Търся добър инструктор за шофьорски курс

  • 17 479
  • 52
  •   1
Отговори
  • Мнения: 220
Здравейте момичета, искам да започна шофьорски курс. Можете ли да ми препоръчате инструктор, който да е професионалист, търпелив и спокоен, и по възможност да е близо до Бъкстон  Laughing

# 1
  • Мнения: 220
Никой не иска да ми каже, сигурно защото съм новак Cry

# 2
  • София
  • Мнения: 11 119
Никой не иска да ми каже, сигурно защото съм новак Cry

Мога да ти препоръчам моя инструктор, но не бих казала че е спокоен.  Wink
По скоро е нервак, но иначе е много добър, щом успя да ме научи да карам.

# 3
  • Мнения: 6 164
Моят е голям пич, не е нервак, но е в района на Дружба 2, Слатина и Гео Милев.

# 4
  • Мнения: 220
Проблема на мен ми е, че когато някой ми повиши тон започвам да плача, притеснителна съм. За това си търся някой спокоен инструктор, на всичкото отгоре и да живее около Бъкстон, защото работното ми време е разтегливо понятие. Май много станаха претенциите.
Благодаря, че се отзовавате!   bouquet

# 5
  • Мнения: 4 916
...когато някой ми повиши тон започвам да плача, притеснителна съм. ...

Сигурна ли си, че искаш да шофираш в София  Wink

# 6
  • Мнения: 220
Малко ме е страх, обаче се налага Grinning

# 7
  • Мнения: 212
Препоръчвам ти Y-Maria,там поне можеш да си извереш жена инструктор,има една с 30-годишен стаж.В началото карах с мъж,но ми досаждаше и  поисках при нея.Нямаше свалки от рода на-,,Ти знаеш ли,4е имаш хубави очи''  #2gunfireи т.н.....Научих се да карам благодарение на тази жена

# 8
  • Мнения: 212
http://y-maria.com/index.html  - Това им е саита,от тая жена съм мн доволна,вземаше ме от нас и  самозакарвах пак до пред вкъщи.Всички часове ми бяха над вечер,защото нямах възможност за пред деня.НЕ ти препоръчвам да се записваш при мъж там,може да не са такива всички,но аз попаднах на адския досадник....

# 9
  • Мнения: 189
Моят инструктор беше страхотен, спокоен, обяснява, не досадничи, не ми се е натискал, научи ме да карам. Не е близо до Бъкстон, но мисля, че ще си доволна. Ако имаш интерес, пиши ми на лични, ще ти дам телефона му.

# 10
  • Мнения: 1 941
Хиподрума нали е близо до Бъкстон  newsm78 Та, там на Дойран, зад спирката на тролеите веднага след завоя на канала, сиреч и зад ресторант Ниагара има една фирма за шофьорски курсове. Аз съм ги карала преди 7-8 години, но инструктурите са същите. Търси големия син на собственика на фирмата, много е добър, спокоен и търпелив!

# 11
  • Мнения: 43
Препоръчвам http://www.superdrive-bg.com/Index.htm
Миналата година карах курсовете там и то бременна. Инструктора (за съжаление не мога да се сетя името му в момента) е много готин,  а и колата си я бива. Човека се съобразява с твоето време, а дори те взима и кара, където го помолиш.

# 12
  • София
  • Мнения: 1 252
Препоръчвам http://www.superdrive-bg.com/Index.htm
Миналата година карах курсовете там и то бременна. Инструктора (за съжаление не мога да се сетя името му в момента) е много готин,  а и колата си я бива. Човека се съобразява с твоето време, а дори те взима и кара, където го помолиш.
Инструкторите всъщност са сем. Юлия и Венци и са много готини и тактични. Страхотни професионалисти. Аз и съпругът ми шофираме из София благодарение на тях.

# 13
  • Мнения: 220
Ra4e, наистина ме заинтригува, ще им се обадя. А тази фирма "y-maria" не бяха ли някакви измамници, даже по господари на ефира ги даваха.

