нещо съм се паникьосала, че не помагат тези компреси и сукане - сигурно преувеличавам, но от тази преумора всичко ми се вижда worst case.
Мислех си онзи ден, че от грижите по него и мене, не ми остава време да му се зарадвам на малката душичка...

# 290
  • Мнения: 7 091
Джена, като човек преминал през това дето преминаваш, ако мога да дам един съвет- освен всичко останало, което правиш, вземи пресни листа от зеле и си сложи на гърдите, просто в сутиена, няколко пласта. Гарантирам ти, че ефекта е невероятен!
Това е бабешки метод, аз лично не вярвах в началото като го пробвах, но наистина има страхотен ефект! И слагай дребното колкото можеш да суче. Ако не, с помпата. Имаш ли загряващите подплънки да отпуснат каналчетата? Слагай ако нямаш нещо топло..или под душа с гореща вода и цеди или с помпата, или на ръка. Ама бързо действай, че да не стане по-зле. Тези работи се оправят бързо като се хванат в началото, ама на теб като не ти се е случвало сигурно не си разпознала симптомите. Не се паникьосвай, ще се оправи, ако се наложи най-много антибиотик ще пиеш.
Стискам палци да се оправиш бързо! Hug  bouquet

А това за радването и бебето е така...затова казват хората, направете си едно, за да се научите, направете си две, за да им се порадвате  Laughing За съжаление първите са трайъл версия обикновено  Grinning Hug

# 291
  • Мнения: 1 147
Тандури, чудни новини, отдъхнали сте си. Добре, че се размина всичко и изследванията на малката са добри. Ето, че нещата се нареждат. Поспи тая вечер, почини си, че сигурно си смачкана от напрежението.
По въпроса за Consumer Reports аз нямам абонамент, ама един колега има, утре ще го питам, стига да не ти е късно.

Джена, не е истина, теб пък какво ли не те сполетя с това кърмене. Каквото имаше да се случва, се случи, ама поне добре, че имаш кърма. Останалото ще се нареди, поне литература колкото щеш. Добре, че ще идеш на лекар утре.

Пумпал, с теб, девойко, как са нещата?

Хиър, и аз съм за идеята, кажете какво конкретно да правим.

# 292
  • Мнения: 7 091
Тандури, чудни новини, отдъхнали сте си. Добре, че се размина всичко и изследванията на малката са добри. Ето, че нещата се нареждат. Поспи тая вечер, почини си, че сигурно си смачкана от напрежението.
По въпроса за Consumer Reports аз нямам абонамент, ама един колега има, утре ще го питам, стига да не ти е късно.

Зора, мерси много! Не ми е късно утре! Може просто да ми направи копи-пейст на табличката ( то това ми трябва ) за буустър сийтс. Ако ти я прати на тебе на мейл, може ти да ми я препратиш, мерси много още веднъж! Peace

# 293
  • Мнения: 1 116
Тандури много се радвам за добрите новини! Дано ти мине бързо настинката и се наспиш спокойно най-после.

# 294
  • Мнения: 7 091
Танитка, мерси много!  bouquet Аз все се каня да ти кажа колко са ти хубави балерините на аватара Simple Smile
Сподели моля те как им се отразяват уроците по балет ( особено на по-малката)? Simple Smile

# 295
  • Мнения: 810
[quote author=Jenna

Мислех си онзи ден, че от грижите по него и мене, не ми остава време да му се зарадвам на малката душичка...





Знам как се чувсатваш, аз съм така от 2-3месеца. Вчера се обадих на колежките от работата да ги видя какво правят, че ми липсват и те ме питаха Щастлива ли си? Аз с сепнах, че не съм имала време да се замисля дори от всичките проблеми.Но, да, щастлива съм, щом малката въшка е здрава!

А ти по-спокойно, всичко ще се нареди. Легни се наспи малко, вземи си душ, изяж един шоколад  Mr. Green и света е друг. От шише би ли дала мъжа ти да те смени за едно хранене? Нашия се е разработил, не му виждам очите.


Тандури, сядай с ракия или най-малкото уиски на масата днес  Drunk ...а не ти пак козунаци, абе жена, умора нямаш ли?!

Танита, какви грации в розово имаш  Grinning!!!

Ана, сега пък не ще да си спи в леглото  ooooh! Как легне на равно и край! Я виж при твойте строги балетистки ще вземат ли тоз лигльо да го строят? И без това на рускини ни е тръгнало.. /яде като ламя от шишето, утре сме на спец./

Някой имал ли е такъв проблем с бебето- да не иска да спи на равно. Почва да пръхти като кон, явно се запушва. Не знам какво да го правя. По цяла нощ се чудя къде да го сложа да спи, че и съм в такава параноя за СИДС.

# 296
  • Мнения: 7 091
Какви ракии, коняци и уискита бе дами  Joy И аз като Кейси имам супер пауър още- мляко правя  Joy Даже малкия смок така ме е нахапал зверски ( от яд, щото ги крия през деня  Laughing и като ме види почва да крещи  hahaha), че се чудех дали да не си дам една почивка за 24 часа...малко мехлеми ала бала, ама тя още не си усеща зъбите затова хапе. Тези дето са и поникнали по отдавна си ги знае и не стиска с тях, ама тези дето сега излизат още не ги е усетила как са...и познайте къде ми се отразяват  Mr. Green Направо нейната захапка има отпечатък в/у мене  Laughing
Та няма за мене алкохолни преживявания скоро  Laughing

# 297
  • Мнения: 3 491
Тандури, много се радвам на новините!   bouquet
Бубка, за гайдовете - аз нямам предпочитания към определен. Вземам каквото има в библиотеката, гледам да е последно издание и да има карта в него.
Като че ли информационната ми слабост по отношение на пътуване е онлайн:

http://www.tripadvisor.com/

Аз бях си наумила да правя младежите скаути тази вечер, майката на един приятел на големия син ми наду главата, но не се получи. Уж само помещението на църквата ползвали, но като започнаха да приказват, се оказа, че всяка скаутска група била различна, че тях ги спонсорирала църквата, и се очаква детето да е религиозно, и чековете за членство адресирани до църквата ... Толкова ми беше некомфортно, че не издържах до края, и добре, че междувременно децата имаха в програмата някакво парти, та ги измъкнах лесно да отидем там. А тя една църква беше - не си е работа. Два пъти я търсих и едва я различих, никакъв кръст не видях, колкото и да се втренчвах на всички посоки. Изтупана бизнес сграда с разни екстри, и това е. Чудя се що ли не се прекръстят на "Jesus Christ Corporation", та поне да не вкарват в заблуда народа.

Jenna, моите момчета не спяха на равно на тази възраст. Слагах ги в кошницата/седалката на колата, а кошницата до мене на леглото. Дремя легнала и полюшвам. Като огладнеят - кърмя. Мина им в един момент.

# 298
  • Мнения: 810
Какви ракии, коняци и уискита бе дами  Направо нейната захапка има отпечатък в/у мене  Laughing
Та няма за мене алкохолни преживявания скоро  Laughing

Ясно, луд умора няма! Laughing Hug

# 299
  • Мнения: 7 091
Блажка, и аз съм чувала някакви луди работи за скаутите и гледам да седим надалеч от тази идея.  Rolling Eyes
Аз пък да ви кажа моята дилема Sad искам да кръстим Елито, ама тука голяма мафия са тези църкви! Искат да им плащаш всеки месец ( че понякога и със задна дата, щото не си бил към църквата). Май ще оставим да го правим в БГ, ама пък кой знае кога ще се приберем  Sad

Общи условия

Активация на акаунт