# 14
  • Мнения: 6 164
Препоръчвам ти Y-Maria,там поне можеш да си извереш жена инструктор,има една с 30-годишен стаж.В началото карах с мъж,но ми досаждаше и  поисках при нея.Нямаше свалки от рода на-,,Ти знаеш ли,4е имаш хубави очи''  #2gunfireи т.н.....Научих се да карам благодарение на тази жена

Това нали не е школата от "Господари на ефира: Приятно ми е - Мавриков!" Mr. Green

# 15
  • Мнения: 473
Ще ти дам координати на един изключително добър,спокоен и търпелив инструктор - казва се Венци- тел.0898601600
Няма значение къде си - той ще идва на удобно място.
Препоръчвам го с две ръце - наскоро  карах опреснителни курсове при него - няма равен. Peace

# 16
  • Мнения: 220
Мерси за отзивчивостта момичета, обадих се в  Superdrive, но фирмата се намира в Обеля, и на инструктора му е трудно да се съобрази с моя график, за това ще звънна на твоя инструктор Charr, дано да му е удобно да идва до Бъкстон.
Мерси на всички   bouquet

# 17
  • Мнения: 220
А този Венци към фирма ли работи?

# 18
  • Мнения: 2 132
Аз карах курсове при един много спокоен инструктор- Милчев. За нищо не ми е повишил тон, направо му се чудя как остава толкова спокоен  Laughing Laughing Тръгвахме от Билла Славия, не знам дали е близо до Бъкстон, защото не ми е ясно къде точно е този квартал  Laughing Май тази Билла се води Хиподрума или Мотописта - идея си нямам. Ако му искаш телефона ми пиши на лични. Изобщо не вика и не се кара!

# 19
  • В страната на бурите
  • Мнения: 961
Аз пък препоръчвам моя - ще ти е удобно, мисля - карахме в центъра и около Южния парк, но се съобразяваше с мястото, откъдето ми е удобно... Щом аз си взех изпита - преди седмица Crazy, значи всеки може Simple Smile Той веднъж не ми е повишил тон, няма задявки и глупости. Много е търпелив и си обича работата, което за мене е много важно. Препоръча ми го приятелка. Ако те интересува, пиши на лични да ти дам телефон. Успех Peace

# 20
  • Мнения: 3 423
свалки от рода на-,,Ти знаеш ли,4е имаш хубави очи''
Хахахаха, още ли ги има тези, бре?!
И нормално ли е да не знае човек, че
има хубави очи. Що за глупав въпрос.

# 21
  • Мнения: 220
Явно ги има още Simple Smile
Стискайте ми палци момичета, от утре започвам шофьорски курсове при Милчев!
Все си мисля че не ставам за тази работа, но трябва да се пробва!
Благодаря на всички за помощта     bouquet

# 22
  • София
  • Мнения: 940
Явно ги има още Simple Smile
Стискайте ми палци момичета, от утре започвам шофьорски курсове при Милчев!
Все си мисля че не ставам за тази работа, но трябва да се пробва!
Благодаря на всички за помощта     bouquet

Успех с курсовете, може ли да те помоля да ми пуснеш на лични номера на Милчев и малко инфо за курсовете, че и аз имам желание да се запиша след няколко дена. Мерси предварително.   bouquet

# 23
  • Мнения: 902
Явно ги има още Simple Smile
Стискайте ми палци момичета, от утре започвам шофьорски курсове при Милчев!
Все си мисля че не ставам за тази работа, но трябва да се пробва!
Благодаря на всички за помощта     bouquet

Успех с курсовете, може ли да те помоля да ми пуснеш на лични номера на Милчев и малко инфо за курсовете, че и аз имам желание да се запиша след няколко дена. Мерси предварително.   bouquet

и на мен, ако може Hug

макар че предпочитам жена-инструктор. а за фирмата мария не разбрах в какво са ги уличили Господари на ефира? newsm78

# 24
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Аз карах курсове при един много спокоен инструктор- Милчев. За нищо не ми е повишил тон, направо му се чудя как остава толкова спокоен  Laughing Laughing Тръгвахме от Билла Славия, не знам дали е близо до Бъкстон, защото не ми е ясно къде точно е този квартал  Laughing Май тази Билла се води Хиподрума или Мотописта - идея си нямам. Ако му искаш телефона ми пиши на лични. Изобщо не вика и не се кара!

И аз бях при него. Много съм доволна. Ако момичето още иска координати  и аз мога да й ги пратя на ЛС

# 25
  • София
  • Мнения: 940
Аз искам, ако може...   bouquet

# 26
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Сега прочетох, че момичето всъщност вече си е намерило координатите на Милчев. Ами така е като чета само първа страница. Нищо, успех ти пожелавам, сигурна съм че ще останеш доволна.

# 27
  • Мнения: 54
Много благодаря за координатите, които ми предпоставихте на вашите инструктори, само имам един въпрос, вас учиха ли ви да паркирате и нормално ли е ако не един инструктор не го прави

# 28
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Много благодаря за координатите, които ми предпоставихте на вашите инструктори, само имам един въпрос, вас учиха ли ви да паркирате и нормално ли е ако не един инструктор не го прави

Ами учиха ме, да и то доста. Почти всеки път се паркирахме по няколко начина.

# 29
  • Мнения: 902
връщам стара тема, защото гледам че са вдигнали цените на курсовете бая. Ако някой знае ш. курс на цена под 700лв. нека ми пише, че не ми се дават толкова пари ooooh! и то за толкова малко време

# 30
  • Мнения: 220
Не знам колко струват курсовете сега, но да се похваля и тук, вече и аз съм шофьор Laughing Записах се при http://milchev.net/course.htm, много съм доволна, отличени инструктор е щом успя да ме научи. Препоръчвам го

# 31
  • Мнения: 22
Здравейте Моят съпруг е инструктор вярно ли е това което си говорите тук за свалки и т. н. а? Май го хванах!

# 32
  • Мнения: 2 211
Хиподрума нали е близо до Бъкстон  newsm78 Та, там на Дойран, зад спирката на тролеите веднага след завоя на канала, сиреч и зад ресторант Ниагара има една фирма за шофьорски курсове. Аз съм ги карала преди 7-8 години, но инструктурите са същите. Търси големия син на собственика на фирмата, много е добър, спокоен и търпелив!

Е точно там, не отивай в никакъв случай, освен ако не са ти роднини. Това е семейна мафия - баща и двама синове. Целта е да изцедят максимум пари от всеки курсист, като претупват градското, за да има повече скъсани, които да плащат за повече допълнителни часове и така N пъти. Миналата година едвам се откачих от тях.

Последна редакция: ср, 20 фев 2008, 14:59 от tety

# 33
моят инструктор беше много готин,много спокоен,в красна поляна е.ако искаш ще ти дам телефон.

# 34
  • Мнения: 131
Курсове под 650 лева няма.Ако намериш някъде по-евтини ще те прецакат я в броя часове,я в качеството на подготовката или кой знае в какво още.

# 35
  • Мнения: 902
Курсове под 650 лева няма.Ако намериш някъде по-евтини ще те прецакат я в броя часове,я в качеството на подготовката или кой знае в какво още.
точно това си мисля и аз, ама извъднъж скочиха цените, а качеството е същото
а си мисля, че за листовките и сама мога да се подготвя Thinking

# 36
  • Мнения: 902
Не знам колко струват курсовете сега, но да се похваля и тук, вече и аз съм шофьор Laughing Записах се при http://milchev.net/course.htm, много съм доволна, отличени инструктор е щом успя да ме научи. Препоръчвам го

от 1вия път ли си взе книжката

# 37
  • Мнения: 220
Да, обаче не карах добре, просто имах късмет newsm44
Бях много паникьосана и от стреса направих разни грешки.

# 38
  • Мнения: 4 916
Курсове под 650 лева няма.Ако намериш някъде по-евтини ще те прецакат я в броя часове,я в качеството на подготовката или кой знае в какво още.

Толкова са наистина цените. Наскоро питах инструктурите, които се въртят около Плиска, всички ми казаха такива суми. Малко по-скъпо излиза, ако има теория, в ТУ примерно.

# 39
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Здравейте Моят съпруг е инструктор вярно ли е това което си говорите тук за свалки и т. н. а? Май го хванах!
ooooh! ooooh! ooooh!   Ти само, за да напишеш тази култова фраза ли се регистрира във форума?

# 40
  • София
  • Мнения: 618
Здравейте ! Дъщеря ми навършва 18 след месец и иска да започне курсове. Бяхме се насочили към школа която е близко /живеем в Люлин/ но се оказа , че има много негативни мнения за нея. Моля да ми препоръчате школа / инструктор / в този район - заради часовете теория. Тя никога не е карала иска професионалист да и обясни тънкостите. Сега има ли полигони където човек може да отиде и да се поупражнява? Въобще ще бъда благодарна на всеки който ми препоръча инструктор, автошкола. Все пак си струва човек да изтърпи малко неудобства, но да бъде при добър инструктор.

# 41
  • Мнения: 220
И аз питах за полигони, в друга тема, но май няма, конкретно никой не ми отговори.
Когато аз си търсех инструктор ми бяха препоръчали един, но на мен не ми беше близо, но мисля, че беше към Люлин. Мъжа ми му се обади тогава и си говориха, ако искаш ще попитам за телефона. Жената на колега на мъжа ми е карала при него курс и беше казала, че е много спокоен и добър професионалист.

# 42
  • София
  • Мнения: 618
И аз питах за полигони, в друга тема, но май няма, конкретно никой не ми отговори.
Когато аз си търсех инструктор ми бяха препоръчали един, но на мен не ми беше близо, но мисля, че беше към Люлин. Мъжа ми му се обади тогава и си говориха, ако искаш ще попитам за телефона. Жената на колега на мъжа ми е карала при него курс и беше казала, че е много спокоен и добър професионалист.

Ще може ли да ми изпратиш телефон за връзка?Благодаря предварително.

# 43
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 703
Ще следя темата.

# 44
  • Мнения: 4 447
Здравейте момичета, искам да започна шофьорски курс. Можете ли да ми препоръчате инструктор, който да е професионалист, търпелив и спокоен, и по възможност да е близо до Бъкстон  Laughing

Ти сигурна ли си, че не търсиш "масажист"  Whistling

# 45
  • Мнения: 220
Хей, Анче_Мамче, не се шегувай! Успях да намеря такъв инструктор и даже не е масажист,на всичкото отгоре си взех изпитите от първия път, най - вероятно с повечко късмет, защото изобщо не съм толкова  добър шофьор! Laughing  Аз съм тежък случай, ако някой ми повиши тон се стресирам и започвам да цивря, за това ми трябваше такъв инструктор!
Довечера ще говоря с мъжа ми и ще му поискам телефона на инструктора

# 46
  • София
  • Мнения: 17
durabura, можеш ли да дадеш малко повече информация за курса. Само кормуване ли кара? На сайта им пише че предлагат  теоретичен лекционен курс с преподавател по теория (по желание). Знаеш ли това срещу допълнително заплащане ли е? Къде се намира школата, понеже аз живея в кв. Дървеница и работя до Руски паметник и не знам дали ще им е удобно.

Благодаря

# 47
  • Мнения: 1 884
оффф и аз бях и още съм при У-Мария. Онзи ден бях на изпит и ни изпокъсаха всички. Не съм горда с това, но  въобще не бях подготвена. Дори си бях взела допълнителни часове. Не се мисля за толкова некадърна, но не съм доволна от инструктора. Много е спокоен, хич не ти вика, но пък и въобще не обяснява. Ако ме скъсат и втория път, мога ли да се явя при друга фирма? Бях чула от познати, че може. И може ли някой да ми препоръча някой свестен

# 48
  • Мнения: 4 447
В момента късат на поразия, заради повторната такса за явяване, която е към 130лв. Брат ми кара супер, и са го скъсали, защото бил прекалено наблюдателен  #Crazy

 Crazy

# 49
  • Мнения: 902
В момента късат на поразия, заради повторната такса за явяване, която е към 130лв. Брат ми кара супер, и са го скъсали, защото бил прекалено наблюдателен  #Crazy

 Crazy
Ау, ужас! #Cussing out Нищо ли не може да се направи по въпроса. Писна ми всеки да те лъже и краде #2gunfire
Господари на ефира напр.? макар че е много трудно доказуемо.

# 50
  • Мнения: 1 027
ПРЕПОРЪЧВАМ!!! Peace
На Хемус( т.е. пред Хемус им седят колите), а зад хотела е офиса им(на Йоан Екзарх или на горната ули4ка). Боян Блажев и Иван- мн добри инструктори, мн добре обясняват и са изключително спокойни. Има вариянт и за разсрочване на таксата.
Карат в Център, Ив.Вазов, Лозенец и Южни райони(т.е и Бъкстон).

# 51
  • Мнения: 54
В момента късат на поразия, заради повторната такса за явяване, която е към 130лв. Брат ми кара супер, и са го скъсали, защото бил прекалено наблюдателен  #Crazy

 Crazy

това е върха, аз съм почти накрая на курсовете си, доволна съм от инструкторката-а, супер е жената, как има такова търпение с моите простотии незнам  ooooh!, аз съм мега зле на моменти, то е на периоди, един ден карам много добре, на следващият съм страшно зле newsm78, аз започнах при същите за които пита rozibozi, ако искаш повече инфо пиши ми на лични.

# 52
Здравейте Simple Smile И аз търся добър инструктор, но някъде в района на Дружба, Младост, Плиска. Моето изискване е да спокоен, да обяснява добре и да показва обясненото на практика преди да почне да крещи.
Сега ходя при един, който е меко казано истерик. Не обяснява, а когато все пак обясни нещо го казва толкова неясно ... Пълна трагедия е, крещи непрекъснато на мен и другите участници в движението. Аз не съм много чувствителна, но не мисля да търпя отношението му повече  #2gunfire . Курса ми прилича на казарма  Cry Едва изкарах 4 часа при него.
В момента ме е страх да не попадна пак не нещо подобно, затова се обръщам към вас. Ще съм много благодарна ако ми препоръчате спокоен инструктор, който освен това да ме научи да карам. 10x Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт